Pontifikální mše svatá v tradičním římském ritu

sobota, 25. dubna 2009
Počaply u Terezína

V sobotu 25. dubna 09 (zřejmě v 15,00) pontifikální mše sv. v Římském ritu v kostele sv. Vojtěcha v Počaplech, celebrovaná litoměřickým biskupem.

 

Zájemci mohou putovat přímo z Litoměřic. Je to asi 2 hodiny, první část podél Ohře, kolem piteního míste, kde nacisté nasypali do řeky popel obětí tyfové epidemie a byl vyměněn památník tak, že dnes už se tam píše jen o židech, posléze Terezínem (zde možné pivní posílení na stojáka případně v sedě) a následně polem s možností pokračovat podél Labe. Je to docela pěkná cesta.

Po poutní mši svaté bude následovat opékaní uzenin a popíjení alkoholických (i jiných) nápojů v katolickém duchu:

Kam až dosáhne katolického slunce zář,

tam smích a zpěv a dobré víno máš.

Kde jsem byl, tak to bylo.

Benedicamus Domino!

 


 


Podrobnosti
Vložil: Jacques
Vloženo: 23. 3. 2009

Zdravím a píšu slovo do pranice.
Víte o tom,že novou mši vyráběl ZEDNÁŘ-sekretář papeze Pavla VI.
(Annibale Bugniny církevně souzen a shledán viným a suspendován) a vyráběl ji ve spolupráci s protestantskými pastory až jeden z nich vykřikl,,Tak na takovéhle mši můžeme být i my".Bugniny byl sice z Vatikánu odstraněn,ale to jeho dílo-Nová mše NE!
Poznejte pravdu a pravda vás osvobodí.

Napsat komentář »

Dnes jsem si poprvé pustila to video s nevinným obrázkem na začátku a... málem jsem se po...tamto. Tohle mi, děcka, nedělejte, to je hnus, velebnosti. Ne, vážně, takový videa mi hrozně vadí, že se dějí úchylnosti při mších, to je všeobecně známo, ale ještě se tím škodolibě kochat je zvrácenost.

Po sobotních výletech se mi nějak začalo chtít do přírody, takže se šance akce na mou ctihodnou přítomnost zvětšují.. :D (tím pádem se možná upíšu dopravit tam vaničku s medvědem)

Cinik

? Vaničku s medvědem? Jinak Tvé touhy se IMHO ubírají správným směrem... :-)

JimReverend

to jako pro me :-) :-) :-) :-)

Cinik

Pro jistotu: medvědem se myslí ten smetanový nanuk (Míša)?

JimReverend

to je vidět, jak znás národní poklady a jak je ctis. hnus. hnus a ostuda. misa je miláček tvarohovy!! tvarohovy!!!!

Cinik

To je jedno, hlavně že je dobrý... :-)

Zobrazit 5 komentářů »

rada zachranim Jakoubka od stavu opilosti a vsechna piva, co mu dluzis, obetave vypiju misto nej. :o) :o) :o) :o) ani samaritan nebyl milosrdnejsi..! O-) O-) O-) O-)

Napsat komentář »

JR tvrdí, že přijede jen za úplatek. Nabízím tudíž jako úplatek jedno z piv, co dlužím Jacquesovi... :-) :-) :-) Pánové, nebuďte skrblíci a přidávejte... :-)

Napsat komentář »

vytvořil akci.

Napsat komentář »