Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

signály.cz – podpora

Společenství, ve kterém Ti zodpovíme tvoje dotazy a pomůžeme najít řešení tvých problémů se signály.cz. Pokud ti více vyhovuje email, můžete se obrátit na podpora@signaly.cz. Více o společenství »

generální_tajemník_ÚV_KHS

Při zakládání nového účtu by měla být ošetřena optická podobnost písmen I (malé L) a l (velké i) v rámci nicku. Takto je možno založit účet s vizuáIně shodným názvem jako má již stávající účet a tento zneužít.

Václav Vacek Za RT a vedení Signálů oznamuji, že bylo s dotyčným zahájeno řízení pro porušení Pravidel dle našich směrnic.

Heléné @HelenaH stojím při Tobě a víc než zneužití Tvého profilu mě mrzí celá tato diskuze, která nabourala mou důvěru ve vedení Signálů...Naprostá neochota pochopit Tvé obavy a pocity...Ach jo :-(

JzJ

Nové šablony blogů dělají pod názvem blogu a začátkem článku velkou prázdnou mezeru, až to budí dojem, že tam článek žádný není, pokud člověk neroluje až dolů. Dá se s tím něco dělat? Díky...

JzJ Super, díky, po kouzelném "ctrl+f5" to už mám taky v pořádku. :-D

Jan Škrášek Hm, mame to naprogramovane, aby to nemelo byt treba... tak aspon ze tak :)

dromedar

Když uživatel pošle víc žádostí o schválení profilovky, kladné vyřízení jedné z nich způsobí, že všechny další mají rozbitou referenci na obrázek. (Předpokládám, že je to tím, že každý profil má jeden "slot" na obrázek ke schválení, který se schválením nebo zamítnutím vyprázdní, ale žádostí je možné vytvořit libovolné množství, přičemž druhá a každá další přepíše obrázek čekající ve slotu.) Případné schválení některé z těchto rozbitých žádostí pak vede k tomu, že uživatelský profil nemá žádnou profilovku. Viz třeba aktuální stav profilu @ontarios (i když tam jsem, pokud si vzpomínám, nebyl… Zobrazit více

Když uživatel pošle víc žádostí o schválení profilovky, kladné vyřízení jedné z nich způsobí, že všechny další mají rozbitou referenci na obrázek. (Předpokládám, že je to tím, že každý profil má jeden "slot" na obrázek ke schválení, který se schválením nebo zamítnutím vyprázdní, ale žádostí je možné vytvořit libovolné množství, přičemž druhá a každá další přepíše obrázek čekající ve slotu.) Případné schválení některé z těchto rozbitých žádostí pak vede k tomu, že uživatelský profil nemá žádnou profilovku. Viz třeba aktuální stav profilu @ontarios (i když tam jsem, pokud si vzpomínám, nebyl pachatelem ani svědkem).

Lukáš Němeček

V aplikaci pro android, při kliknutí na upozornění (ohlášky) se nedá posouvat do starších ohlášek a zobrazuje se jen to, co se vejde na obrazovku. Místo toho se posunuje nástěnka, která je na pozadí.

Jan Škrášek Diky za report, vime o tom, tyka se to normalne i stranky v normalnim mobilnim prohlizeci.

PetrST

Jako správce společenství bych ocenil tlačítko, které mě "teleportuje" přímo do společenství, ideálně v nabídce. Díky :-)

Jan Škrášek v ktere nabidce? :)

PetrST Buď přímo v nabídce společenství nebo (ideálně) na hlavním panelu nahoře :-)

Jan Škrášek Uz dlouho nad tim premyslim. A ty by sis chtel nejake konkretni vybrat? Vsechny asi neni realne, muze jich byt fakt dost.

