Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Open Door

KMirjam

Vynikající film. Doporučuji.

Open Door

Zprávy o sexuálním zneužívání v církvi zasáhly věřící i nevěřící. Vyvstalo spoustu otázek, na které jsme se v pořadu Signály z kavárny, zeptali otce Marka Františka Drábka.

KMirjam http://blog.aktualne.cz/blogy/radkin-honzak.php?itemid=33780&fbclid=IwAR24yKd-P9GxhESSakKo9F3W576h-2ehS5G8KFUhsF6egUUiAJUuOVbL3UQ

Ufon

https://www.youtube.com/watch?v=nJhdMtGqP1s
Pěkné video, Hodně mě to pobavilo a zaujalo :-) Doporučuji.

dtto Tenhle je taky dobrý:
https://www.youtube.com/watch?v=6Oz5-Eur1-w

PetrST

před 8 minutami
Včera, 2. února, bylo šestileté výročí od úmrtí snipera Chrise Scotta Kyla (8. 4. 1974 - 2. 2. 2013) přezdívanému "Devil of Ramadi" ("Ďábel z Ramádí").

Chris Scott Kyle se narodil do rodiny farmáře a mládí trávil po rančích a práci s dobytkem. Miloval střelbu a rád chodil na lov. Střílet a rozvíjet talent ostrostřelby jej naučil jeho dědeček. Po atentátu 11. září 2001 se Chris rozhodl vstoupit do armády. Přidal se ke speciálním jednotkám US NAVY SEAL. Po výcviku působil v SEAL Teamu 6 a podílel se na několika tajných operacích, z toho na 4 turnusech v Iráku. Zúčastnil se i… Zobrazit více

před 8 minutami
Včera, 2. února, bylo šestileté výročí od úmrtí snipera Chrise Scotta Kyla (8. 4. 1974 - 2. 2. 2013) přezdívanému "Devil of Ramadi" ("Ďábel z Ramádí").

Chris Scott Kyle se narodil do rodiny farmáře a mládí trávil po rančích a práci s dobytkem. Miloval střelbu a rád chodil na lov. Střílet a rozvíjet talent ostrostřelby jej naučil jeho dědeček. Po atentátu 11. září 2001 se Chris rozhodl vstoupit do armády. Přidal se ke speciálním jednotkám US NAVY SEAL. Po výcviku působil v SEAL Teamu 6 a podílel se na několika tajných operacích, z toho na 4 turnusech v Iráku. Zúčastnil se i osvobozování Falúdži. V roce 2009 ukončil svou vojenskou kariéru a usadil se se svou manželkou Tayou a dvěma dětmi v Texasu. Založil firmu CRAFT INTERNATIONAL, která poskytuje výcvik sniperům a zásahovým týmům bezpečnostních složek. Kyle se věnoval pomoci válečným veteránům v USA. V roce 2012 napsal autobiografickou knihu American Sniper, která se stala předlohou pro stejnojmenný film Clinta Eastwooda.

V roce 2013 byl Chriss Scott Kyle zastřelen Eddiem E. Routhem, když mu pomáhal Chris Kyle s terapií PTSP.

Chris Scott Kyle má "na svém kontě" přes 260 zásahů, z toho 160 oficiálně uznaných Pentagonem.

Nejdelší zásah, který Chris Kyle měl byl na vzdálenost 1920 metrů.

R.I.P.

Open Door
Open Door

Sledujete také naše Signály z kavárny? Tentokráte s Janem Špilarem na téma partnerských vztahů!

Open Door

Tušíte vůbec někdo, jaké pecky nám tu sdílí @videa-tipy? Pro všechny, kdo hlídají tetám křečky! :-)

Open Door

Tak dnes začneme trochu Hořkosladkou komedií :-)

Open Door

Přeji krásnou neděli!

Open Door

Už jste slyšeli o skupině HB?

Gábina Hrbasová (Kess) Byli super, ale uz nehrajou...skoda.

Tofl HB znám ;-)