#přímluva Prosím o přímluvu za sousedy, kterým vyhořel byt. Děkuji.

Napsat komentář »

#přímluva Prosím o přímluvu za kamarádčina manžela, má psychické problémy. Děkuji.

Napsat komentář »

#přímluva Prosím o modlitbu za manželova kolegu. má vážné problémy. Děkuji.

Napsat komentář »

#přímluva Milé ženy, moc prosím o modlitbu za mou kolegyni, už několik let si s manželem hrozně přejí miminko, ale nedařilo se jim, a dnes jsem se dozvěděla, že se rozhodli pro umělé oplodnění, ale i to se zatím nedaří. Nechci je soudit, ale oni jsou křesťané (manžel je z katolické rodiny, ona se nechala pokřtít před svatbou) a vím, že z hlediska křesťanské morálky je umělé oplodnění problematické - nedokázala jsem jí o tom říct, protože vím, jak moc po miminku touží, a nevím, jak bych se na jejím místě zachovala já - a tak moc prosím Ducha svatého o světlo do jejich situace a prosím i Vás o… Zobrazit více

#přímluva Milé ženy, moc prosím o modlitbu za mou kolegyni, už několik let si s manželem hrozně přejí miminko, ale nedařilo se jim, a dnes jsem se dozvěděla, že se rozhodli pro umělé oplodnění, ale i to se zatím nedaří. Nechci je soudit, ale oni jsou křesťané (manžel je z katolické rodiny, ona se nechala pokřtít před svatbou) a vím, že z hlediska křesťanské morálky je umělé oplodnění problematické - nedokázala jsem jí o tom říct, protože vím, jak moc po miminku touží, a nevím, jak bych se na jejím místě zachovala já - a tak moc prosím Ducha svatého o světlo do jejich situace a prosím i Vás o modlitbu na tento úmysl. Děkuji.

cink2

Ale úplně chápu Mikinu. Popravdě jsem to jednou též nedokázala říct. Pak mně to tak šrotovalo a strašilo v hlavě, že už od té doby alespoň něco vysoukám. Naštěstí v mém případě pak na umělé nešli neb otěhotněli normálně... to asi z těch mých modliteb z výčitek:-D.

Ale myslím, že mlčet k tomu v pořádku není. Měli bychom se učit zlo nepřehlížet a snažit se pomoci jinak. Neodsoudit, ale pomoci hledat jiné cesty. Nekatolíkům se to vysvětluje blbě - to se snad ani vysvětlit nedá, ale katolíkům bych šanci dala:-)

hannkab

Neuvažují o adopci?

Zobrazit 9 komentářů »

#přímluva Prosim o modlitbu za zenu v narocne situaci rozhodujici se pro potrat se tretim miminkem.. dekuji!

– upraveno
Latroj

https://soundcloud.com/casopis-immaculata/ze-strachu-radost

Stanislava Leszczyńska

„To je patronka pro současnou dobu, poznamenanou krizí hodnot, bojem dobra se zlem. Určitě i ona slyšela našeptávání toho Zlého: ‚Přece všechny ty děti, které zachraňuješ v Osvětimi, stejně zemřou hladem. Odsuzuješ je k následným mukám. Proč je zachraňuješ a ještě sama podstupuješ riziko?‘ Myslím si, že mohla takové našeptávání slyšet… Ale ukázala konkrétně svým životem: o každé počaté dítě je potřeba bojovat. Ona, když ji budete prosit, pomůže.“
(https://immaculata.minorite.cz/ze-strachu-radost-ze-zarmutku-nadeje/)

An09

děkuju Vám! kdybyste měl někdo nápad jak pomoci i prakticky třeba-že bych jí nabídla- je to okolí Hradec Králové

An09

Prosím zaberte v modlitbě, zítra ráno se ta paní chystá jít na potrat:-(

An09

jde tam dnes. za chvíli :-( Pane smiluj se..

An09

Dekuju Vam za vsecky modlitby.
Pani na ten potrat dneska opravdu sla. Prosim o dalsi modlitby za ni, za to detatko, i za celou jeji rodinu.
Dekuju.

Zobrazit 5 komentářů »

#přímluva moc prosím o modlitby za otěhotnění. I za všechny páry, kteří se pokouší o miminko. Touhy jsou veliké. Díky všem za modlitby!

Napsat komentář »

#přímluva
Modlete se prosím za mojí milovanou babičku. Je v Olomouci v nemocnici po první chemoterapii, díky všem.

– upraveno
Napsat komentář »

#Přímluva Prosím o modlitbu za jednu maminku, která je na zač. těhotenství a vypadá to teď na nějaké komplikace. Má za sebou už pár spont. potratů. Děkuji.

Jasminecka

Dekuji za dosavadni modlitby. Miminko umrelo. Pokud vzpomenete na ni i na rodinu, aby to prijali v pokoji a nasli odvahu prijmout casem dalsi zivot, budu rada. Neni to lehke...

ajinka

Maji uz nejake deti? ( krome tech v Bozi naruci)

Zobrazit 2 komentáře »

#přímluva Prosím za tetu, která nám před hodinou zemřela a za mamku, aby si nevyčítala, že ji včera odvezli do nemocnice a nenechala ji zemřít doma. Díky...

Napsat komentář »

#přímluva
Za dnes zemřelého kamaráda a pokoj pro jeho rodinu.

Napsat komentář »

„Modlete se jeden za druhého.“ Jakub 5,16b

 

Vložením své modlitby na nástěnku umožníš připojit se i dalším uživatelům. Použiješ-li štítek #přímluva u modlitby na své nástěnce, přidá se text i sem.

 

Chceš prohloubit svůj duchovní životDuchovní koučovéTi nabízejí svůj čas. Můžeš se na ně obrátit s dotazem, s prosbou o pomoc, radu, doprovázení, naslouchání.

 
 

S. Dagmar

@sestra-Dagmar

 

P. Daniel Bořkovec

@danielborkovec

 

SM. Angelika Pintířová, SCB

@angelika-scb

     
 
 

P. Josef Novotný

@beppe

 

Andrea Hýblová FSP

@Neposeda

 

P. Roman Vlk

@rvlk
 

Je skutkem lásky (a také naším úkolem) se za sebe vzájemně modlit. Modlitba za druhé má oproti modlitbě za sebe výhodu, že bývá méně sobecká a tedy čistší. 

 

Neboj se také poprosit místního kněze, aby sloužil mši svatou na tvůj úmysl (tzv. intence). Jde o krok smlouvy mezi Bohem a tebou, kterou kněz přijímá a přednáší Bohu na oltář. Za tvůj úmysl se modlí všichni přítomní na mši svaté a také všichni svatí v nebi. Většinou je intence spojena s malým finančním darem pro službu Evangelia. Výše darů je dobrovolná.

 


 

Zdejší služba Přímluv je dostupná jen autorizovaným uživatelům. Vzájemnou modlitební podporu najdeš také ve společenství Modlitba se signály.cz.

 

Další duchovní osoby na Signálech, na které se může obrátit najdeš ve společenství Duchovní pro signály.cz.