Přímluvná modlitba za psychicky nemocné

Popis společenství

Ti, kteří se sem přihlásí prosím o jakoukoliv modlitbu za psychické nemocné lidi.

Ahoj, prosím modlete se za mě. Mám pořád úzkosti a jsem z toho unavená. Navíc mi doktorka změnila jeden lék,tak snad to bude dobrý. Budu muset čekat nějakou dobu,zhruba 14 dní až měsíc, než se udělá hladina v krvi. Do té doby mi bude hůř. Navíc se začali řešit moje bolesti hlavy. A doktor řekl,že bude žádat o biologickou léčbu. Moc děkuju. Svoje těžké období obětuju za vás signálníky :)

Napsat komentář »

Moc vás všechny zdravím. Prosím,modlete se za mě. I přes veškerou léčbu mám pořád úzkosti. Dokonce i zvažuju hospitalizaci. Zatím čekám co mi řekne neurolog. Docházím do ambulance léčby bolesti, pro bolesti hlavy. Zatím nevím jak to všechno dopadne. Proto vás prosím o modlitbu. Snažím se vydržet s pomocí Boží, ale je to těžký.

Anežkačeská

Děkuji za všechny modlitby. Na odstranění bolesti hlavy, která mě trápí se začalo pracovat. Je naděje, že to půjde vyléčit. Jinak úzkosti mám pořád. Hospitalizaci zatím odkládám až bude normálnější doba.I přesto vás prosím. Modlete se za mě i nadále. Bojuju s každodení nechutí cokoliv dělat. Děkuji. :)

Zobrazit 1 komentář »

Zdravím, dostala jsem se sem úplnou náhodou. Ráda bych požádala o pomoc a vaši modlitbu. Trpím na deprese a napadají mě hnusné myšlenky. Moc děkuji za pomoc.

Krasnazena

Vzpomenu, Soňo. Vyhledej odbornou pomoc.

SoňaZacharievová

Děkuji. Na terapie chodím. Snažím se sehnat i psychiatra, ale v našem kraji je to problém.

Anežkačeská

Soňo, moc zdravím.Úplně tě chápu,já bojuju se stejnými nebo podobnými potížemi.Teď mám těžké období,tak to obětuji za tebe. Každopádně by to chtělo odbornou pomoc. Nevím kde bydlíš,tak ti můžu těžko radit.Držím palce.

SoňaZacharievová

Bydlím kousek od Č. Budějovic. Psychiatři tu mají plno, nějaké provizorní léky mám, tak snad to vydržím. Děkuji moc za povzbudivá slova a modlitby.

Zobrazit 5 komentářů »

Ahoj, moc vám děkuju za modlitby.Zdá se, že se moje úzkosti mírní.Ale přijdou dny,kdy zase uhodí. Myslím úzkosti. Vaše modlitby mi pomáhají. I já své těžkosti obětuju za vás všechny. Signálníky a vaše starosti.V jednotě je síla a v modlitbě víra.

Napsat komentář »

Ahoj, prosím, modlete se za mě. Pořád mám úzkosti. Ipřes to,že mám všechny léky navýšené. ty úzkosti jsou vysilující. Navíc se mi do ničeho nechce. Jsem apatická a jako by bez energie. Děkuji.

Krasnazena

Jestli chceš, Anežko, pošli mi na sebe tel do zpráv, ozvu se ti. Lída

Anežkačeská

Ahoj moc děkuji za povzbuzující zprávu. Moje číslo je:608 518 385. Jen ještě malá informace. Já se jmenuju Věra. Anežka je moje biřmovací jméno a zároveň nick a signalech.

Zobrazit 2 komentáře »

Ahoj, prosím o modlitbu. I přes léčbu a pobyt v Bohnicích mám pořád nebo zase úzkosti. Je to vyčerpávající,dneska jsem o tom informovala doktorku,ale ta ordinuje až zítra. Tak snad zítra mi dá vědět co s tím. Jen doufám že nebude nutná hospitalizace.

Anežkačeská

Děkuji za vaše modlitby. Prosím modlete se za mě i nadále.Mám navýšené dávkování nějakých léků a i přesto mám úzkosti. Hlavně teď jak jsou pořád nějaká opatření nejdřív rozvolnění a pak zas utažení. Snažím se bojovat. Všechny těžkosti obětuju za vás.

Zobrazit 1 komentář »

Ahoj, prosím o modlitbu. Vrátili se mi úzkosti v docela velké míře. Navíc mě v práci jedna holka ponižuje a srazila moje sebevědomí až na nulu. Dvakrát jsem se kvůli ní složila. teď řeším jeden problém,který nevím jak dopadne. Jsem z toho všeho vyčerpaná a pořád mám tendenci brečet.Snažím se to s pomocí Boží vydržet,ale je to těžký a mám pocit že už to nezvládnu.Jsem na pokraji sil.napadají mě všelijaké myšlenky,kterým se úspěšně bráním.Prosím modlete se za mě ať mi dá pán sílu to zvládnout.Děkuji.

Napsat komentář »

Prosím o modlitbu za můj zdravotní stav. Už je mi lépe,ale přesto mám úzkosti a všechno mě rozčílí. Včera v pondělí se mi v práci přitížilo,naštěstí jsem si mohla vzít 1 tbl lexaurinu 3 mg.Děkuji.

Napsat komentář »

Prosim za kmotrence, deprese vypada horsi...

Napsat komentář »

Diagnostikovali mi generalizovanou úzkostnou poruchu. Mám občas deprese. Teď mám nějakou smutnou náladu,nemám radost ze života. V úterý jdu na kontrolu k psychiatričce a budem řešit co dál. Není ani vyloučená pozdější hopsitalizace. Jsem z toho všeho unavená. Beru antidepresiva a psychofarmaka.

Napsat komentář »