Přímluvná modlitba za psychicky nemocné

Popis společenství

Ti, kteří se sem přihlásí prosím o jakoukoliv modlitbu za psychické nemocné lidi.

Ahoj, mám úspěšně nastavenou léčbu. I přesto mám lehké úzkosti, ale bohužel i ty těžké. Prosím modlete se za mě. Ať mi dá Pán sílu. Děkuji Věra
PS: Jsem s vámi v obětech.

Napsat komentář »

Ahoj, asi už máte plnézuby mých proseb o modlitbu. I přesto vás prosím abyste se za mě modlily. Mám silné bolesti hlavy, kdy se mi chce i omdlít. I přesto, že mám biologickou léčbu, kdy si každý měsíc píchám injekce. Je to hodně omezující. Nemůžu celý den ležet, musím fungovat. Už jsem vyčerpaná. Děkuji za vaše modlitby. Krásné léto. :)

Jasminecka

Od tohohle spolecenstvi je, dobre ze si o modlitbu pises... 🙏

Zobrazit 1 komentář »

Ahoj, prosím modlete se za mě. Mám pořád úzkosti a jsem z toho unavená. Navíc mi doktorka změnila jeden lék,tak snad to bude dobrý. Budu muset čekat nějakou dobu,zhruba 14 dní až měsíc, než se udělá hladina v krvi. Do té doby mi bude hůř. Navíc se začali řešit moje bolesti hlavy. A doktor řekl,že bude žádat o biologickou léčbu. Moc děkuju. Svoje těžké období obětuju za vás signálníky :)

Napsat komentář »

Moc vás všechny zdravím. Prosím,modlete se za mě. I přes veškerou léčbu mám pořád úzkosti. Dokonce i zvažuju hospitalizaci. Zatím čekám co mi řekne neurolog. Docházím do ambulance léčby bolesti, pro bolesti hlavy. Zatím nevím jak to všechno dopadne. Proto vás prosím o modlitbu. Snažím se vydržet s pomocí Boží, ale je to těžký.

Anežkačeská

Děkuji za všechny modlitby. Na odstranění bolesti hlavy, která mě trápí se začalo pracovat. Je naděje, že to půjde vyléčit. Jinak úzkosti mám pořád. Hospitalizaci zatím odkládám až bude normálnější doba.I přesto vás prosím. Modlete se za mě i nadále. Bojuju s každodení nechutí cokoliv dělat. Děkuji. :)

Zobrazit 1 komentář »

Zdravím, dostala jsem se sem úplnou náhodou. Ráda bych požádala o pomoc a vaši modlitbu. Trpím na deprese a napadají mě hnusné myšlenky. Moc děkuji za pomoc.

Krasnazena

Vzpomenu, Soňo. Vyhledej odbornou pomoc.

SoňaZacharievová

Děkuji. Na terapie chodím. Snažím se sehnat i psychiatra, ale v našem kraji je to problém.

Anežkačeská

Soňo, moc zdravím.Úplně tě chápu,já bojuju se stejnými nebo podobnými potížemi.Teď mám těžké období,tak to obětuji za tebe. Každopádně by to chtělo odbornou pomoc. Nevím kde bydlíš,tak ti můžu těžko radit.Držím palce.

SoňaZacharievová

Bydlím kousek od Č. Budějovic. Psychiatři tu mají plno, nějaké provizorní léky mám, tak snad to vydržím. Děkuji moc za povzbudivá slova a modlitby.

Zobrazit 5 komentářů »

Ahoj, moc vám děkuju za modlitby.Zdá se, že se moje úzkosti mírní.Ale přijdou dny,kdy zase uhodí. Myslím úzkosti. Vaše modlitby mi pomáhají. I já své těžkosti obětuju za vás všechny. Signálníky a vaše starosti.V jednotě je síla a v modlitbě víra.

Napsat komentář »

Ahoj, prosím, modlete se za mě. Pořád mám úzkosti. Ipřes to,že mám všechny léky navýšené. ty úzkosti jsou vysilující. Navíc se mi do ničeho nechce. Jsem apatická a jako by bez energie. Děkuji.

Krasnazena

Jestli chceš, Anežko, pošli mi na sebe tel do zpráv, ozvu se ti. Lída

Anežkačeská

Ahoj moc děkuji za povzbuzující zprávu. Moje číslo je:608 518 385. Jen ještě malá informace. Já se jmenuju Věra. Anežka je moje biřmovací jméno a zároveň nick a signalech.

Zobrazit 2 komentáře »

Ahoj, prosím o modlitbu. I přes léčbu a pobyt v Bohnicích mám pořád nebo zase úzkosti. Je to vyčerpávající,dneska jsem o tom informovala doktorku,ale ta ordinuje až zítra. Tak snad zítra mi dá vědět co s tím. Jen doufám že nebude nutná hospitalizace.

Anežkačeská

Děkuji za vaše modlitby. Prosím modlete se za mě i nadále.Mám navýšené dávkování nějakých léků a i přesto mám úzkosti. Hlavně teď jak jsou pořád nějaká opatření nejdřív rozvolnění a pak zas utažení. Snažím se bojovat. Všechny těžkosti obětuju za vás.

Zobrazit 1 komentář »

Ahoj, prosím o modlitbu. Vrátili se mi úzkosti v docela velké míře. Navíc mě v práci jedna holka ponižuje a srazila moje sebevědomí až na nulu. Dvakrát jsem se kvůli ní složila. teď řeším jeden problém,který nevím jak dopadne. Jsem z toho všeho vyčerpaná a pořád mám tendenci brečet.Snažím se to s pomocí Boží vydržet,ale je to těžký a mám pocit že už to nezvládnu.Jsem na pokraji sil.napadají mě všelijaké myšlenky,kterým se úspěšně bráním.Prosím modlete se za mě ať mi dá pán sílu to zvládnout.Děkuji.

Napsat komentář »