Prázdninové setkání mládeže plzeňské diecéze

pondělí, 14. července 2008   do   čtvrtek, 17. července 2008
Bukovec u Horšovského Týna/fara

Třetí červencový víkend pořádá na Velehradě Sekce pro mládež česko-slovenské setkání mládeže ActIv8. Ještě před vypuknutím této akce jsou všichni mladí z plzeňské diecéze zváni na BeforeACTIV. Uskuteční se na faře v Bukovce u Horšovského Týna - ve velmi hezkém prostředí :-) . Na přípravách s nasazením pracuje tým dobrovolníků různých věkových kategorií z celé diecéze.

Setkání začne v pondělí 14. července večer a program bude velmi pestrý. Již první večer zpestří skupina Zebedeus, dále se může mládež těšit na skupiny Quo vadis, Žerzej, Blie zebra 3, Touch of Gospel, nebudou chybět přednášky, malé skupinky, společná modlitba, pestré workshopy a sportovní i kreativní aktivity… Po třech společně prožitých dnech bude možnost společného přesunu na Velehrad.

Pokud by se chtěl ještě někdo zapojit do příprav, nechť se také ozve. Ubytování bude ve vlastních stanech (případně na faře), společné jídlo bude zajištěno.

Cena včetně ubytování a stravy: při zaplacení do 30. května 250,- Kč, při zaplacení do 30. června 300,- Kč, později 350,- Kč. Pro aktivní členy o.s. BRÁNA sleva 50,- korun :-) .


Kontakt:
Diecézní centrum mládeže
Křimická 73
318 01 Plzeň
tel./fax.: 377 381 757
skype: dcmplzen
mail: dcmplzen(a)volny.cz 
web: http://plzen.signaly.cz


Podrobnosti
Vložila: majkiii
Vloženo: 12. 2. 2008

vytvořila akci.

Napsat komentář »