ObiSkyWalker

ObiSkyWalker / Ondra Geršl

Ženatý s Zdendanda

Pokud na podporu signály.cz pošlete dohromady 10 milionů korun, dalších 10 milionů přidá i Pavel Bělobrádek. A to už za to stojí!

https://www.darujme.cz/projekt/1202385

Zdendanda

No, limit tam sice je, ale ten je tam jenom "pro forma", podle popisu by to bylo přesně tak, jak píše Obi - v momentě, kdy tam mám ASPOŇ 25 tis., tak to znamená, že těch 25 je dolní limit a platí to i pro jakoukoliv částku nad, takže kdyby se vybralo 100, tak by měl správně Bělobrádek dát 100 atd. Pokud to bylo myšleno tak, že když se vybere 25, dá Bělobrádek 25 (ale víc už nedá nikdy), tak to očividně psal někdo, kdo se moc neřídil matematickým uvažováním :o)

Zdendanda

I když je zároveň také pravda, že z té věty není jasné, zda se to "stejnou částkou" vztahuje k reálně vybrané částce nebo těm 25 tis. - takže to "zadání" je napsané nejednoznačně a umožňuje více různých výkladů, což z mého pohledu nepřispívá přehlednosti a transparentnosti a příště se přimlouvám za kontrolu někým, kdo takové chyby vychytá:) (ne, že by mi to nebylo vlastně jedno, protože na signály v současné verzi a stavu přispět nehodlám tak ani tak:))

Zobrazit 7 komentářů »