Open Door

Popis společenství

Vítejte v Open Door! Vítejte v diskusním společenství přístupném všem registrovaným uživatelům Signálů, kteří mají chuť a nebojí se diskutovat nad různými tématy. Pokud patříš mezi ně, vítej mezi…

Xaver Veselý je velice nudný patron. Možná mu určitá čáast společnosti křivdí. Na druhou stranu může si za to sám. Veselý si vybrtal formální projev, který je mu vlastní. Tím se myslí, že vystupuje nudně, protože nudný je. Nemá ani trochu snahu svou prezentaci nějat stylizovat. Nekoukal bych se aktuálně na něj, kdyby jeho hostem 2. srpna na streamu Xaver Live, nebyl František Kubásek, kterého možná nějaká slabší povaha (sám Xaver) považuje za enfant terrible CZ youtube.
Kubásek je jenom stejně nudný patron jako Veselý. Od Xavera se liší pouze způsobem jak "prezentuje" to své nudné… Zobrazit více

Xaver Veselý je velice nudný patron. Možná mu určitá čáast společnosti křivdí. Na druhou stranu může si za to sám. Veselý si vybrtal formální projev, který je mu vlastní. Tím se myslí, že vystupuje nudně, protože nudný je. Nemá ani trochu snahu svou prezentaci nějat stylizovat. Nekoukal bych se aktuálně na něj, kdyby jeho hostem 2. srpna na streamu Xaver Live, nebyl František Kubásek, kterého možná nějaká slabší povaha (sám Xaver) považuje za enfant terrible CZ youtube.
Kubásek je jenom stejně nudný patron jako Veselý. Od Xavera se liší pouze způsobem jak "prezentuje" to své nudné vystupování.

Asi kolem sedmé minuty se dozvíme, že stream sleduje cca 1300 diváků (počet diváků se nakonec během streamu přehoupne přes 2000). Kubásek to číslo neopomene vždy kladně zhodnotit i když jde jenom o drobné, ale pro něj to jsou fantastická čísla.

Kubásek se přihlásil jako volič Trikolóry. Tento politický subjekt má jeden typický slogan: "braňme normální svět".

Normální svět, to je kdyxž parta bílých heterosexuálních mužů streamuje a přitom hraje, nalívá si panáčky a konzumuje pálivé papričky. Prostě takový klasický "drunk stream".
Naproti tomu, když streamuje vysloužilý moderátor a řidič náklaďáku a mají být poslední spásou civilizace, tak tohle není normální svět.

Zobrazit 1 komentář »

Jana Bobošíková má teď na youtube videa, kde se vrací ke své knize Nebudu mlčet. Ta série se nazývá Nedělník a obsahem je tzv televizní krize.

Dávám bokem to, kdo proti komu a kdo byl v právu a kdo ne. To, co je na jejím vyprávění obdivuhodné je, že se ani teď ve zpětném pohledu ani trochu nezamyslí nad sebou samou a Hodačem a tím, co a jak konali. Žádné popchybnosti, žádná sebereflexe.

KMirjam

Bobo a sebereflexe? To je contradictio in adjecto !

Zobrazit 1 komentář »

sex, lži a facebook

Poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková se spolu se svými kolegy vyfotila s Tomášem Ortelem.
Podle její reakce si byla vědoma, že k takové fotografii se vytvoří jak kladné, tak i záporné ohlasy, proto je na chování paní poslankyně stupidní nikoli to, s kým se fotí, ale jak okamžitě přejde do polohy, že jí někde brání ve svoboddě slova a podobné rádoby konzervativní hlášky. Facebook na svém úplném začátku začal jako platforma, která je čistě vytvořena pro lajkování a hejtování. Tudíž podstata facebooku je pořád stejná a stav věcí se nezhoršuje. Naopak, na samém… Zobrazit více

sex, lži a facebook

Poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková se spolu se svými kolegy vyfotila s Tomášem Ortelem.
Podle její reakce si byla vědoma, že k takové fotografii se vytvoří jak kladné, tak i záporné ohlasy, proto je na chování paní poslankyně stupidní nikoli to, s kým se fotí, ale jak okamžitě přejde do polohy, že jí někde brání ve svoboddě slova a podobné rádoby konzervativní hlášky. Facebook na svém úplném začátku začal jako platforma, která je čistě vytvořena pro lajkování a hejtování. Tudíž podstata facebooku je pořád stejná a stav věcí se nezhoršuje. Naopak, na samém úsvitu facebooku to bylo jen +/-, ale dnes je facebook se vším dobrým a špatným, více než jen to.

Kolem toho se samozřejmě rozhořel duel, mj. třeba mezi Buchertem, který tu kartu nemusel hrát a Petrem Štěpánkem, který je falešný hráč ať hraje s čímkoli.

