Olomoucký kraj

Popis společenství

Lidé žijící v Olomoucký kraj

Jste někdo na United?

Napsat komentář »

Pojedte s námi!!! Medjugorje je krásné duchovní místo plné tichých zákoutí. Nedaleko jsou krásná pohoří. Program Mladifestu opravdu stojí za to :-) Pojedte s námi!!!

Napsat komentář »

Ahoj, na 2 měsíce prázdnin jedu do Itálie na brigádu. Budu tam úplně sama a tak mě napadlo, kdyby se tu našel nějaký fajn člověk, který by chtěl jet semnou. Nevýhoda je, že je to na celé prázdniny, ale je za to 40 000 Kč měsíčně. Ubytování i jidlo zdarma. Ani nemusíš umět anglicky či italsky, jsou tam Češi ?. Práce je mytí nádobí a dávání do myčky. Píšu tady, protože by bylo milé trávit celé prázdniny s věřícím člověkem. Kdyžtak se mi ozvěte, budu ráda ☺

Napsat komentář »

Přijměte pozvání na prázdninovou pouť do Medjugorje, tentokráte jako EXERCICIE V MEDJUGORJE v termínu 2. - 8. 7. 2018.
Duchovní cvičení jsou jedinečným časem pro zastavení se, ztišení a setkání se s Bohem, vyprošování si požehnání, duchovní posily, hledání odpovědí… Časem pro nás a naši víru.
Tématem exercicií je „Eucharistie a Panna Maria na naší cestě do nebe“ a povede je kroměřížský kaplan P. Karel D. Skočovský. Cena dopravy je 2.450 Kč, ubytování a strava pak 80 €. Více informací a přihlašování na: www.zajednahlubinu.cz.

Napsat komentář »
Tofl

Snad nebude pršet nebo mrznout.
Třebe se diskuze přesune do Opery (Restaurace v budově divadla) ;-)

deFlegmatique

Tak to je věc, kterou asi nejde ovlivnit, jestli je pro takový případ nějaká "varianta brod" netuším. :-)

Zobrazit 2 komentáře »
Napsat komentář »

#prezident
Buďte zdrávi!
Blíží se prezidenstské volby a tak mě napadá, že kdo byste chtěli setkat se osobně s někým z kandidátů, 7. prosince bude příležitost potkat prezidentského kandidáta Marka Hilšera na Právnické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci.

http://www.mareknahrad.cz/akce

https://mapy.cz/zakladni?x=17.2626464&y=49.5908374&z=17&source=firm&id=362529

Napsat komentář »

Od čtvrtka 29.9. se koná pracovní víkend pro nezadané věřící starší 28let, na Hoješíně. Pořádají sestry sv.Františka, a man.Jindřichovi. Budeme patrně stavět plot, natírat chatu, a přesývat kompost. Dopoledne je práce, po obědě výlet.
Je tam vždycky bezvadná partyja, a krásná příroda,
stromy si už berou podzimní kabát :) Je možno se ještě přihlásit na kurzhojesin@seznam.cz Ahoj Pavel

Napsat komentář »

Zdravi vas Lucinka a Eliska

Napsat komentář »