Pouť rodin a modliteb za nejmenší

neděle, 20. května 2018      09:45  do  15:30
bazilika Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku
náměstí Sadové 1 Olomouc

Srdečně zveme všechnyna Pouť rodin a Modliteb za nejmenší. Mši svatou bude od 10.30 hodin sloužit v bazilice Navštívení Panny Marie emeritní biskup Josef Hrdlička. Po mši bude jako vždy zajištěno dobré jídlo a pití za lidové ceny :-), následně bohatý program pro děti i rodiče (zvířátka z balónků, malování na obličej, skákací hrady, soutěže o vouchery do ZOO a další). Ve 13 hod. si nenechte ujít koncert Evy Henychové (více o této zpěvačce, kytaristce, skladatelce i textařce v jedné osobě najdete zde...). Pouť se koná v rámci Týdne pro rodinu  pod záštitou Ing. Mariána Jurečky, poslance Parlamentu ČR a RNDr. Ladislava Šnevajse, náměstka primátora stat. města Olomouce.

Termín:
20. května 2018

Místo konání:
Svatý Kopeček u Olomouce
(bazilika a přilehlé ambity)

Program:
9.45 možnost pěší minipoutě: sraz v ulici V Lipkách (začátek aleje, bus č. 11, stanice Samotišky) do baziliky Navštívení Panny Marie (trasa je necelý kilometr a je vhodná i pro děti); provází P. MUDr. Jiří Korda, koordinátor Modliteb za nejmenší
10.30 mše svatá, celebruje Mons. Josef Hrdlička
13.00 koncert, modlitba růžence a adorace Nejsvětější svátosti

Těšíme se na hojnou účast! Za organizátory KDU-ČSL Olomouckého kraje, Centrum pro rodinu Arcibiskupství olomouckého, Modlitby za nejmenší, Magistrát města Olomouce, Mladí lidovci, Matice svatokopecká a farnost Svatý Kopeček.

Plakátek ke stažení | Událost na FB
(uvítáme vaši pomoc s propagací)

Kontaktní osoba:
Mgr. Josef Záboj
tel: 587 405 292
e-mail: zaboj@arcibol.cz


Podrobnosti
Vložil: Petemarko
Vloženo: 9. 5. 2018
Upraveno: 10. 5. 2018