Příprava na porod s prvky arteterapie, relaxace a imaginace

pátek, 21. dubna 2017
Bakalovo nábř. 1, 639 00 Brno
Bakalovo nábřeží

Pro ženy v radostném očekávání miminka:

V pátek 21.dubna proběhne v mamicentru v Brně ukázková hodina kurzu Přípravy na porod s prvky arteterapie, relaxace a imaginace. Kurz bude probíhat v pátky od 15 do 17 hodin.

Více na mamicentrum.cz nebo přímo u mě (jsem jedna z lektorek:-))


Podrobnosti
Vložila: IamNotARobot
Vloženo: 22. 2. 2017
Upraveno: 22. 2. 2017

Co je imaginace?
"Prostor imaginace je prostorem svobody - zcela přirozeným způsobem překračujeme hranice, relativizujeme čas i prostor a prožíváme možnosti, které již a nebo ještě nemáme. Je to prostor vzpomínek, ale také a hlavně - prostor, v němž do přítomnosti vstupuje budoucnost. V imaginaci se může stát spousta věcí, které obyčejně pokládáme za nemožné, nebo nám připadají fantastické. V našich představách vyjevuje duše svá přání, strachy, touhy i tvůrčí schopnosti..."

Z knihy Imaginace jako prostor setkání s nevědomím, Verena Kastová

Napsat komentář »

Co je to arteterapie?
"Arteterapie je léčebný postup, který využívá výtvarného projevu jako hlavního prostředku poznání a ovlivnění lidské psychiky a mezilidských vztahů. Jde o tvořivou činnost s výtvarným materiálem."

více na arteterapie.cz

Napsat komentář »

Těšíme se na Vás a Vaše miminka v bříšku spolu s další lektorkou Veronikou. Doufáme, že se nám společně podaří vytvořit krásné a příjemné zážitky pro Vás i Vaše tvorečky. Vydáme se společně na báječnou cestu komunikace s miminkem pomocí umění a Vaší lásky a intuice.

Napsat komentář »