Tofl

Posledni dobou se mi zda, ze nekteri politici se pousti do temat, kterym vubec nerozumi. Kdyz dane tema pak obhajuji, tak vypadaji jak idioti a vubec jim to neprijde trapne.

Chodí se ke kadeřnici, kosmetičce, proč ne k prostitutovi, říká Pirátka
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/sexbyznys-legalizace-prostituce-poskytovani-sexualnich-sluzeb-rozstrel.A200728_162721_domaci_kane

spitfire

Budu gendrově nekorektní: ten lidovec je pičus.

Tofl

@spitfire Je fakt, že s valnou částí lidovců (jak klasiků, tak i mladých), to jde zase hodně z kopce.
Ale stále jsou mezi nimi jednotlivci, kteří jsou normální :-)

Zobrazit 3 komentáře »

Taky dobrý. Vaší ulicí pochodují demonstrující černoši. Stoupnete si přede dveře, v ruce držíte zbraň. Nevystřelíte, nikomu se nic nestalo, prostě hlídka.

Takže do vězení s vámi!

Tofl

To je ta dnesni Amerika plna nesmyslnych paradoxu.
Ale pokud ten par odsoudi, tak maji uz ted jistotu, ze je Trump osvobodi.

Zobrazit 1 komentář »

Zdravím. Myslím nejlepší článek na toto téma. Pokud někdo budete chtít o článku diskutovat, což budu velice ráda, prosím přečtěte si ho pečlivě a celý.
( Stává se totiž, že na soc.sitich někdy lide reagují pouze na nadpis). Díky.

KMirjam

@RomanS shodu vidím v konečném poznatku, že nikdo z nás nebude nic podepisovat :)

Mirec477

Istanbulský dohovor bol odmietnutý aj Ústavným súdom v Bulharsku, lebo v dohode nebolo jasne definované, že vlastne kto je podľa GENDER-ideológie objektívne mužom, alebo ženou. Istanbulský dohovor by bol nadriadený každej ústave signatárov po ratifikácii. Formulácie použité v Istanbulskom dohovore spôsobujú absolútne GENDER-práva proti zdravému rozumu. Konkrétne praktiky liberálnej loby v Západnej Európe svedčia o častom zneužívaní Istanbulského dohovoru na presadzovanie exkluzívnych práv príslušníkov lgbti proti ostatným heterosexuálne orientovaným členom západnej spoločnosti. Preto Istanbulský dohovor odmietla aj Slovenská národná rada. Mons. Petr Piťha má pravdu.

Zobrazit 64 komentářů »

Hej, lidi, neznáte nějaký dobrý komediální film? Nejlépe bez romantiky.

Kollenka

Co třeba Jirotkův Saturnin? Tedy zfilmovaný...

Irelevantní

Už jsem ho dlouho neviděla, ale dost jsem se kdyi smála u toho francouzskýho Drž hubu! :) A nebo klasika.. Kusturicův Black cat, white cat :) ..

Julliana

17 Again, nebo znovu 17, ale není to úplně pro každého.

Ivka-Iva-el

Co jsme komu udělali nebo tak?

Zobrazit 4 komentáře »

Platí od ledna 2019. Tak kdo z vás tento antidiskriminační zákon využije? :D

spitfire

"Vždyť dokud se nenaskytla možnost měnit pohlaví, všichni byli spokojení."

Všichni?
Huh..., inu co se v mládí naučíš... .

spitfire

"Když občas vidím tu zvrácenou tvář evropské společnosti, tak někdy docela chápu islámské fundamentalisty"

Když IS získával své členy do svých řad na základě nabídky volného užívání drog a sexu, že je to nějaká morální protiváha evropské společnosti?

Zobrazit 6 komentářů »

Máte nebo znáte už tuto novinku?
Bible, Český liturgický překlad

I když i zde ještě chybí překlady některých knih, v takovém rozsahu jako má tato appka se ovšem s katolickým překladem v tištěné podobě zatím jinak nesetkáte :)

– upraveno
Napsat komentář »

Vynikající film. Doporučuji.

Napsat komentář »

Přátelé, jelikož je téma stále aktuálnější a záleží na každém z nás, zvu vás do své skupiny, kde sdílíme nejnovější události, hrozby i naděje, výzvy a nápady, abychom se v situaci co nejlépe zorientovali a v konečné fázi se mohli každý po svém zapojit a snad i podílet na mírnění problémů,. které přede námi stojí v otázce životního prostředí,. Kdo se přidá?

deFlegmatique

Strachy jsou na objednávku a újmu z klimaúzkosti vám nikdo nevykompenzuje. Žít skromně, to je podle mého názoru úplně základní předpoklad, jak nenadělat do životního prostředí.

Zobrazit 1 komentář »