Red Dwarf

Společenství zetlelo, protože v něm nebyla žádná aktivita po více jak šest měsíců.

Popis společenství

Vítejte na palubě Červeného trpaslíka

dnesa vecer v 22:00 naseho casu se sliz vraci domu! :-) :-) :-) Taky se tak tesite?

Napsat komentář »

Dokonalý trik patří do té skupiny filmů, které je potřeba vidět víckrát, aby si člověk pochopil úplně všechny scény, které se ve filmu objevili. Ale v tomto se dost věcí dalo předpokládat - není špatný, ale daleko víc se mi líbil např Šestý smysl....
PS: pokud jste fanoušky Pixaru, tak doporučuji toto http://www.snotr.com/video/1407 :o)

verbi

Mě to stačilo jednou, ale to bude tím, že tyhle filmy mám hrozně ráda a už mi v nich nedělá sebemenší problém se orientovat a skládat si ty obrázky a útržky do sebe napoprvé. Ale když jsem film tohohle druhu viděla poprvé (šlo o Memento), taky jsem se musela podívat dvakrát. :)

vojtíšekm

no to mě to taky stačí jednou :o) ale jsou to filmy, na které se podívám rád podruhé a při tom druhým si člověk všímá, jak dobře to všechno do sebe zapadá (nebo kde udělal skript / scénárista chybu :-E) )

Zobrazit 2 komentáře »

Právě jsem se dokoukal na "Piráti ze Silicon Valley" - http://www.csfd.cz/film/31875-pirati-ze-silicon-valley-pirates-of-silicon-valley/
Docela zajímavý film, který sběžně vysvětluje část historie o počítačích.

Napsat komentář »

Dokonalý trik je docela dobrej, ale na první shlídnutí je to strašně zmatený a depresivní.
Just like heaven mi přišlo lepší (hlavně pro ty co dávají přednost optimistickým a romantickým filmům; ukazujou tu zapomínanou pravou lásku ;-)

Napsat komentář »

Poslední dost dobrej čekej film, kterej jsem viděl, je BRAINSTORM

Napsat komentář »

ja teď videla doost dobry film - pravidla lzi ;) snad prvni cesky film (krom slunce seno) ktery me dostal :-E) O-)

Napsat komentář »

zase jednou doporučuju a to filmy Crash a Dokonalý trik

Ajulka

Jo dokonalý trik jsem viděla!!Hodně dobrej film!!Taky doporučuju:) A pak taky Stepmom - to už je sice trošku starší (1999)ale pěkný s Julii Roberts.A taky pak novej film Podivuhodný příběh Benjamina Buttona.Dost dobrý X:) a z českých doporučuju Hlídač č.47...tak kdybyste někdy neměli co dělat tak se na to podívejte a pak dejte vědět jak se to líbilo :-)

milfina

Ahojky.. já jsem taky viděla Hlídače č. 47.. dobrý dost dobrý.. doporučuju.. :-)

Zobrazit 2 komentáře »

Nu to by docela šlo, na konci února bych měl mít už po zkouškách, tak by byl i čas, tak se podívat jak to vypada by nebylo zas tak špatny co? Nu ještě se radši poradim s králem bramborových lidí :o)

kuchi

navrhuji k cestě využít třísedadlový létající koberec

Zobrazit 1 komentář »

VIděli jste někdo film Harold a Maude?? Taky pěkný.. sice trochu starší, ale dobrý.. hudbu dělal Cat Stevenson.. Jen se na ten film nedívejte, pokud trpíte depresemi.. :o)

Napsat komentář »

Viděli jste někdo Temného Rytíře (The Dark Knight) - http://www.csfd.cz/film/223734-temny-rytir-dark-knight-the/ . Pokud ano, co na ten film říkáte?

Radio

hej, tak to je proste po dlouhy dobe hodne kvalitni akcni film. fakt se proste od nej neda odpoutat, herecke vykony skvela a je i dost dobre nepredvidatelny. :o)

ObiSkyWalker

asi tak, no, asi si půjdu koupit DVD :-)

Zobrazit 2 komentáře »