#přímluva za 750 obeti dnesniho krveproliti v Etiopii. Pane, smiluj se

Napsat komentář »

#přímluva Dneska jsem se dozvěděla smutnou zprávu, zemřel můj strýc P. Jiří Změlík, který byl farářem v Bojkovicích, na následky nemoci covid 19. Prosím, vzpomeňte na něho v modlitbě.

Zobrazit 1 komentář »

#přímluva Prosím o modlitbu za P. Václava Hurníka, který zemřel 26.12.2020. Jeden z "mých" kněží, pro které jsem kdysi pracovala. Tolik vzpomínek... Opravovali jsme spolu kostel v Jakubově a v Litohoři. Rád vařil a mám od něj i několik receptů, třeba na "farářovo maso", to kluci měli snad nejradši ze všeho.
Odpočívejte v pokoji, Otče. Díky za všechno. +++

https://www.boscoostrava.cz/na-sv-stepana-zemrel-salesian-z-ostravy-p-vaclav-hurnik/

– upraveno
slu-nicko

Hořčicí (plnotučnou) a kečupem nešetřete :-)

inspra

Chutnalo to všem třem mým dnešním strávníkům. :-) Pepa říkal, že ta "omáčka" dobrý, akorát maso mohlo být měkčí. (To je od něj pochvala.) Tak příště to v té troubě akorát nechám dýl. :-)

Zobrazit 9 komentářů »

#přímluva Za P. Šiffla, který dříve působil v naší farnosti a teď leží s covidem v nemocnici ve velmi vážném stavu.

Napsat komentář »
Napsat komentář »

#přímluva :Mirek, 45 letý syn mé sestřenice.. Od malička tělesně, postižený, má epilepsií, ale hlava mu skvěle funguje. Strašně hodný kluk ! Má zatracený Covid, ale především čeká dlouho řadu let, na transplantaci ledvin. Leží na ÁRU v KRITICKÉM stavu, a čekáme...kdy odejde k Pánu. Jeho máma je borka, minulý rok dochovala doma svou maminku 9O let, 2 dny po jejím pohřbu jí zjistili rakovinu, léčí se, a ted tohle s jejím synem... Tak prosím ať to všichni dokáží ustát 🙁
Díky!

– upraveno
Leňouš

Tak mi teď psala rodina..jeho rodiče jsou oba pozitivní,jeho maminka se léčí dlouhou dobu s rakovinou ...

Zobrazit 1 komentář »

#přímluva Prosba za jednu paní, které zjistili těžkou chorobu: https://vvrh.signaly.cz/2012/telefon-k-modlitbe-ruzence

Napsat komentář »

#přímluva Prosím za nová knežská a řeholní povolání

Napsat komentář »

#přímluva Dobrý den, chtěla bych poprosit o modlitbu za jednoho mladého klučinu, který leží v nemocnici s oboustranným zápalem plic a nic nepomáhá.

Napsat komentář »

#přímluva Prosím o modlitbu v těžké situaci. Děkuji

Napsat komentář »

„Modlete se jeden za druhého.“ Jakub 5,16b

 

Vložením své modlitby na nástěnku umožníš připojit se i dalším uživatelům. Použiješ-li štítek #přímluva u modlitby na své nástěnce, přidá se text i sem.

 

Chceš prohloubit svůj duchovní životDuchovní koučovéTi nabízejí svůj čas. Můžeš se na ně obrátit s dotazem, s prosbou o pomoc, radu, doprovázení, naslouchání.

 
 

S. Dagmar

@sestra-Dagmar

 

P. Daniel Bořkovec

@danielborkovec

 

SM. Angelika Pintířová, SCB

@angelika-scb

     
 
 

P. Josef Novotný

@beppe

 

Andrea Hýblová FSP

@Neposeda

 

P. Roman Vlk

@rvlk


  

Je skutkem lásky (a také naším úkolem) se za sebe vzájemně modlit. Modlitba za druhé má oproti modlitbě za sebe výhodu, že bývá méně sobecká a tedy čistší. 

 

Neboj se také poprosit místního kněze, aby sloužil mši svatou na tvůj úmysl (tzv. intence). Jde o krok smlouvy mezi Bohem a tebou, kterou kněz přijímá a přednáší Bohu na oltář. Za tvůj úmysl se modlí všichni přítomní na mši svaté a také všichni svatí v nebi. Většinou je intence spojena s malým finančním darem pro službu Evangelia. Výše darů je dobrovolná.

 


 

Další duchovní osoby na Signálech, na které se může obrátit najdeš ve společenství Duchovní pro signály.cz. Vzájemnou modlitební podporu najdeš také ve společenství Modlitba se signály.cz.