#přímluva Prosím za Robina Striu, který je v těžkém stavu v nemocnici, a za jeho rodinu.

Napsat komentář »

#přímluva prosím o přímluvu za sebe.. pro mou dlouhou pracovní neschopnost,sebrali na mé místo ženskou se kterou máme spolu vzájemné lidské spory...a často to dochází až k nesmyslným SMS,k výsměchu...k zablokování SMS ,ale s tím že když je něco potřeba domluvit ohledně přece,tak volá mě..😁
Vždy může být hůř,ale ta situace je absolutní..

Co sem komu zas udělala 🙏🕊️🕊️🕊️

– upraveno
Napsat komentář »

#přímluva Prosím o modlitbu za moje rodiče, jak jim táhne na 70 let, začínají se projevovat některé příznaky stáří....

Napsat komentář »

#přímluva Prosím o modlitbu za osobu, která se neustále snaží nám svými negativistickým nápady zasahovat do manželství a výchovy.....

Napsat komentář »

#přímluva Prosím o modlitbu za moji kamarádku. Její manžel má vážné zdravotní problémy, pokud léčba nezabere, hrozí, že umře...(v zimě mají slavit 2roky od svatby...)

MartinM

jak je na tom ?? uzdravil se manžel?

EvaHavlátová

léčba stále probíhá....

Zobrazit 2 komentáře »

#přímluva Prosím o modlitbu za moji kamarádku (maminku 3 malých dětí), co má nyní po operaci nádoru další zdravotní problémy...

– upraveno
Napsat komentář »

#přímluva prosím o modlitbu za tento týden (hlavně pracovní dny). Aneb máme několikrát týdně RHB lékaře já i dcera (a ano měli bychom stíhat cvičit několikrát denně každý den i doma...)...finišuje stěhování....Mnoho pracovních i jiných povinností... a už pá večer máme předávat již vyklizený byt majiteli a odjet x desítek km na novou adr....Tak ať vše proběhne co nejhladčeji i ze strany dokumentace a majitele...

Napsat komentář »

#přímluva Prosím za všechny, kterým se stane nějaké poškození ze strany zdravotníků, konkrétně za děti, kterým je zabraňováno být s rodiči po dobu výhonu či hospitalizace, přesto, že na to mají ze zákona nárok a také je to dle mnoha odborných studií nejlepší pro jejich co nejlepší uzdravení...

– upraveno
Napsat komentář »

#přímluva Prosím o všechny, co touží po rodině a nemohou najít životního partnera pro manželství.

Napsat komentář »

#přímluva Prosím za mladou maminku 3 dětí (moji kamarádku), co byla potvrzena Dg. adenocarcinom děložního hrdla...Zítra se chystá na velkou operaci...Také za jejího manžela, rodinu a přátele

EvaHavlátová

Zuzka je po operaci, bojuje dál...děkuji za modlitby a příp. prosím za další k další cestě pro všechny koho nemoc zasahuje (její malé děti, manžela, rodinu...)

Zobrazit 1 komentář »

#přímluva Prosím za mladou maminku 3 dětí (moji kamarádku), co byla potvrzena Dg. adenocarcinom děložního hrdla...Zítra se chystá na velkou operaci...Také za jejího manžela, rodinu a přátele

EvaHavlátová

Zuzka je po operaci, bojuje dál...děkuji za modlitby a příp. prosím za další k další cestě pro všechny koho nemoc zasahuje (její malé děti, manžela, rodinu...)

Zobrazit 1 komentář »

#přímluva Prosím za mladou maminku 3 dětí, co byla potvrzena Dg. adenocarcinom děložního hrdla...Prosím také za její rodinu a přátele, ať jsou jí dobrou oporou...

Napsat komentář »

#přímluva Prosím o modlitbu, ať se nám podaří koupit domeček...Místní kněz třeba na tom místě se modlí o to, kdyby tam byla alespoň jedna mladá věřící rodina...Tak tady jsme, jen nás propojit a podařit se nám tam něco pořídit.....Diecéze Brněnská (aneb stále zoufalá z nikam nevedoucích prohlídek nemovitostí a ztraceného tím hory času....a čeká mně další prohlídka okr. Třebíč...už se bojím, co tam zas bude za zádrhel...)

