Ondřejisko

Ondřejisko

Možná vám o prázdninovém potulování uniklo, že 22. srpna vyšlo 38. číslo MILUJTE SE!. 64 barevných stran s množstvím aktivních hypertextových odkazů a v komfortním on-line prohlížeči nabízí mnoho užitečného pro cestu následování Krista, jež nebývá v tomto světě snadná. Na 14 stranách se ve třech článcích věnuje osobnosti sv. Edmunda Kampiána, jezujity, který statečně působil v Anglii, když tam byla katolická církev velice krutě pronásledována. Zajímavé je, že tento statečný Kristův následovník působil i v Čechách a na Moravě, především v Praze a v Brně. V článku "Co je Evropa?" přinášíme… Zobrazit více

Možná vám o prázdninovém potulování uniklo, že 22. srpna vyšlo 38. číslo MILUJTE SE!. 64 barevných stran s množstvím aktivních hypertextových odkazů a v komfortním on-line prohlížeči nabízí mnoho užitečného pro cestu následování Krista, jež nebývá v tomto světě snadná. Na 14 stranách se ve třech článcích věnuje osobnosti sv. Edmunda Kampiána, jezujity, který statečně působil v Anglii, když tam byla katolická církev velice krutě pronásledována. Zajímavé je, že tento statečný Kristův následovník působil i v Čechách a na Moravě, především v Praze a v Brně. V článku "Co je Evropa?" přinášíme zkrácenou verzi už proslavené promluvy prof. Piťhy na svátek sv. Anežky České. A samozřejmě mnoho dalšího. :)

http://www.calameo.com/read/00262282967c905f8f06f

Napsat komentář »

Nové číslo Milujte se! (37) s mnoha zajímavými texty je k mání on-line pro komfortní elektronické prohlížení, ke stahování do čtecích zařízení, s proklikáváním na rozšiřující internetové odkazy. Na webu milujte.se pak je k dispozici i fulltexotvé vyhledávání ve všech dosud vydaných číslech. Tenhle magazín pomáhá udržet správný směr při následování Ježíše v téhle nelehké době.


http://rcmonitor.cz/periodika-ms/?f=405

Napsat komentář »

DOBRÉ ČTENÍ NA VELIKONOCE! Vyšlo předvelikonoční číslo RC MONITORU – můžete číst na on-line, stáhnout PDF do čtečky nebo si nechat posílat výtisk (publicistika) či zasílat zprávy mailem.

http://rcmonitor.cz/periodika-rc/?f=400

Napsat komentář »

Vyšel oběžník Hnutí Pro život ČR:
http://v.calameo.com/?bkcode=004150877a06cf4c3adff&mode=viewer

Napsat komentář »

Příběh Nadačního fondu Generace 21 je příběhem pomoci pronásledovaným iráckým křesťanům, na kterém se i mnozí z vás podíleli, stále ještě podílejí a dá-li Bůh, budou i nadále podílet. I my se připojujeme s poděkováním a nadějí, že číslem 153 tento příběh nekončí, pokud se situace na Blízkém Východě nezlepší.
http://www.gen21.cz/nadacni_fond_generace_21_pribeh/
Foto: Anton Frič

Napsat komentář »

Říkají o něm

Johny06 říká o něm:
Ondřej společná cesta a podpora Pochodu pro život díky za tebe a další co se věnují takovým věcem i pro časopis Milujte.se v roce 2012-2013. Těším se i na letošní Pochodu pro život 2014 =o)