Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv společenství signály.cz – podpora

Mot

Dneska jsem si všiml nové funkce "Kopírovat akci" :-)
Díky! @vývoj ;-D

dromedar

Možná chyba v ošetření viditelnosti oštítkovaných příspěvků:

Nástěnka společenství https://www.signaly.cz/spolecne je mi jako nečlenovi nepřístupná.

Když na ni ale někdo napíše příspěvek se štítkem, na výpisu oštítkovaného obsahu ho vidím. Teď konkrétně vidím několik takových na https://www.signaly.cz/stitky/newhere

KamilSvětlý

Zdravím všechny aktivní členy :) Byl jsem jako dobrovolník na CSM Olomouc a rád bych pro signály.cz i nadále byl aktivní a pomáhal jim se zatraktivnit. Bavil jsem se s některými mladými lidmi a co jsem s nimi rozebíral tak někteří mají problém se seznamovat a rádi by se seznámily, ale třeba z nedostatku času a nebo příležitostí to nejde, jelikož nikdo nemá na čele napsáno, že je sám a touží nebo hledá partnera či partnerku? Mnozí by uvítali možnost, kdyby signaly.cz mohli prostřednictvím svých stránek sloužit také jako seznamka/signály.cz a prosím pozor bezplatná, protože některé weby tuto… Zobrazit více

Zdravím všechny aktivní členy :) Byl jsem jako dobrovolník na CSM Olomouc a rád bych pro signály.cz i nadále byl aktivní a pomáhal jim se zatraktivnit. Bavil jsem se s některými mladými lidmi a co jsem s nimi rozebíral tak někteří mají problém se seznamovat a rádi by se seznámily, ale třeba z nedostatku času a nebo příležitostí to nejde, jelikož nikdo nemá na čele napsáno, že je sám a touží nebo hledá partnera či partnerku? Mnozí by uvítali možnost, kdyby signaly.cz mohli prostřednictvím svých stránek sloužit také jako seznamka/signály.cz a prosím pozor bezplatná, protože některé weby tuto funkci nabízejí, ale bohužel je to placené a mladí na to nemají finance když ještě studují. Já nejsem programátor a nevím jak by to mohlo fungovat, ale velice rád, bych prosazoval tuto myšlenku, nebo alespoň diskuzi o ní a nejsem zcela přesvědčen o tom, že po seznámení členů by okamžitě tito lidé signály opustily, protože signály.cz nejsou primárně zaměřeny na seznamování, ale také na akce, blogy, fotky atd.

Je možné tuto myšlenku uskutečnit a pomoci mladým lidem se přiblížit a seznámit se skrze signály.cz. Mnozí mladí s kterými jsem mluvit by tuto mojí vizi velmi uvítali, ač třeba ani signály.cz nemají nebo o nich nevědí. Každopádně bylo by to dobré dílo protože to leží na nás, aby za pár let nás na setkání mohlo jezdit více, je třeba se napárovat a šířit víru dál a za 20let nás může na setkání jezdit více třeba i 10 až 15tis mladých, když vybudujeme rodiny, které budou silné a stabilní ve víře a lásce v Kristu a s Kristem a samozdřejmě s jeho požehnáním..:)

Děkuji všem za Váš čas a přečtení tohoto příspěvku..:)

Kamil Světlý

KamilSvětlý Bylo mi řečeno, že na signalech.cz je možnost se seznámit, ale pouze skrze nějaké společenství ať už seznamka nebo nějaké jiné...ale když tam nikdo není a to společenství tleje a je mrtvé tak se tam nikdo s nikým neseznámí, proto bych uvítal možnost na signálech.cz aby bylo možné např. označit kliknutím, že profil se někomu líbí a že má zájem se s daným uživatelem seznámit a daný uživatel by dostal na toto oznámení a mohl na to reagovat nebo také aby případně u každého uživatele byla možnost nějakým způsobem označovat zda-li je aktivní či již není aktivní..:) Nedělám to kvůli sobě, ale rád byc zatraktivnil signaly.cz pro mladé uživatele s kterými jsem mluvil na CSM Olomouc a velmi tuto možnost vítali..:) a pomohlo by jim to v seznamování...

Václav Vacek Čau Kamile. Máme něco takového v plánu, ale nebude to hned...tak na to nespoléhej :) Ale chceme tady udělat nějakou decentní a šikovnou možnost pro ty, kteří se chtějí seznamovat...takže vydrž prosím.

KamilSvětlý To je skvělá zpráva, pro všechny nezadané..:) snad jim to pomůže více a snadněji navazovat vztahy..:) Děkuju za info a Těším se na tuto novinku..:) "nebojte se lásky"

Václav Vacek

Přetéká mi text, který je url odkaz v říkáš o společenství do nástěnky společenství...Jde o společenství "https://www.signaly.cz/spolecne".

Jan Škrášek Cca v horizontu 5 let to opravime. Tolik k důležitosti 😁

Václav Vacek chybí mi tlačítko "Nelíbí se" ... :)

Kilián

Zdravím, dovolil bych si upozornit, že e-mail, který automaticky odesíláte při registraci odkazuje na neplatnou adresu: http://www.signaly.cz! (tedy včetně vykřičníku).

Václav Vacek Díky, opraveno

Adalberto

Už jsem to psal tam do diskuze, ale pro lepši viditelnost:
Když někdo přispěje do Diskuze, objeví se mu na nástěnce "xxx komentoval(a) /* neimplementovaný ct_typ discussionThread */ "