#přímluva prosím o modlitbu za naši ještě nenarozenou dcerušku, které našli na kontrolním ultrazvuku subarachnoidální cystu v mozkovém obalu. Naštěstí se nezvětšuje, ale mezi kontrolami máme vždy dva týdny, které jsou pro nás s manželem hodně psychicky náročné. Modlíme se za to, aby se malá vyhla operaci a já předčasnému porodu a aby se cysta zmenšila nebo nejlépe úplně zmizela. Modlíme se za narození zdravého miminka.. Není to vývojová vada, ale druhotná komplikace. Modlíme se ke svaté Ritě, o. Ladislavu Kubíčkovi a Panně Marii, které jsme naši malou svěřili. Moc děkuju za jakoukoli… Zobrazit více

#přímluva prosím o modlitbu za naši ještě nenarozenou dcerušku, které našli na kontrolním ultrazvuku subarachnoidální cystu v mozkovém obalu. Naštěstí se nezvětšuje, ale mezi kontrolami máme vždy dva týdny, které jsou pro nás s manželem hodně psychicky náročné. Modlíme se za to, aby se malá vyhla operaci a já předčasnému porodu a aby se cysta zmenšila nebo nejlépe úplně zmizela. Modlíme se za narození zdravého miminka.. Není to vývojová vada, ale druhotná komplikace. Modlíme se ke svaté Ritě, o. Ladislavu Kubíčkovi a Panně Marii, které jsme naši malou svěřili. Moc děkuju za jakoukoli modlitební podporu.

– upraveno
Napsat komentář »

#přímluva za dceru 28 let, ve 30. týdnu těhotenství, děťátku našli cystu na mozku....

Chlubíčko

Už se cysta ztratila?

Zobrazit 1 komentář »

#přímluva Za nová Kněžská a Řeholní povolání

Napsat komentář »

#přímluva Prosme dobrého Pána Boha, aby co nejvíce lidí zachránilo duši; aby pro rouhavou ohavnost Fiducia Supplicans rozpoznali satanskou podstatu Koncilní Humanistické Sekty a jejích temných agentů jak v Římě, tak i po celém světě.
Aby bohabojným věřícím dal sílu a odvahu vytrhnout sebe i své blízké z jejího toxického vlivu a aby pevně přilnuli k Pánu Bohu vždy věrné svaté Církvi katolické, přetrvávající stále v institutech poslušných Kristova Evangelia, svaté Tradice a spasitelného Magisteria.

– upraveno
Lucis

Per eundem Christum, Dominum nostrum. Amen.

Liora

Když se z našeho života někdo vytratí a odchází z tohoto světa, mnohokrát litujeme, že jsme mu neprojevili dostatečně tu Lásku, kterou k němu cítíme. Proč tedy, když lidé kolem nás žijí, tu Lásku ne vždy tak projevujeme, jak bychom ji tolik toužili pojetiv ve chvíli, když ti lidé by odešli ze světa?
¨Proč netoužíme tolik projevovat tuto Lásku lidem žijícím? Proč schováváme své nejniternější projevy přehluboko v srdcích?Proč tou Láskou k nim prostě nevřeme jako vroucí Slunce?
Projevujme si tu Lásku do nejhlubších extrémů a hlubin, dokud žijeme na tomto světě, který už tak je pokřiven chladností a lhostejností.Projevujme si tu Lásku a hloubku cítění navzájem, když jsme n tom světě a máme stále tu milost žít, neboť nevíme, co přijde za minutu.

Zobrazit 2 komentáře »

#přímluva Prosím za všechny psychické Nemocné pacienty aby si nebraly život svůj vlastní i druhých je potřeba se za ně modlit každý člověk taky může dopadnout
Modlitba:
Pane otevři svou náruč všem kteří po tobě prahnou a jsou na dně sil a dej jim povstat z té špatné cesty do které se dostaly a ukaž jim cestu k tobě cestu lásky a spravedlnosti a dobra Amen.

Napsat komentář »

#přímluva Prosím aby na celém světě byl mír a války nebyly

Napsat komentář »

#přímluva za mír v celém světě, zvláštně na UK

Napsat komentář »

#přímluva
Vážení a milí , prosíme Vás o krátkou modlitbu za naše poslance. poslanci hlasují o zrušení možnosti náhradního/surogátního mateřství, kterou nyní zmiňuje občanský zákoník. Zrušení této zmínky zamezí obchodování s (nenarozenými) dětmi a vykořisťování zvláště sociálně slabých žen.

Prosme, aby zvláště ti poslanci, kteří se považují za konzervativní, měli odvahu prosazovat dobro.
Děkuji za Hnutí Pro život ČR

Napsat komentář »

#přímluva prosím za mě abych se uměl ovládat a všechno dělal v klidu a ne být zbrklej

Napsat komentář »

#přímluva prosím o modlitbu za nová kněžská a řeholní povolání

Napsat komentář »

„Modlete se jeden za druhého.“ Jakub 5,16b

 

Vložením své modlitby na nástěnku umožníš připojit se i dalším uživatelům. Použiješ-li štítek #přímluva u modlitby na své nástěnce, přidá se text i sem.

 

Chceš prohloubit svůj duchovní životDuchovní koučovéTi nabízejí svůj čas. Můžeš se na ně obrátit s dotazem, s prosbou o pomoc, radu, doprovázení, naslouchání.

 
 

S. Dagmar

@sestra-Dagmar

 

P. Daniel Bořkovec

@danielborkovec

 

SM. Angelika Pintířová, SCB

@angelika-scb

     
 
 

P. Josef Novotný

@beppe

 

Andrea Hýblová FSP

@Neposeda

 

P. Roman Vlk

@rvlk


  

Je skutkem lásky (a také naším úkolem) se za sebe vzájemně modlit. Modlitba za druhé má oproti modlitbě za sebe výhodu, že bývá méně sobecká a tedy čistší. 

 

Neboj se také poprosit místního kněze, aby sloužil mši svatou na tvůj úmysl (tzv. intence). Jde o krok smlouvy mezi Bohem a tebou, kterou kněz přijímá a přednáší Bohu na oltář. Za tvůj úmysl se modlí všichni přítomní na mši svaté a také všichni svatí v nebi. Většinou je intence spojena s malým finančním darem pro službu Evangelia. Výše darů je dobrovolná.

 


 

Další duchovní osoby na Signálech, na které se může obrátit najdeš ve společenství Duchovní pro signály.cz. Vzájemnou modlitební podporu najdeš také ve společenství Modlitba se signály.cz.