#přímluva Za jednotu v církvi i mezi lidmi navzdory rozdílným názorům na dění kolem🙏🏻.

Napsat komentář »

#přímluva Prosím o modlitbu za křtiny naší dcery Andělky:-), které se blíží, aby to bylo opravdu Bohem požehnané, krásné, hluboce duchovní a zároveň obohacující příjemné setkání lidí s Bohem i sebou navzájem. Aby Bůh, jež je dokonalou jednotou, nám dle svého vzoru seslal milost jednoty pro všechny tam přítomné (i přes odlišnosti životních příběhů, věku, zkušeností, třeba i názorů, víry...). Kéž by si všichni odnesli krásný duchovní i lidský zážitek příjemného přátelského setkání..

– upraveno
jarunka97

kdypak máte křtiny? budu na vás myslet

EvaHavlátová

23.10. 2021 město Polná, kraj Vysočina manželovo rodiště:-). Děkujeme všem, co budou myslet;-) koncem října napíšu nějaké "jak to dopadlo"

EvaHavlátová

Milé ženy:-), s radostí oznamujeme, že naše dcera Anděla Marie byla dne 23.10.2021 pokřtěna:-). Vše se vydařilo a věřím, že i díky modlitbám mnohých nadmíru nádherně. (pár dní před křtinami jí MUDr. "pochválila" nožky, takže další sádry, které mívávala skrz svou vrozenou ortopedickou vadu nyní nedala, takže mohla na křtinách volně míti nožky, což jistě zajisté též přispělo k její větší spokojenosti; Hosté byly spokojeni a opravdu se podařilo mít hlavní společný cíl oslavu nového života a i přes odlišnosti jednotlivých životních příběhů, víry, názorů... to krásně oslavit...BOHU DÍKY..;-)

Zobrazit 3 komentáře »

#přímluva Prosím o modlitbu za dcerku našich přátel. Z ničeho nic omdlela a musí na operaci s mozkem. Díky!

Hippy

Úplně uzdravení ve jménu Ježíše Krista Nazaretskeho!

Zobrazit 1 komentář »

#přímluva Za prezidenta Zemana, kterého sanitka odvezla do nemocnice🙏🏻. Kez ma milost se pripravit teď nebo pozdeji na setkani s Panem. A za sestavení vlády, ať Duch svaty vane a naši politici Mu naslouchaji🙏🏻🕊🙂.

Napsat komentář »

#přímluva Za zítřejší (4. 10.) profesní sliby frantiskanych terciaru🙂🙏🏻

– upraveno
Napsat komentář »

#přímluva za zdravotní stav...kněze za kněze Ivana Fišara... který leží v nemocnici, stav je stabilizovaný,ale vyhráno nemá...

– upraveno
DagmarTerezie

Leni, můžu se zeptat, jestli nemáš nějaké zprávy, jak se daří otci Fišarovi? Děkuju :)

Leňouš


@DagmarTerezie :Dádo, promiň, přehlédla jsem komentář...podle toho co mi říkala má máma,tak by ho dnes měli pustit z nemocnice domů..s tím,že Kamil Obr nařídil,že pokud ho někdo bude
potřebovat, tak s ním sekání pouze půlhodiny a dost...je sice už výpomocný duchovní ale v jeho letech zdraví a umění říct ne kolísá...

Zobrazit 2 komentáře »

#přímluva
Za jednu křehkou duši, která prožívá neskutečnou bolest...

Napsat komentář »

#přímluva Za všechny zemřelé a umírající v těchto dnech a za jejich nejbližší...

Napsat komentář »

#přímluva

Modlitba za nového biskupa:

Bože, Dobrý pastýři,
svěřujeme ti jmenování nového brněnského diecézního biskupa a prosíme:
veď mysl Svatého otce i všech, kteří nesou za tuto volbu odpovědnost.
Dej nám takového biskupa, který bude tvým obětavým a věrným služebníkem a bude usilovat o to, co se ti líbí a co je k prospěchu Božího lidu i celé církve.
Prosíme o to skrze Krista, našeho Pána.
Amen.

S církevním schválením Biskupství brněnského čj. Ep/701/21 ze dne 8. 9. 2021

https://www.biskupstvi.cz/2021-09-16-modlitba-za-noveho-biskupa

Napsat komentář »

#přímluva
Při výbuchu plynu v Koryčanech na Kroměřížsku zemřeli dva dobrovolní hasiči.

