Přímluvná modlitba za psychicky nemocné

Společenství zetlelo, protože v něm nebyla žádná aktivita po více jak šest měsíců.

Popis společenství

Ti, kteří se sem přihlásí prosím o jakoukoliv modlitbu za psychické nemocné lidi.

Ahoj, tak sem po čase něco píšu. Děkuji všem za modlitby. Posledních pár dní mi je hůř. Mám velké úkosti, které jsou spojeny i s bolestmi hlavy. Popravdě už jsem vyčerpáná. Úzkosti řeším Oxazepamem 10 mg a bolesti hlavy analgetikama. Když k tomu přidám ještě standardní medikaci, kterou beru pořád, tak tu mám slušnou nálož, kdy se cítím slabá a motá se mi hlava. Ale nějak funguju. Musím.Prosím znova o modlitbu. Vím že se za mě modlíte. Já všechny těžkosti které mám, obětuji za vás všechny. Opatrujte se. Věra :)

– upraveno
Napsat komentář »

Ahoj, i přes nastavenou léčbu, která mi vyhovuje mám pořád úzkosti. Daří se mi fungovat, ale když mám někam jít, třeba do kostela, tak mám strašnou úzkost, že to nezvládnu. Tyto stavy úzkosti mám i při běžných činnostech. Prosím modlete se za mě, aby mi Pán Ježíš dával pořád svou sílu a za zmírnění. Změna medikace nepřipadá v úvahu. Ambulantní formou určitě ne, jedině během hospitalizace. Děkuji všem za modlitby.Věra

Napsat komentář »

Ahoj, moc vás všechny zdravím. Jak jsem psala 16.12. 2021o mých úzkostech a o tom že uvažuji o hospitalizaci mezi svátky tak nakonec na to nedošlo. Měla jsem nějaké komplikace s ušima. Takže jdu na operaci. Proč píšu. Prosím modlete se za mě. Mám velké úzkosti, které mě strašně vyčerpávají a ochromují. a já kvůli nim nemůžu normálně fungovat.trvá to už týden. Děkuji moc. Věra Anežka Dvořáková

Napsat komentář »

Dobrý den všem, moc vás prosím o modlitbu za mě. Mám velké úzkosti i přes nastavenou léčbu. Je mi hrozně blbě a mám úzkost i z obyčejných věcí jako vyjít z bytu, umýt si hlavu. Zvažuju, že bych se mezi svátky nechala hospitalizovat. Snažím se vydržet ale je to těžký. Všechny tyto těžkosti obětuji za vás. Děkuji.

Napsat komentář »

Brzy budu propuštěna z psychiatrické nemocnice, prosím o přímluvu v modlitbě, ať to doma zvládám. Děkuji.

Anežkačeská

Petro, přeju hodně síly a trpělivosti. Mám s tím hodně zkušeností a vím, jak je to náročné.Věra

Zobrazit 1 komentář »

Ahoj, nedávno mi doktorka zvýšila jeden lék. A i přesto mám velké úzkosti, keré mě omezují. Koncem ledna 2022 zvažuju hospitalizaci.Prosím modlete se za mě ,ať mi dá Pán úlevu a sílu, abych vše zvládla. Sil už moc nemám. Všechny těžkosti obětuju za vaše potíže.

Napsat komentář »

Ahoj, mám úspěšně nastavenou léčbu. I přesto mám lehké úzkosti, ale bohužel i ty těžké. Prosím modlete se za mě. Ať mi dá Pán sílu. Děkuji Věra
PS: Jsem s vámi v obětech.

Napsat komentář »

Ahoj, asi už máte plnézuby mých proseb o modlitbu. I přesto vás prosím abyste se za mě modlily. Mám silné bolesti hlavy, kdy se mi chce i omdlít. I přesto, že mám biologickou léčbu, kdy si každý měsíc píchám injekce. Je to hodně omezující. Nemůžu celý den ležet, musím fungovat. Už jsem vyčerpaná. Děkuji za vaše modlitby. Krásné léto. :)

Jasminecka

Od tohohle spolecenstvi je, dobre ze si o modlitbu pises... 🙏

Zobrazit 1 komentář »

Ahoj, prosím modlete se za mě. Mám pořád úzkosti a jsem z toho unavená. Navíc mi doktorka změnila jeden lék,tak snad to bude dobrý. Budu muset čekat nějakou dobu,zhruba 14 dní až měsíc, než se udělá hladina v krvi. Do té doby mi bude hůř. Navíc se začali řešit moje bolesti hlavy. A doktor řekl,že bude žádat o biologickou léčbu. Moc děkuju. Svoje těžké období obětuju za vás signálníky :)

Napsat komentář »