Lucis

Ahoj, myslím na tebe, ať najdete to správné 🙂 někdy je těžké hledat Bozi vůli 🙂 my máme 4 deti a stále jsme v takovém jako provizoriu, i když se jakz takz vejdeme. No kdybys jela poblíž Náramče, tak se zastav, podíváš se🙂 kdybych se o něčem dozvěděla, tak dám vědět. Pokud chcete stavební parcelu, bude se tady jedna poslední obecní prodávat.

EvaHavlátová

Milá Luci:-), díky...Stále hledáme domeček.....Jak ráda bych "provizorium", alespoň vlastnila a ne jen pronajímala a to ještě ve formě bytu, kde není možnost např. zahrady či uložení věcí např. půda sklep...(mohla bych třeba také navrtat do zdi regály...nemuset se bát, zda mi nájemní smlouvu prodlouží a zda když ne mužovi dají dov na stěhování....)Díky za pozvání, tam cestu žádnou kolem nemám, kdybys měla Ty do Brna dej vědět, ráda se s Tebou uvidím osobně;-) (klidně můžeme se setkat i na mimibytě, co pronajímáme, skromnému návštěvníkovi, co jde za námi by nemělo vadit, že aby otevřel dveře musí nejdříve odsunout tam zaparkovaný kočárek, protože jinde pro něj místo není apod...)

marketap

@Lucis mohu se prosím zeptat, jak velké je to vaše provizorium, kolik m2 obýváte? Děkuji. (Začínám se cítit stísněně v našem mini domečku, tak přemýšlím, zda nejsem příliš náročná, zajímá mě, na jakém prostoru žijí rodiny se čtyřmi, příp. více dětmi).

PetraO

@marketap: Jedna známá vyrostla v bytě cca 75m2 včetně lodžie, velikost na místnosti 3+1. Byla ze 7 dětí. Rodiče řešili tak, že dva pokoje rozdělili mezi děti, obyvák zčásti fungoval jako jejich ložnice, kde s nimi spalo nejmladší dítko, obvykle mimčo nebo batole. Věcí asi měli jen minimum, aby se vešli.

Zobrazit 4 komentáře »

„Modlete se jeden za druhého.“ Jakub 5,16b

 

Vložením své modlitby na nástěnku umožníš připojit se i dalším uživatelům. Použiješ-li štítek #přímluva u modlitby na své nástěnce, přidá se text i sem.

 

Chceš prohloubit svůj duchovní životDuchovní koučovéTi nabízejí svůj čas. Můžeš se na ně obrátit s dotazem, s prosbou o pomoc, radu, doprovázení, naslouchání.

 
 

S. Dagmar

@sestra-Dagmar

 

P. Daniel Bořkovec

@danielborkovec

 

SM. Angelika Pintířová, SCB

@angelika-scb

     
 
 

P. Josef Novotný

@beppe

 

Andrea Hýblová FSP

@Neposeda

 

P. Roman Vlk

@rvlk


  

Je skutkem lásky (a také naším úkolem) se za sebe vzájemně modlit. Modlitba za druhé má oproti modlitbě za sebe výhodu, že bývá méně sobecká a tedy čistší. 

 

Neboj se také poprosit místního kněze, aby sloužil mši svatou na tvůj úmysl (tzv. intence). Jde o krok smlouvy mezi Bohem a tebou, kterou kněz přijímá a přednáší Bohu na oltář. Za tvůj úmysl se modlí všichni přítomní na mši svaté a také všichni svatí v nebi. Většinou je intence spojena s malým finančním darem pro službu Evangelia. Výše darů je dobrovolná.

 


 

Další duchovní osoby na Signálech, na které se může obrátit najdeš ve společenství Duchovní pro signály.cz. Vzájemnou modlitební podporu najdeš také ve společenství Modlitba se signály.cz.