#přímluva Už téměř měsíc jsem na neschopence se silným refluxem a zánětem jícnu. Je to vyčerpávající, jeden den to je lepší a druhý den se to zhorší. Nevím moc, co jíst. Moc prosím o modlitby.

Napsat komentář »

#přímluva Za naději pro celou rodinu.

Napsat komentář »

#přímluva Za osvícení Duchem svatým a odhalení všech demagogů a manipulátorů.

Napsat komentář »

#přímluva Za manzelstvi a rodiny. Znam tri manzelstvi (mladí lide), kde je to narocne, emocne nedobre veci, spatna psychika, dlouhodobe neusnosny stav. Kez Pan daruje potrebne milosti a zlo je nerozděluje, kez mají dost lasky🙏🏻

– upraveno
Leňouš

🙏🙏 je toho teď všude v rodinách mic náročné...

Zobrazit 1 komentář »

#přímluva prosím za zítřejší světský i církevní soud a za jednoho člověka o kterém se rozhodne jeho budoucnost.,ať jakýkoliv verdikt onen člověk dokáže ustát....ať zvítězí zdravý selský rozum

Napsat komentář »

#přímluva prosím za mladou holčinu a její rodinu, kterou 9.11 čeká velmi náročná a několika hodinová operace...ať ten stres a dlouhodobou léčbu dokáží všichni ustát...

– upraveno
Leňouš

Všechny, kteří dnes byli s námi spojeni v modlitbě za Karolínu zdravíme.
Operace proběhla bez komplikací, ale byla natolik rozsáhlá,že tomu odpovídá i její pooperační stav. Proto prosíme o setrvání v modlitbě.+

Zobrazit 1 komentář »

#přímluva Za jednotu v církvi i mezi lidmi navzdory rozdílným názorům na dění kolem🙏🏻.

Napsat komentář »

#přímluva Prosím o modlitbu za křtiny naší dcery Andělky:-), které se blíží, aby to bylo opravdu Bohem požehnané, krásné, hluboce duchovní a zároveň obohacující příjemné setkání lidí s Bohem i sebou navzájem. Aby Bůh, jež je dokonalou jednotou, nám dle svého vzoru seslal milost jednoty pro všechny tam přítomné (i přes odlišnosti životních příběhů, věku, zkušeností, třeba i názorů, víry...). Kéž by si všichni odnesli krásný duchovní i lidský zážitek příjemného přátelského setkání..

– upraveno
jarunka97

kdypak máte křtiny? budu na vás myslet

EvaHavlátová

23.10. 2021 město Polná, kraj Vysočina manželovo rodiště:-). Děkujeme všem, co budou myslet;-) koncem října napíšu nějaké "jak to dopadlo"

EvaHavlátová

Milé ženy:-), s radostí oznamujeme, že naše dcera Anděla Marie byla dne 23.10.2021 pokřtěna:-). Vše se vydařilo a věřím, že i díky modlitbám mnohých nadmíru nádherně. (pár dní před křtinami jí MUDr. "pochválila" nožky, takže další sádry, které mívávala skrz svou vrozenou ortopedickou vadu nyní nedala, takže mohla na křtinách volně míti nožky, což jistě zajisté též přispělo k její větší spokojenosti; Hosté byly spokojeni a opravdu se podařilo mít hlavní společný cíl oslavu nového života a i přes odlišnosti jednotlivých životních příběhů, víry, názorů... to krásně oslavit...BOHU DÍKY..;-)

Zobrazit 3 komentáře »

#přímluva Prosím o modlitbu za dcerku našich přátel. Z ničeho nic omdlela a musí na operaci s mozkem. Díky!

Hippy

Úplně uzdravení ve jménu Ježíše Krista Nazaretskeho!

dromedar

Tak co, dostavilo se autoritou "syna nejmocnější bytosti na světě" (https://hippy.signaly.cz/2106/par-slov-o-autorite) to "úplně uzdravení", nebo velkohubému prorokovi rezavějí jeho železné rohy?

Zobrazit 2 komentáře »

#přímluva Za prezidenta Zemana, kterého sanitka odvezla do nemocnice🙏🏻. Kez ma milost se pripravit teď nebo pozdeji na setkani s Panem. A za sestavení vlády, ať Duch svaty vane a naši politici Mu naslouchaji🙏🏻🕊🙂.

Napsat komentář »

#přímluva Za zítřejší (4. 10.) profesní sliby frantiskanych terciaru🙂🙏🏻

– upraveno
Napsat komentář »

#přímluva za zdravotní stav...kněze za kněze Ivana Fišara... který leží v nemocnici, stav je stabilizovaný,ale vyhráno nemá...

– upraveno
DagmarTerezie

Leni, můžu se zeptat, jestli nemáš nějaké zprávy, jak se daří otci Fišarovi? Děkuju :)

Leňouš


@DagmarTerezie :Dádo, promiň, přehlédla jsem komentář...podle toho co mi říkala má máma,tak by ho dnes měli pustit z nemocnice domů..s tím,že Kamil Obr nařídil,že pokud ho někdo bude
potřebovat, tak s ním sekání pouze půlhodiny a dost...je sice už výpomocný duchovní ale v jeho letech zdraví a umění říct ne kolísá...

Zobrazit 2 komentáře »

#přímluva
Za jednu křehkou duši, která prožívá neskutečnou bolest...

Napsat komentář »

„Modlete se jeden za druhého.“ Jakub 5,16b

 

Vložením své modlitby na nástěnku umožníš připojit se i dalším uživatelům. Použiješ-li štítek #přímluva u modlitby na své nástěnce, přidá se text i sem.

 

Chceš prohloubit svůj duchovní životDuchovní koučovéTi nabízejí svůj čas. Můžeš se na ně obrátit s dotazem, s prosbou o pomoc, radu, doprovázení, naslouchání.

 
 

S. Dagmar

@sestra-Dagmar

 

P. Daniel Bořkovec

@danielborkovec

 

SM. Angelika Pintířová, SCB

@angelika-scb

     
 
 

P. Josef Novotný

@beppe

 

Andrea Hýblová FSP

@Neposeda

 

P. Roman Vlk

@rvlk


  

Je skutkem lásky (a také naším úkolem) se za sebe vzájemně modlit. Modlitba za druhé má oproti modlitbě za sebe výhodu, že bývá méně sobecká a tedy čistší. 

 

Neboj se také poprosit místního kněze, aby sloužil mši svatou na tvůj úmysl (tzv. intence). Jde o krok smlouvy mezi Bohem a tebou, kterou kněz přijímá a přednáší Bohu na oltář. Za tvůj úmysl se modlí všichni přítomní na mši svaté a také všichni svatí v nebi. Většinou je intence spojena s malým finančním darem pro službu Evangelia. Výše darů je dobrovolná.

 


 

Další duchovní osoby na Signálech, na které se může obrátit najdeš ve společenství Duchovní pro signály.cz. Vzájemnou modlitební podporu najdeš také ve společenství Modlitba se signály.cz.