Palajda

Palajda / Tereza Šustková / 32 let

Vdaná

Prosím, jestli můžete, podpořte věřícího hokejistu Matouše v této anketě. Končí dnes o půlnoci a chybí mu několik málo hlasů.
http://hokej.cz/venkrbec-nebo-prokes-posledni-den-hlasovani-ve-velke-ankete/5013238

elektronka

Díky za všechny hlasy! Zvítězil. ;)

Zobrazit 1 komentář »
LidiLidi

Uplně mi vyhrkly slzy, když jsem sledovala Vojtu, jak se dívá na tebe, Terezko, hned po slibu. Kéž by vám to tak nádherně vydrželo nejméně do smrti. Až někdy přijdou těžké chvíle v manželství, myslím, že tohle video bude překrásnou připomínkou toho, jak moc jste to tehdy mysleli vážně...;-). Držím vám pěsti a těším se na setkání!

dezerter

krasně udělané ;-) a ješte krasneji se na to vzpomina ;-) doufám že vám to vydží a že každy den bude stejne krasny jako byl tento ;-)

Vlasťula

krasné :)

Palajda

Děkujem. :-)

Zobrazit 4 komentáře »
Jenda

diky za zajimave fotky a komentare

Zobrazit 1 komentář »

Trpíš-li a máš-li za to, že toho je příliš, uchop svoje srdce, stiskni je, aby na chvíli nekřičelo, a potom pohleď a pomni: na Golgotě strmí žebř Jakobův, to jest kříž, a na něm je Pán, kterého tam zdvihli, a výše nemůže sám ani o píď, a daleko jest odtud do Království, kam se mu Otec skryl s bezmeznou ironií. Je tažen k zemi, až mu to rány trhá, nic mu nezbývá, ačkoli je Bůh, než aby jej mrtva složili na zem a pohřbili do země a potom aby prošel peklem, než bude vzkříšen a oslaven.- Nestrachuj se tedy na svém žebři, drží tě hřeby bolesti, abys nespadl nevčas ani nevčas nevzletěl; táhne li tě… Zobrazit více

Trpíš-li a máš-li za to, že toho je příliš, uchop svoje srdce, stiskni je, aby na chvíli nekřičelo, a potom pohleď a pomni: na Golgotě strmí žebř Jakobův, to jest kříž, a na něm je Pán, kterého tam zdvihli, a výše nemůže sám ani o píď, a daleko jest odtud do Království, kam se mu Otec skryl s bezmeznou ironií. Je tažen k zemi, až mu to rány trhá, nic mu nezbývá, ačkoli je Bůh, než aby jej mrtva složili na zem a pohřbili do země a potom aby prošel peklem, než bude vzkříšen a oslaven.- Nestrachuj se tedy na svém žebři, drží tě hřeby bolesti, abys nespadl nevčas ani nevčas nevzletěl; táhne li tě země, je to dobré, má právo na tvoje tělo a její krev je lázní na obmytí z pyšných úšklebků Luciferových, které se odrazily v Evině tváři, když poslechla hada, a které dědíme a roztahujeme. B.Reynek

Jana Petruchová

i tady se mi to líbí :)

Zobrazit 2 komentáře »
deFlegmatique

ač nevím, zda je "líbí se mi" přesné, chtělo by to spíše "souhlasím" nebo "rozumím"...

Zobrazit 1 komentář »
Evickakarlik

tak to jó! dobře Kuba! :DD

Cuauhtlatoatzin

Jo, to byly vychytávky! :-D

vena

škoda že tam není to jak jsme to tam naskládali všechno :P

Zobrazit 3 komentáře »

Něco málo ze sobotního večera ve Svinově...

Bára Šůstková (Prcek93)

To už jste tak velcí ? :-O ...:-D ! Neskutečné

Zobrazit 1 komentář »
LidiLidi

mazec..borka ;-)

Norek

hustý :D

aku

Také jsem si to musel hned pustit, zajímalo by mě, co se jí honilo hlavou. Jestli to třeba nebylo tak, že do toho chtěla klovat ale vždycky ji to sjelo.

Palajda

Tak tohle mě nenapadlo. :-) Podle mě se fakt chtěla klouzat. Vždycky dlouho přemýšlela na kterou stranu si to postavit...

aku

Máš pravdu, je tam i vidět, že tama jela i předtím, než začali natáčet, protože tam je stopa. No tak třeba někdo začne vyrábět i snowboard pro vrány :-)

Zobrazit 5 komentářů »
Napsat komentář »

Tak jsem včera přijela z Madridu a nemám slov. :-)

ondrasek274

Už neumíš Český jazyk?? :-D

Zobrazit 2 komentáře »

Říkají o ní

petrčmelda říká o ní:
Terezka... prostě takový andělO:)
Jasna říká o ní:
ukázala mi jednu přímenou cestu společenství, tak doufám, že to výjde
jihu říká o ní:
HAA! Aršáci :D
Cobra říká o ní:
Moje milá sestřenice=)
Kostiik říká o ní:
Usměvavá moc hodná kamarádka,a šikovná a schopná animátorka :)