Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

signály.cz – podpora

Společenství, ve kterém Ti zodpovíme tvoje dotazy a pomůžeme najít řešení tvých problémů se signály.cz. Pokud ti více vyhovuje email, můžete se obrátit na podpora@signaly.cz. Více o společenství »

JiříHumpl

Možná jsem něco pochopil špatně, ale když si chci u blogu upravit css, změny se nějak neprojevují. Co dělám špatně? Dík :)

jordanna

Nic zásadního, jen: Nahrála jsem článek na redakční blog "O pohřbu kardinála Vlka" a v náhledech mi to ukazuje jinou fotku, než jaké jsou v článku.
Proč, to netuším.

Jan Škrášek :-X to by me taky zajimalo.

Jan Škrášek Smazal jsem cache toho obrazku a je to v poradku. Nemam tuseni, jak se to mohlo stat :X

MiroslavKratochvíl

Na stránce společenství https://www.signaly.cz/pokus-4 mi nejdou vkládat fotky a akce, i když jsem členem společenství. Kde by mohl být prosím problém?

Adalberto

Protože rád zkouším, "co to udělá", zkusil jsem se včera přihlásit pomocí google, našlo mi to účet Adalberto. Ale protože pochopitelně rád zkouším, co to udělá, zaklikl jsem Vytvořit nový účet (nebo žádný z těchto účtů není můj, nebo jak to tam bylo), a vytvořilo mi to nový účet vojtechforgac. Když jsem se ho pokoušel zrušit, došel mi sice email na smazání účtu, ale po kliknutí na odkaz mě to jen přesměrovalo na profil vojtechforgac, ale účet se nezrušil.

Adalberto A ještě mi na účet vojtechforgac přišel vzkaz, že moje profilovka byla zamítnuta, ale žádnou jsem nenahrával. :-)

Václav Vacek A potom si člověk říká, proč já jsem to jen pokoušel...:)

Adalberto Valuable tester and feedback, innit?

Přemek Koch @adalberto Díky za testování. Co se profilovky týče, při založení nového účtu ze soc. sítí (jak fcbk, tak google) se snažíme použít profilovku z oněch sítí (pokud vyhovuje našim kritériím) - pak se automaticky připojí ona profilovka a pošle ke schválení.

Co se zrušení účtu týče, kouknu na to.

sestraGregorie

Milí přátele, mám dotaz: vložila jsem akci: Duchovní obnova pro děvčata od 15 - 26 let, a nezobrazilo se to v akcích na květen. Prosím o pomoc. Děkuji, s. Gregorie

Celkem hlasujících: 0

Václav Vacek Jde o toto? https://www.signaly.cz/duchovni-obnova-pro-devcata-od-5 už to tam je, obecně akce podléhají schválení, takže zveřejnění chvíli trvá, než to dobrovolníci schválí. Nicméně je fakt, že po vložení v administraci ke schválení nebyla, objevila se tam až později.

sestraGregorie Díky! s.G.

Latroj

Ahoj.
Stránka https://www.signaly.cz/videa hlásí chybu: Něco se podělalo…
Díky.

Přemek Koch Díky! Opraveno

Václav Vacek

Nějaký nesmysl - eror při snaze sdílet článek z blogu zase na Signály. Konkrétně: https://vyvoj.signaly.cz/1703/zimni-2017-dev-camp-vysledky (za použití sdílecího tlačítka, vložení na nástěnku funguje ok)

Zimní 2017 DEV-camp - výsledky

Jan Škrášek

Stručně: Hotovo už na signály.cz: Google přihlášení: Přemek dodělal přihlášení přes Google. Můžete se tak na signály.cz registrovat stejně rychle jako přes Facebook. A vy, co už účet máte, můžete se jednoduše přihlašovat vaším Google účtem. Hrach…

Přemek Koch Opravil jsem, počkej až to @hrach pustí....

Jan Škrášek Premku, můžeš deploy out :-)

Přemek Koch Hotovo, oprava nasazena.

Libor Bláha

Ahoj, přestalo fungovat automatické přidávání článku na blog - už včera se nepřidal článek, který se měl zveřejnit 12.3.2017 v 00:00. Nebyl jsem si 100% jistý zda jsem něco špatně nenastavil, ale dnes se opět nezveřejnil článek (nastavený na 13.3. 00:00) a teď už bylo všechno správně nastaveno. V obojím případě jsem ho musel zveřejnit ručně přes „zveřejnit ihned“.

Nevím, zda to dělá i jiným uživatelům, mně se to stalo na blogu Slovo na den. Přeji hezký den a předem děkuju za řešení potíží. :)

Jan Škrášek Ha, diky moc za info, opraveno.

Libor Bláha Děkuju :)

Adalberto

Děkujeme za lajkovátka!
Budou i dislajkovátka? ;-)

Jan Škrášek Asi spis ne ;)

Adalberto "Nelíbí se mi"
;-)

Jenda

Ahoj, něco jsem ted pridal na zeď ale u mně se to mi to neobjevuje....??? diky!!

Jan Škrášek Nevime o nicemem. Co zmizelo, jako prispevke?

Jenda super, diky za rychlou reakci...

toto jsem pridal ale nezobrazuje se to jako prispevek u me....????

Včera jsem se mohl zucastnit krasneho Večeru mladých v České Skalici.

Díky za pozvání vikariátnímu kaplanovi pro mládež P. Jirkovi Jakoubkovi a díky všem co přišli. Bylo to skvěly;)!

Zde jsou fotky.

Bohu díky. Pán vám žehnej! +

https://www.signaly.cz/fotky/67018

Jan Škrášek Hm, divne :| zitra proverim.

Jenda děkuju

teastyler

Ahoj, řešíme u nás v typech na videa následující problém. Někdy nastane situace, že časově nezvládne některý člen vložit video. Tak padl následující návrh:
Zda by bylo možné videa vložit už s předstihem jako na blogu, s tím, že se tam nastaví datum a čas, kdy se video nahraje na nástěnku/zveřejní pro běžné uživatele. Šlo by to prosím nějak zařídit?
Pavel z Tipů na videa

Jan Škrášek Hm, hm, asi slo, docela zajimave, byt uplne nevim, kdy na to prijde cas, pac je to relativne slozite.

teastyler Předem díky za jakoukoli pomoc +

BětkaV

Ahoj, jde nějak nastavit, aby mi chodilo upozornění na nový příspěvek na nástěnce společenství? Z většiny společenství, jejichž členem jsem, mi chodí, ale z jednoho, které je pro mě nejdůležitější, nechodí nic. Pokud se tam náhodou nepodívám, nevím, že se tam něco děje. A máme to tak všichni, kdo jsme jeho členy. Díky za odpověď :)

Adalberto

Co že to vlastně znamená, že společenství tleje? Jaké to má důsledky?

Václav Vacek upozornění správci na neaktivitu, ve výpisu je vidět, že se jedná o tlející společenství a časem i zetleje = nebude vidět ve výpisu společenství...