#přímluva prosím o modlitbu za maminku, která je rozhodnutá podstoupit potrat se svým neplánovaným děťátkem.

An09

chysta se jit v pondeli..
je v hodne slozite situaci..

Zobrazit 1 komentář »

#přímluva Prosím o MODLITBU ZA BYDLENÍ. (po dlouhé době a mnoha prohlídkách jsme 9.5.2021 byli na prohlídce domečku, o který máme před i po prohlídce dle všech jeho parametrů vážný zájem- brali bychom ho hned. Ale potíž je v tom, že zájemců je mnoho a realitka má v podmínkách, že v případě více zájemců bude aukce...Jelikož je poptávka velká, tak si říkáme, kolik, bychom max. byli ochotni za to dát a kam až se cena může vyšplhat...Tak rádi bychom se už ze současného nájmu přestěhovali do něčeho našeho......) Předem děkuji, když si vzpomenete...

EvaHavlátová

hm, tak aukce internetová bude dnes večer, teď nám to volala makléřka MM reality (nemáte někdo prosím s touto realitkou zkušenost?)...zapojíme se do ní, ale nevíme, zda nějaký z právníků, co jsme oslovili bude mít čas zrovna dnes zkontrolovat info k aukci atd...v tom je to blbé...ach...Tak prosíme o další modlitby, případně, kdyby někdo nám koukl na návrh dohody o koupi či další věci, budeme rádi, zadarmo bychom to samozřejmě nechtěli...

Zobrazit 1 komentář »

#přímluva za všechny rodiny, kde je jakýmkoliv způsobem domácí násilí...

Leňouš

Díky holky, jste zlaté...

Zobrazit 1 komentář »

#přímluva Prosím za moje dobré rozhodnutí, moudrý výběr konkrétního zaměstnání, do kterého budu opět nastupovat ….. náplň práce, směny, smysl, míra dobra konaného pro jiné lidi i délka dojezdu na pracoviště ovlivní moji osobní celkovou radost a životní spokojenost. .. smiluj se nad námi, Pane Ježíši Kriste, .. Panno Maria, pomoz!

Napsat komentář »

#přímluva prosim o modlitbu za tri zeny, co uvazuji o potratu. A za vsechny zeny, co takto uvazuji, nebo ho uz podstoupily. Pane smiluj se+

An09

Dekuji vam za modlitby. Jedna z maminek se rozhodla pro zivot..Bohu diky za to.
Dalsi odeslo samo..
O tretim zatim nemam zpravy...

An09

To jedno bude holčička:) Bohu díky! a vám díky za spojení v modlitbě!

Zobrazit 2 komentáře »
Tofl

Parte
http://www.jesuit.cz/dokumenty/parte_lizna.pdf

S naším zemřelým spolubratrem se rozloučíme v pátek 12. března 2021 při mši svaté v 15.00 hodin v jezuitském kostele Nanebevzetí Panny Marie v Brně.Poté bude tělo zesnulého uloženo do krypty kostela.
Kvůli C-19 opatřením je účast možná pouze pro pozvané.
Mši sv. bude živě přenášet televize NOE.

Zobrazit 1 komentář »

#přímluva za paní Helenu, sestru mé kamarádky, která má těžkou formu covidu a je v nemocnici. Děkuju.

Napsat komentář »

#přímluva prosím za můj vstup do
nového zaměstnání,ať už nenaletím do šlamastiky,ať tam nejdou zas lidé zlí,ale trochu solidní, ať tam aspoň nějaký čas vydržím,ať nešílím co to zas bude a nemám z toho strach.. ať potkám lidi, kteří mi nejdou po krku, nezávidí mi každou kačku navíc, můj handicap bude ukradeny... zkrátka ať to je všechno ok..
A za lidi, kteří mi pomáhaji a přijímají přes všechny šílenosti,co se mi dějí...
Díky.

– upraveno
Napsat komentář »

#přímluva za 750 obeti dnesniho krveproliti v Etiopii. Pane, smiluj se

Napsat komentář »

#přímluva Dneska jsem se dozvěděla smutnou zprávu, zemřel můj strýc P. Jiří Změlík, který byl farářem v Bojkovicích, na následky nemoci covid 19. Prosím, vzpomeňte na něho v modlitbě.

Zobrazit 1 komentář »

„Modlete se jeden za druhého.“ Jakub 5,16b

 

Vložením své modlitby na nástěnku umožníš připojit se i dalším uživatelům. Použiješ-li štítek #přímluva u modlitby na své nástěnce, přidá se text i sem.

 

Chceš prohloubit svůj duchovní životDuchovní koučovéTi nabízejí svůj čas. Můžeš se na ně obrátit s dotazem, s prosbou o pomoc, radu, doprovázení, naslouchání.

 
 

S. Dagmar

@sestra-Dagmar

 

P. Daniel Bořkovec

@danielborkovec

 

SM. Angelika Pintířová, SCB

@angelika-scb

     
 
 

P. Josef Novotný

@beppe

 

Andrea Hýblová FSP

@Neposeda

 

P. Roman Vlk

@rvlk


  

Je skutkem lásky (a také naším úkolem) se za sebe vzájemně modlit. Modlitba za druhé má oproti modlitbě za sebe výhodu, že bývá méně sobecká a tedy čistší. 

 

Neboj se také poprosit místního kněze, aby sloužil mši svatou na tvůj úmysl (tzv. intence). Jde o krok smlouvy mezi Bohem a tebou, kterou kněz přijímá a přednáší Bohu na oltář. Za tvůj úmysl se modlí všichni přítomní na mši svaté a také všichni svatí v nebi. Většinou je intence spojena s malým finančním darem pro službu Evangelia. Výše darů je dobrovolná.

 


 

Další duchovní osoby na Signálech, na které se může obrátit najdeš ve společenství Duchovní pro signály.cz. Vzájemnou modlitební podporu najdeš také ve společenství Modlitba se signály.cz.