Společenství zetlelo, protože v něm nebyla žádná aktivita po více jak šest měsíců.

Vítejte na palubě Červeného trpaslíka

dnesa vecer v 22:00 naseho casu se sliz vraci domu! :-) :-) :-) Taky se tak tesite?

vojtíšekm
vojtíšekm

Dokonalý trik patří do té skupiny filmů, které je potřeba vidět víckrát, aby si člověk pochopil úplně všechny scény, které se ve filmu objevili. Ale v tomto se dost věcí dalo předpokládat - není špatný, ale daleko víc se mi líbil např Šestý smysl....
PS: pokud jste fanoušky Pixaru, tak doporučuji toto http://www.snotr.com/video/1407 :o)

verbi

Mě to stačilo jednou, ale to bude tím, že tyhle filmy mám hrozně ráda a už mi v nich nedělá sebemenší problém se orientovat a skládat si ty obrázky a útržky do sebe napoprvé. Ale když jsem film tohohle druhu viděla poprvé (šlo o Memento), taky jsem se musela podívat dvakrát. :)

vojtíšekm

no to mě to taky stačí jednou :o) ale jsou to filmy, na které se podívám rád podruhé a při tom druhým si člověk všímá, jak dobře to všechno do sebe zapadá (nebo kde udělal skript / scénárista chybu :-E) )

ObiSkyWalker
ObiSkyWalker

Právě jsem se dokoukal na "Piráti ze Silicon Valley" - http://www.csfd.cz/film/31875-pirati-ze-silicon-valley-pirates-of-silicon-valley/
Docela zajímavý film, který sběžně vysvětluje část historie o počítačích.

slachmánek
slachmánek

Dokonalý trik je docela dobrej, ale na první shlídnutí je to strašně zmatený a depresivní.
Just like heaven mi přišlo lepší (hlavně pro ty co dávají přednost optimistickým a romantickým filmům; ukazujou tu zapomínanou pravou lásku ;-)

slachmánek
slachmánek

Poslední dost dobrej čekej film, kterej jsem viděl, je BRAINSTORM

ja teď videla doost dobry film - pravidla lzi ;) snad prvni cesky film (krom slunce seno) ktery me dostal :-E) O-)

zase jednou doporučuju a to filmy Crash a Dokonalý trik

Ajulka

Jo dokonalý trik jsem viděla!!Hodně dobrej film!!Taky doporučuju:) A pak taky Stepmom - to už je sice trošku starší (1999)ale pěkný s Julii Roberts.A taky pak novej film Podivuhodný příběh Benjamina Buttona.Dost dobrý X:) a z českých doporučuju Hlídač č.47...tak kdybyste někdy neměli co dělat tak se na to podívejte a pak dejte vědět jak se to líbilo :-)

milfina

Ahojky.. já jsem taky viděla Hlídače č. 47.. dobrý dost dobrý.. doporučuju.. :-)

Nu to by docela šlo, na konci února bych měl mít už po zkouškách, tak by byl i čas, tak se podívat jak to vypada by nebylo zas tak špatny co? Nu ještě se radši poradim s králem bramborových lidí :o)

kuchi

navrhuji k cestě využít třísedadlový létající koberec

VIděli jste někdo film Harold a Maude?? Taky pěkný.. sice trochu starší, ale dobrý.. hudbu dělal Cat Stevenson.. Jen se na ten film nedívejte, pokud trpíte depresemi.. :o)

ObiSkyWalker
ObiSkyWalker

Viděli jste někdo Temného Rytíře (The Dark Knight) - http://www.csfd.cz/film/223734-temny-rytir-dark-knight-the/ . Pokud ano, co na ten film říkáte?

Radio

hej, tak to je proste po dlouhy dobe hodne kvalitni akcni film. fakt se proste od nej neda odpoutat, herecke vykony skvela a je i dost dobre nepredvidatelny. :o)

ObiSkyWalker

asi tak, no, asi si půjdu koupit DVD :-)