Ronnie_29

Ronnie_29 / Veronika Čermáková

V Husovicích bude 18. prosince pořádně živo! Tak přijďte, naladíte se na Vánoce, ještě se před tím vším shonem aspoň na chvíli zastavíte a zároveň někomu pomůžete. :) Zkoušky už jsou v plném proudu, těšíme se!

Benefiční koncert

úterý, 18. prosince 2018      19:00  do  20:30 Kostel Nejsvětějšího Srdce Páně, Brno - Husovice
náměstí Republiky 22

Napsat komentář »
tOmAsss37

Souhlas, mám to podobně v mnoha věcech. Proto jsem i odjel nedávno na pár týdnů pryč a snažil se co nejvíce oprostit od každodenního hledění do telefonu/pc/novin apod. Stálo to určitě za to a teď z toho též čerpám. A k tomu tichu... ticho může mít fakt neskutečně pozitivní účinky. Jen se v něm najít a nebát se ho. Taky s tím bojuju! Dík za článek, Verčo :-)

Zobrazit 1 komentář »
Ronnie_29

RomanS - moc nerozumím Vašemu komentáři, měla jsem na mysli lidi, se kterými se stýkám a rozhodně ne vždy máme na věci stejné názory.
Jinak moc děkuji za reakce, článek jsem psala s tím, že bych ráda viděla, jak to vnímají ostatní a ukázali mi svůj úhel pohledu. Díky :)

RomanS

"Přemýšlím, čím je tradiční rodina ohrožena - napadají mě rozvody, tak asi brzy bude schválen zákon o zákazu rozvodů, jinak si to neumím vysvětlit."

Je tady na Signálech text, který se to, nad čím přemýšlíte, snaží v celistvosti popsat https://www.signaly.cz/materialy/56

Zobrazit 10 komentářů »

Definice lásky ? ?? ty děti jsou Boží!

Zobrazit 1 komentář »

Zveme! :)

Napsat komentář »
makie

díky za odkaz na nocleženku :) ty příběhy lidí bez domova jsou mnohdy neuvěřitelné, někdy stačí změnit jen úhel pohledu... dneska jsem narazila na přínosný projekt Pragulic, který se o to u většinové společnosti snaží... https://video.aktualne.cz/dvtv/bezdomovci-jako-pruvodci-ukazi-vam-zebrani-i-tajemstvi-nocni/r~823d68a86bcc11e68afb002590604f2e/

PedroRafaelo

Trochu mi to připomíná, když jsme se ztratili na výletě v Polsku. Plánuji o tom napsat příběh sem na blog.

Zobrazit 2 komentáře »