PetrST Když spravuju společenství Dobrý kafe, tal ocením tlačítko přímo na společenství na Dobrý kafe (jinak mám to zatím pošéfené přes bookmarks v Google Chrome). Pokid by se mělo jednat obečně o společenství, tak by představa byla taková, že bych si mohl navolit, jaké společenství tam chci. Max. tak 2-3 spolča.

generální_tajemník_ÚV_KHS

Situace:
U přítele na nástěnce vidím, že dává like nějakému albu.
Chci se také podívat, ťuknu na něj a objeví se:
"Na tohle tu nemáš dostatečná oprávnění. Zkus požádat autora obsahu, aby ti to umožnil."
Autor obsahu však není uveden ani u odkazu na přítelově nástěnce, ani na stránce s chybovou hláškou - nelze jej tedy o nic požádat.

Jan Škrášek Njn, to je stary neduh jako signaly.cz sami. Vime o tom, ale jeste jsme se k tomu nedostali :)

Abendstern


Milí programátoři,
při extensivním testování funkcionality obnovování účtu (ztracené heslo) jsem narazil na problém:
Pokud se pokusím obnovit účet, systém napíše, že mi poslal odkaz k aktivaci účtu na email uvedený v Nastavení. Ovšem jaký email to je nelze zpěteně zjistit.
Chápu snahu chránit soukromí uživatelů, ale například něco jako "Poslali jsme vám odkaz k aktivaci na email ab******rn@se**am.cz" by pomohlo; zvláště v případě déle nepoužívaných účtů, u nichž uživatel kontaktní emailovou adresu již zapomněl.

Jan Škrášek Diky za tip, pridavam do seznamu ukolu.

Krasnazena

Milí programátoři, už druhý den mi nefunguje chat. Mohli byste se na to prosím podívat? Děkuju.

Jan Škrášek tak opraveno. prosim reportuj klidne driv :)

Krasnazena Honzo, díky moc.

generální_tajemník_ÚV_KHS

Zobrazuje se horní lišta blbě jenom mně, nebo i někomu jinému?

Přemek Koch @generální_tajemník_ÚV_KHS Primiň, je to moje chyba. Zasloužím si vyhodit! :-)

generální_tajemník_ÚV_KHS
Přemek: Omluvu přijímám, o vyhození se hlaste u vedoucího projektu.

teastyler

Ahoj, chci se zeptat. Kam zmizel obsah blogu společenství tipy na videa? Nebo kde ho najdeme? Měli sme tam databázi zveřejněných videi asi za víc jak dva roky atd.
Předem díky za pomoc :-)+

Jan Škrášek Ja nic nedelal. Nebyl to nekdo ze spolecenstvi?

teastyler Těžko říct. Týden sem tu nebyl a jen koukám...

teastyler Ty si to zpravil? Ono to tam už zase je.

Jan Škrášek Ne, nic jsem nedelal... :X

teastyler Asi sem udělal nějakou chybu já... Stejně díky za Tvoji práci. +

Václav Vacek

Přetéká mi text, který je url odkaz v říkáš o společenství do nástěnky společenství...Jde o společenství "https://www.signaly.cz/spolecne".

slu-nicko Taky se mi ty fotky na blogu nepěkně zvětšily.... musím je všechny ručně přeformátovat? :-(
https://slu-nicko.signaly.cz/1401/fotopribeh-jednoho-kratkeho-zivota

Clara Do přeformátovávání se mi nechce - zkoušet metodou pokus a omyl, jak velké obrázky jsou tak akorát? :-/ A když se bude opět předělávat kousek systému, znovu se mi to rozhodí? Mám momentálně v hlavě několik nápadů na blog a toto mě odrazuje od psaní...

Clara

Ahoj, všimla jsem si, že na některých stránkách je horní černá lišta menší/větší než zbytek stránky - a taky že se mi rozhodily obrázky na blogu - je to jen průvodní známka nasazování nových prvků v systému? Díky.

Jan Škrášek Tím větší menší myslíš šířku?

Clara Ano - většinou je zleva zarovnané na šířku tlačítko signály, zprava moje fotka - ale v některých případech je širší nebo uzší, je to takový detail.

A co se mi nelíbí osobně jsou ty obrázky - předtím se na blogu zarovnaly na jeho šířku, nyní najednou přetékají - což značně narušuje vzhled blogu a nevím, co s tím? :-/

Mot

Dneska jsem si všiml nové funkce "Kopírovat akci" :-)
Díky! @vývoj ;-D