PetraO

PetraO / Petra Otýpková

Hledá partnera
dromedar

"Mladí otcové rodin."
Svatý Josef byl podle zbožné tradice starý.

"Pokud je to jen trochu možné, jsou přítomni u porodu nového potomka"
To jsou novodobé móresy a Čapek v Apokryfech jasně píše, že Josef, jako každý slušný muž, u porodu nebyl.

dromedar

To, že Josef u porodu nebyl, nezávisle potvrzuje také písnička "Vánoční" od kultovní kapely Tajné slunce.

PetraO

@Dromedar: věkem byl sv. Josef starý, ale co do pěstounství/otcovství mladý.

Zobrazit 3 komentáře »
Leňouš

@PetraO: Když sousedovic ratolesti nade mnou dusaly po bytě.. Mám nad sebou maminku se dvěma dětmi, už jsou školou povinné, vcera dupaly do 24:00 se sousedy jsme na ně došli, že fakt se nedá spát.. pak děti teda ztichly..a od rán až do tedka jim tam řve telka jako o závod.. Mazec!

felis

K těm dětem - když jsme ještě bydlívali v paneláku, jak jsem bývala vděčná, že stará paní sousedka pod námi je téměř hluchá a naše děti má moc ráda, zvlášť když naše děti patří taky k těm nespavým 😆

Tofl

Zajímavé, buď máme "divnej" panelák nebo dítě, které má zvuk pro okolí na jíné frekvenci :-D
Naše "brzy" jednoroční štěstíčko totiž někdy umí pěkně řádit, až z toho máme strach, že na nás vlítnou sousedi.
Když totiž potkáme sousedku, co bydlí nad námi, tak si myslí, že jsme se odstěhovali. Protože vždy říká, že tu malou vůbec neslyší a neví o nás :-D

Zobrazit 3 komentáře »
JiKu

Což podle mého názoru lze v jistém smyslu označit za stav, že Boha chápu :-)

majkiki

Hurá!!!:D
Víte, já někdy zpětně (někdy malinko i trochu po cestě) také vidím ty Boží cestičky (samozřejmě pouze mým selektivním vnímáním) a vždycky jen žasnu. A pak (když to aspoň trochu poodhalím) upadnu do jakéhosi stavu vděčnosti a pokoje.
Sama sebe si na Božím místě ani nedokážu představit, když se o to jen pokouším, mám pocit, že se snažím jehlu navléknout pomocí traktoru (to mě zrovna napadlo, lepší přirovnání nemám :D). Cítím se skutečně jen jako zrnko prachu a ani se nemusím o to nějak snažit. Co si tak asi může zrnko prachu představovat?:D

Zobrazit 176 komentářů »

V zájmu spravedlnosti hlásím, že Instagram mi KONEČNĚ nabídl variantu potvrďte, že jste to vy, na kterou stačilo kliknout, takže je s ním normální řeč :).

Heléné

Já jsem si ho trvale zrušila a mám klid!😁

PetraO

Když mi opět vnutil novou registraci, taky jsem se na to vykašlala.

Zobrazit 2 komentáře »

Vytáčí mě INSTAGRAM a přímo NESKUTEČNĚ! Namísto aby mi poslali na email link, který jen odklepnu a potvrdím tak, že jsem to skutečně já, vnucují mi pomoc s přihlašováním, která je ve skutečnosti jen série dlouhých litanií... Co s tím???

Napsat komentář »
Hippy

A co když se rozhodně chyby nelitovat a nenapravit ji? A je to třeba zrovna váš syn? Ptám se čistě ze zvědavosti, zajímal by mě váš názor :-)

Zobrazit 1 komentář »

Protože tu čas od času čtu, že někoho trápí záda, dávám pro inspiraci: https://prezeny.eshopeiffel.sk/video-rusky-chirurg-predvadza-cviky-ktore-liecia-chrbticu/d1889.htm Jednomu kolegovi pomohlo, nemusel na operaci.

Napsat komentář »

Požehnané Vánoce i rok 2019 Vám i Vašim blízkým!

felis

Tobě taky, Peti ;)..!

Zobrazit 1 komentář »