#přímluva
Vážení a milí , prosíme Vás o krátkou modlitbu za naše poslance. poslanci hlasují o zrušení možnosti náhradního/surogátního mateřství, kterou nyní zmiňuje občanský zákoník. Zrušení této zmínky zamezí obchodování s (nenarozenými) dětmi a vykořisťování zvláště sociálně slabých žen.

Prosme, aby zvláště ti poslanci, kteří se považují za konzervativní, měli odvahu prosazovat dobro.
Děkuji za Hnutí Pro život ČR

Napsat komentář »

#přímluva prosím za mě abych se uměl ovládat a všechno dělal v klidu a ne být zbrklej

Napsat komentář »

#přímluva prosím o modlitbu za nová kněžská a řeholní povolání

Napsat komentář »

#přímluva Prosím o modlitbu za mou sestru, která se pohřešuje. Aby se ozvala a našla. Amen

mari-anna

Děkuji za modlitby, po dvou dnech se ozvala. 😊

Zobrazit 1 komentář »

Všechno nejlepší @theodora k jejím půlstoletinám.
Říká se, že teprve po padesátce začíná žena žít. Hodně radosti z vnoučat přejem a žádnou osteoporózu ani návaly horka nepřejem!

#přímluvy #přímluva

Napsat komentář »

#přímluva prosím o modlitbu za zdraví a efektivní vyrovnávání se stárnutím pro moje rodiče

Napsat komentář »

#přímluva Jů, mojí kamarádce (jsme spolužačky ze ZŠ Náměšť nad Oslavou) se dnes narodil její prvorozený synek:-). Mám radost:-). Taky prosím o modlitbu za pokojné sžívání

Napsat komentář »

Prosím o přímluvu za obrácení hlavy naší svaté matky Církve a přednosty KHS, J.S. Francisca Chorche Buonasery Brgogliáše, a to nejlépe naruby abychom mu mohli hromadně potřást střevními klky a nachytat si do lahviček jeho žluč prýštící při zaslechnutí slov: "Papež je liturgii rytířem, a ne žalářníkem a katem!" "Obrať se dokud máš čas!" A om by se obrátil zpátky, kůží ven a pajšlem dovnitř a všechnu tu žluč bysme ze skeniček dali do kýblu, přidaly tuk a louh a vzniklým mejdlem mu namydlili cestu na Moravec, kde by neškodně dožil.
#přímluva

dromedar

jj. FSSPX a spol. jedou 1961, protože to je poslední pro ně přijatelná verze, se kterou se trhli.

Značně populární je pre-1955, protože je divné ohánět se "mší všech věků" a přitom slavit Svatý týden "obnovený" piánskou reformní komisí podle představ tehdy vlivných liturgiků.

dromedar

pre-1912 je (a nejspíš vždycky bude) krajní pozice. Který kněz by dobrovolně bral zpátky nedělní matutinum s dvaceti žalmy, že.

Zobrazit 12 komentářů »

Prosím o přímluvu za uzdravení našeho společného známého Jï'Kü, který leží s torpidním zánětem močohltanu.
#přímluva

znova2010

Hm... koukám, to měl být trapný pokus o urážku, že.

Chlubíčko

Vítáme zpět pana Gastarbeitera.

Zobrazit 2 komentáře »

„Modlete se jeden za druhého.“ Jakub 5,16b

 

Vložením své modlitby na nástěnku umožníš připojit se i dalším uživatelům. Použiješ-li štítek #přímluva u modlitby na své nástěnce, přidá se text i sem.

 

Chceš prohloubit svůj duchovní životDuchovní koučovéTi nabízejí svůj čas. Můžeš se na ně obrátit s dotazem, s prosbou o pomoc, radu, doprovázení, naslouchání.

 
 

S. Dagmar

@sestra-Dagmar

 

P. Daniel Bořkovec

@danielborkovec

 

SM. Angelika Pintířová, SCB

@angelika-scb

     
 
 

P. Josef Novotný

@beppe

 

Andrea Hýblová FSP

@Neposeda

 

P. Roman Vlk

@rvlk


  

Je skutkem lásky (a také naším úkolem) se za sebe vzájemně modlit. Modlitba za druhé má oproti modlitbě za sebe výhodu, že bývá méně sobecká a tedy čistší. 

 

Neboj se také poprosit místního kněze, aby sloužil mši svatou na tvůj úmysl (tzv. intence). Jde o krok smlouvy mezi Bohem a tebou, kterou kněz přijímá a přednáší Bohu na oltář. Za tvůj úmysl se modlí všichni přítomní na mši svaté a také všichni svatí v nebi. Většinou je intence spojena s malým finančním darem pro službu Evangelia. Výše darů je dobrovolná.

 


 

Další duchovní osoby na Signálech, na které se může obrátit najdeš ve společenství Duchovní pro signály.cz. Vzájemnou modlitební podporu najdeš také ve společenství Modlitba se signály.cz.