#přímluva

Modlitba za nového biskupa:

Bože, Dobrý pastýři,
svěřujeme ti jmenování nového brněnského diecézního biskupa a prosíme:
veď mysl Svatého otce i všech, kteří nesou za tuto volbu odpovědnost.
Dej nám takového biskupa, který bude tvým obětavým a věrným služebníkem a bude usilovat o to, co se ti líbí a co je k prospěchu Božího lidu i celé církve.
Prosíme o to skrze Krista, našeho Pána.
Amen.

S církevním schválením Biskupství brněnského čj. Ep/701/21 ze dne 8. 9. 2021

https://www.biskupstvi.cz/2021-09-16-modlitba-za-noveho-biskupa

Napsat komentář »

#přímluva
Při výbuchu plynu v Koryčanech na Kroměřížsku zemřeli dva dobrovolní hasiči.

Šestice hasičů zasahovala v rodinném domě kvůli úniku plynu, když došlo k výbuchu. Další dva utrpěli zranění a museli být převezení do nemocnice, dva vyvázli bez zranění.

Čest jejich památce a pozůstalých upřímnou soustrast

https://2.bp.blogspot.com/-u3EjfToApY0/WGDOcMkUwlI/AAAAAAAAANE/TNY6uJE1VPYly7fNQStyRAMjPz9k8fiVACLcB/s1600/svicka_na_dlani.jpg

Napsat komentář »

#přímluva Prosíme o modlitbu za osoby s ortopedickou vadou PEC a jejich rodiče, za větší šíření informovanosti veřejnosti. Když mají miminka sádru jako korekci vrozené ortopedické vady ponsetiho metodou, nezainteresované mnohdy nenapadne správná příčina..PS: Neznáte prosím někoho, kdo má třeba firmu a darovává peníze, co si pak odečítá z daňí? Super bude, když by někdo takový podpořil toto: https://achilleus.cz/podporte-spolek-pes-equinovarus/ je to spolek, co se zabývá vrozenou ortopedickou vadou, co má moje holčička a třeba i půjčuje dlahy na nožky, co by pojišťovana už neplatila..Děkuji i… Zobrazit více

#přímluva Prosíme o modlitbu za osoby s ortopedickou vadou PEC a jejich rodiče, za větší šíření informovanosti veřejnosti. Když mají miminka sádru jako korekci vrozené ortopedické vady ponsetiho metodou, nezainteresované mnohdy nenapadne správná příčina..PS: Neznáte prosím někoho, kdo má třeba firmu a darovává peníze, co si pak odečítá z daňí? Super bude, když by někdo takový podpořil toto: https://achilleus.cz/podporte-spolek-pes-equinovarus/ je to spolek, co se zabývá vrozenou ortopedickou vadou, co má moje holčička a třeba i půjčuje dlahy na nožky, co by pojišťovana už neplatila..Děkuji i za rozšíření;-)

Napsat komentář »

#přímluva Za františkánské misie 22.-26. 9.🙏🏻 Budou v Děčíně, České Kamenici a Rumburku. Místa poznamenaná historií odsunu Němců, místa, kde nyní v kostele najdete pár lidí nebo téměř většinu v důchodovém věku. Během přípravného víkendu jsme tato místa viděli. Dříve úspěšný kraj, dnes vyloučená lokalita. Kde i obyvatelé o tomto místu nemluví dobře, tzv. drsný kraj, ale s nádhernou přírodou. Modlitba je potřebná, ať si vše Pán vede a mohou lidé dostat naději, setkat se s Ním🙂🙏🏻

– upraveno
Napsat komentář »

#přímluva Prosim o primluvu o modlitbu za kamarady, mají dite a vlastní silne psychické obtíže.

Napsat komentář »

#přímluva Prosim o modlitbu za kamarady manžele, řeší bydlení, práci a stres s tím spojený atd.🙏🏻. Diky😉

Míša93

Modlitba je dal potreba, narocnost nabrala na sile.

Zobrazit 1 komentář »

#přímluva Prosím o modlitbu v těžké situaci. Děkuji

Napsat komentář »

#přímluva hodťe k nebi prosím modlitbu za 14-cti letou slečnu s krásnou duší! objevili jí a má v sobě několik nádorů a čeká jí chemoterapie. Ta holčina o všem ví a ona SAMA dodává odvahu a sílu svým příbuzným...

Napsat komentář »

#přímluva Prosím o modlitbu za náš zdravotní stav, za nápady od ducha svatého, jak efektivněji fungovat v naší situaci. Předem moc děkuji

Napsat komentář »

#přímluva za lidi, kteří nemají lehký život, hlavně za mladé ženy, dívky i děti v Africe, aby Pán měl vždy pro ně připravené místo u Sebe, a také aby měli milující lidi kolem sebe, kteří je budou milovat, starat se o ně a také, aby je ochraňovali.

Napsat komentář »

„Modlete se jeden za druhého.“ Jakub 5,16b

 

Vložením své modlitby na nástěnku umožníš připojit se i dalším uživatelům. Použiješ-li štítek #přímluva u modlitby na své nástěnce, přidá se text i sem.

 

Chceš prohloubit svůj duchovní životDuchovní koučovéTi nabízejí svůj čas. Můžeš se na ně obrátit s dotazem, s prosbou o pomoc, radu, doprovázení, naslouchání.

 
 

S. Dagmar

@sestra-Dagmar

 

P. Daniel Bořkovec

@danielborkovec

 

SM. Angelika Pintířová, SCB

@angelika-scb

     
 
 

P. Josef Novotný

@beppe

 

Andrea Hýblová FSP

@Neposeda

 

P. Roman Vlk

@rvlk


  

Je skutkem lásky (a také naším úkolem) se za sebe vzájemně modlit. Modlitba za druhé má oproti modlitbě za sebe výhodu, že bývá méně sobecká a tedy čistší. 

 

Neboj se také poprosit místního kněze, aby sloužil mši svatou na tvůj úmysl (tzv. intence). Jde o krok smlouvy mezi Bohem a tebou, kterou kněz přijímá a přednáší Bohu na oltář. Za tvůj úmysl se modlí všichni přítomní na mši svaté a také všichni svatí v nebi. Většinou je intence spojena s malým finančním darem pro službu Evangelia. Výše darů je dobrovolná.

 


 

Další duchovní osoby na Signálech, na které se může obrátit najdeš ve společenství Duchovní pro signály.cz. Vzájemnou modlitební podporu najdeš také ve společenství Modlitba se signály.cz.