#přímluva za malou Anežku, která se narodila o 3 měsíce dříve,je na JIPce v Ostravě.a ta její mladé a skvělé rodiče,aby měli sílu tuhle zkoušku zvládnout a překonat.

Napsat komentář »

#přímluva Za pozehnani v nove praci, bydlení a držení se ve vsem Pana🙂.

martinaanna

Prosím o motlitbu za mého manžela ,který nese těžce smrt našeho tragicky zesnulého syna .aby dokázal odpustit.

Zobrazit 3 komentáře »

#přímluva - Modleme se za zahynulého strojvůdce Martina i zraněné cestující při srážce dvou vlaků u Českého Brodu, ke které došlo za stmívání 14. července na nejlépe zabezpečené trati shodou několika nešťastných okolností. Hlavní příčinou nebyl samotný fakt, že strojvůdce jel na červenou, ale přesto zde nějakým způsobem došlo k lidské chybě.

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/pri-srazce-dvou-vlaku-mezi-uvaly-a-ceskym-brodem-se-zranily/r~6abfce3ac61011ea9d470cc47ab5f122/

– upraveno
Napsat komentář »

#přímluva za @Lucie_J a jejího manžela, za moudrost v rozhodování, rychlost v odpouštění a usmiřování a vrchovatou míry lásky, úcty a věrnosti.

Zobrazit 1 komentář »

#přímluva za dary ducha svatého pro mě v pondělí při závěrečných zkouškách v autoškole. díky všem

Napsat komentář »

#přímluva Prosim za modlitbu za vsechny obeti, ranene a pozustale v Bejrutu (Libanon).
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/libanon-bejrut-pristav-exploze.A200804_211452_zahranicni_aha

KMirjam

A divíš se @Tofl? Hospodářsky i politicky rozvrácená země a teď přijde 300 000 lidí o domov, škody za miliardy dolarů, zničený přístav jako jediný spoj pro přísun základních potřeb, stravy?
Mě spíš zaujalo, že tam zatím nepropukla občanská válka

Tofl

@KMirjam: Libanonci si moc dobře pamatují občanskou válku v letech 1975−1990. J to je jeden z mnoha důvodů, proč Libanonci řeší vše pokud možno mírovou cestou. Válku už tam nechce nikdo.Oni si života váží hodně.

Zobrazit 6 komentářů »

#přímluva
Zdravotní stav emeritního papeže Benedikta XVI. se po návratu z červnové návštěvy bratra v bavorském Řezně výrazně zhoršil, trpí takzvanou obličejovou růží, bolestivým kožním zánětem.
https://zpravy.proglas.cz/udalosti/benedikt-pusobi-krehce-pamet-mu-slouzi-rika-zivotopisec-emeritniho-papeze/

Tofl

Emeritní papež Benedikt XVI. těžce onemocněl, trpí infekcí obličeje
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/papez-benedikt-xvi-nemoc.A200803_182221_zahranicni_lesa

Zobrazit 1 komentář »

#přímluva Prosím za dary Ducha Svatého a za dar zdraví duše i těla pro všechny

– upraveno
Napsat komentář »

#přímluva Prosím o modlitbu: zase mi bylo v práci zrušeno (již naplánované a i schválené volno- dovolená, jako už letos poněkolikáté)...a musím místo toho chodit do práce...(a to jsem v termínu dovolené měla zamluvené další věci, co jsem musela zrušit a přesouvá se to na neurčito...)stále si říkám, že tyto komplikace tohoto roku v modlitbě za různé věci obětuji, ale už z toho začínám být neúměrně nešťastná...

Napsat komentář »

#přímluva Vzpomenme na vsechny zranene a obeti, dnesni zeleznicni nehody, ktera se stala na trati mezi Perninkem a Novymi Hamry na Karlovarsku+
https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3135710-na-karlovarsku-se-srazily-dva-osobni-vlaky

„Modlete se jeden za druhého.“ Jakub 5,16b

 

Vložením své modlitby na nástěnku umožníš připojit se i dalším uživatelům. Použiješ-li štítek #přímluva u modlitby na své nástěnce, přidá se text i sem.

 

Chceš prohloubit svůj duchovní životDuchovní koučovéTi nabízejí svůj čas. Můžeš se na ně obrátit s dotazem, s prosbou o pomoc, radu, doprovázení, naslouchání.

 
 

S. Dagmar

@sestra-Dagmar

 

P. Daniel Bořkovec

@danielborkovec

 

SM. Angelika Pintířová, SCB

@angelika-scb

     
 
 

P. Josef Novotný

@beppe

 

Andrea Hýblová FSP

@Neposeda

 

P. Roman Vlk

@rvlk


  

Je skutkem lásky (a také naším úkolem) se za sebe vzájemně modlit. Modlitba za druhé má oproti modlitbě za sebe výhodu, že bývá méně sobecká a tedy čistší. 

 

Neboj se také poprosit místního kněze, aby sloužil mši svatou na tvůj úmysl (tzv. intence). Jde o krok smlouvy mezi Bohem a tebou, kterou kněz přijímá a přednáší Bohu na oltář. Za tvůj úmysl se modlí všichni přítomní na mši svaté a také všichni svatí v nebi. Většinou je intence spojena s malým finančním darem pro službu Evangelia. Výše darů je dobrovolná.

 


 

Zdejší služba Přímluv je dostupná jen autorizovaným uživatelům. Vzájemnou modlitební podporu najdeš také ve společenství Modlitba se signály.cz.

 

Další duchovní osoby na Signálech, na které se může obrátit najdeš ve společenství Duchovní pro signály.cz.