Křesťanství, přátelé, signály.cz

Zaregistruj se a prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli.
Více o signály.cz »

Trvalé přihlášení
přes Facebook

Archiv společenství signály.cz – podpora

terre-eau

Co sa deje? Niekto sa preklikol pri programovani, alebo chce niekto cielne poskodit Signaly ??

..... je to automat?

Jan Škrášek Nasadili jsme nejake zmeny. Nase chyba. Omlouvame se.

Přemek Koch Moje chyba, velká omluva!

dromedar

Pomóc, mně i jiným se podle všeho zveřejnily rozepsané články!

Jan Škrášek Nasadili jsme nejake zmeny. Nase chyba. Omlouvame se.

dromedar Gratuluji, že se požár povedlo uhasit (možná spíš lavinu článků zastavit) tak rychle. Vypadalo to docela dramaticky :)

Přemek Koch Moje chyba, velká omluva!

Ajus

Ahojte, chtěla bych se optat, nebo podat tip, zda by nebylo možné používat lupu i v rámci nástěnky společenství? Např. v ŽMM vznikne i několik příspěvků denně a když se nechci opakovat s dotazem nebo si chci nějaký konkrétní příspěvek zpětně vyhledat - měsíc nebo půlrok zpátky už je to hodně náročně, vzhledem k objemu příspěvků a většinou se mi to v archivu už nepodaří. Předem moc díky, pokud byste se tím zabývali, ale vůbec nevím, jak moc je složité takovou věc naprogramovat.

Jan Škrášek Vyhledavani v ramci spolecenstvi neni mozne pouzit a zatim takovou funkcionalitu neplanujeme - ne ze bychom nechteli, ale je to extremne slozite, respektive casove narocne na naprogramovani.

Ajus V pohode,rikala jsem si,ze za dotaz nic nedam:)

Jan Škrášek Na druhou stranu, doted jsem netusili, ze je tu takova potreba, takze je super, ze to vime.

Jan Škrášek ;)

Becket

Cituji z reklamy na titulní stránce:
"Dokument Zjevení:
Církev mnohdy jednala v rozporu s Boží vůlí.
Některá proroctví to předpovídají. Jdi na odhalte.cz"
Působí to komicky, ale to asi není záměr, že?

Václav Vacek Díky, blokneme.

artep1605

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, co zanmená, když mi při snaze o přidání fotek do alba hlásí "Server responded with 500 code." ...a fotky nejdou přidat. Děkuju za všecko, co pro signály děláte, přeju krásný den!

brigadnik

Ahoj,nefunguje mě odkaz na blogy, jedná se o technický problém? Děkuji :)

Jan Škrášek Ktery presne odkaz? Aktulne jsem opravil nekolik chyb, uz to mozna jde.

Vojta Krejzar

Ahoj, jak je to s automatickým odhlašováním, na co je vázany? Zdá se, že to může dělat problém, zde je jeden příchozí email z podpora@signaly.cz:


Zdravím,

píšu s drobným dotazem ohledně drobného problému na signálech - automatické odhlašování. Je to dost náhodné a nevysledovala jsem žádnou pravidelnsot, ale čas od času mě to automatikcy odhlašuje.
Někdy to dělá při aktualizvaci stránky, jindy při kliknutí na některý blogový článek či fotogalerii...někdy párkrát po sobě, jindy po x minutách i hodinách. Odhlásí mě to a chce to nové přihlášení. Jednou dvakrát, ok, ale když to udělá 10x za hodinu, tak je to dost pruda.

Chci ze zeptat, jestli se s tím dá něco dělat, nebo je to vlastnost (ale dřív to nedělalo). U sebe jsem chybu zatím nenašla.
Díky.

Jan Škrášek Je to tu nize hlasene a nejsme schopni zjistit zadne podrobnosti. Mne to napriklad nedela vubec, tak tezko rict, jak to zreprodukovat a opravit. :'(

felis

Ahoj, chtěla bych se zeptat, proč chodí lidem oznámení ze skupin, kterých nejsou členy? Šlo by s tím, prosím něco udělat? Docela to otravuje... Nejde o nějaké konkrétní společenství, je to i nezávisle na tom, zda člověk jeho členem dříve byl nebo ne. A neděje se tak jenom mě, říkalo to i pár dalších uživatelek.

Jan Škrášek Nedele, zapomnel jsem :D Ale asi zkusim jeste proverit.

felis Dobře, tak to jsou ty nejlepší opravy, co se udělají samy :). Díky za ochotu :)!