Šestice hasičů zasahovala v rodinném domě kvůli úniku plynu, když došlo k výbuchu. Další dva utrpěli zranění a museli být převezení do nemocnice, dva vyvázli bez zranění.

Čest jejich památce a pozůstalých upřímnou soustrast

https://2.bp.blogspot.com/-u3EjfToApY0/WGDOcMkUwlI/AAAAAAAAANE/TNY6uJE1VPYly7fNQStyRAMjPz9k8fiVACLcB/s1600/svicka_na_dlani.jpg

Napsat komentář »

#přímluva Prosíme o modlitbu za osoby s ortopedickou vadou PEC a jejich rodiče, za větší šíření informovanosti veřejnosti. Když mají miminka sádru jako korekci vrozené ortopedické vady ponsetiho metodou, nezainteresované mnohdy nenapadne správná příčina..PS: Neznáte prosím někoho, kdo má třeba firmu a darovává peníze, co si pak odečítá z daňí? Super bude, když by někdo takový podpořil toto: https://achilleus.cz/podporte-spolek-pes-equinovarus/ je to spolek, co se zabývá vrozenou ortopedickou vadou, co má moje holčička a třeba i půjčuje dlahy na nožky, co by pojišťovana už neplatila..Děkuji i… Zobrazit více

#přímluva Prosíme o modlitbu za osoby s ortopedickou vadou PEC a jejich rodiče, za větší šíření informovanosti veřejnosti. Když mají miminka sádru jako korekci vrozené ortopedické vady ponsetiho metodou, nezainteresované mnohdy nenapadne správná příčina..PS: Neznáte prosím někoho, kdo má třeba firmu a darovává peníze, co si pak odečítá z daňí? Super bude, když by někdo takový podpořil toto: https://achilleus.cz/podporte-spolek-pes-equinovarus/ je to spolek, co se zabývá vrozenou ortopedickou vadou, co má moje holčička a třeba i půjčuje dlahy na nožky, co by pojišťovana už neplatila..Děkuji i za rozšíření;-)

Napsat komentář »

#přímluva Za františkánské misie 22.-26. 9.🙏🏻 Budou v Děčíně, České Kamenici a Rumburku. Místa poznamenaná historií odsunu Němců, místa, kde nyní v kostele najdete pár lidí nebo téměř většinu v důchodovém věku. Během přípravného víkendu jsme tato místa viděli. Dříve úspěšný kraj, dnes vyloučená lokalita. Kde i obyvatelé o tomto místu nemluví dobře, tzv. drsný kraj, ale s nádhernou přírodou. Modlitba je potřebná, ať si vše Pán vede a mohou lidé dostat naději, setkat se s Ním🙂🙏🏻

– upraveno
Napsat komentář »

#přímluva Prosim o primluvu o modlitbu za kamarady, mají dite a vlastní silne psychické obtíže.

Napsat komentář »

„Modlete se jeden za druhého.“ Jakub 5,16b

 

Vložením své modlitby na nástěnku umožníš připojit se i dalším uživatelům. Použiješ-li štítek #přímluva u modlitby na své nástěnce, přidá se text i sem.

 

Chceš prohloubit svůj duchovní životDuchovní koučovéTi nabízejí svůj čas. Můžeš se na ně obrátit s dotazem, s prosbou o pomoc, radu, doprovázení, naslouchání.

 
 

S. Dagmar

@sestra-Dagmar

 

P. Daniel Bořkovec

@danielborkovec

 

SM. Angelika Pintířová, SCB

@angelika-scb

     
 
 

P. Josef Novotný

@beppe

 

Andrea Hýblová FSP

@Neposeda

 

P. Roman Vlk

@rvlk


  

Je skutkem lásky (a také naším úkolem) se za sebe vzájemně modlit. Modlitba za druhé má oproti modlitbě za sebe výhodu, že bývá méně sobecká a tedy čistší. 

 

Neboj se také poprosit místního kněze, aby sloužil mši svatou na tvůj úmysl (tzv. intence). Jde o krok smlouvy mezi Bohem a tebou, kterou kněz přijímá a přednáší Bohu na oltář. Za tvůj úmysl se modlí všichni přítomní na mši svaté a také všichni svatí v nebi. Většinou je intence spojena s malým finančním darem pro službu Evangelia. Výše darů je dobrovolná.

 


 

Další duchovní osoby na Signálech, na které se může obrátit najdeš ve společenství Duchovní pro signály.cz. Vzájemnou modlitební podporu najdeš také ve společenství Modlitba se signály.cz.