Co dnes pařím?

Popis společenství

Zabijíš*te nudu v karanténě odvařováním PC grafiky?Poděl*te se s námi co hraješ*te.

I really amazed to read this blog post. It is so unique and informative. Suede Leather Jackets : https://www.filmsjackets.com/suede-jackets

Napsat komentář »
dromedar

A jaká ta výsledná cybersickness je? Je to horší, než když člověk delší dobu čte v jedoucím autě/autobuse?

MiroslavKratochvíl

Myslím, že je to individuální. Mně se při čtení v autě/autobuse nedělá špatně. Ale zde mi bylo docela blujno.Docela mě to překvapilo.

Zobrazit 2 komentáře »
HonzaPilař

Jej, taková blbost a jak je to návykový! Rychle to musím vypnout!

dromedar

Za ten maják půjde projektant, co to projektoval, nebo statik, co to schvaloval, určitě dříve nebo později do kriminálu. V tomto směru je ta hra opravdu nevýchovná a kazí mládež.

Zobrazit 5 komentářů »

Prožíváte nějak hype kolem vydání hry Cyberpunk 2077?

Navrhujem pre lepšie využitie času porozmýšľať o svojom možnom príspevku pre predevanjelizáciu alebo evanjelizáciu. Najprv možno vo svojej rodine, potom možno aj u svojich priateľov. Aj ich chce PánJežiš zachrániť. Veď Ježiš aj nám hovorí: ,,Kdo slyší má slova a nezachovává je, toho já nesoudím. Nepřišel jsem, abych soudil svět, ale abych svět spasil. 48 Kdo mě odmítá a nepřijímá moje slova, má, kdo by jej soudil: Slovo, které jsem mluvil, to jej bude soudit v poslední den. 49 Neboť jsem nemluvil sám ze sebe, ale Otec, který mě poslal, přikázal mi, jak mám mluvit a co říci. 50 A vím, že jeho… Zobrazit více

Navrhujem pre lepšie využitie času porozmýšľať o svojom možnom príspevku pre predevanjelizáciu alebo evanjelizáciu. Najprv možno vo svojej rodine, potom možno aj u svojich priateľov. Aj ich chce PánJežiš zachrániť. Veď Ježiš aj nám hovorí: ,,Kdo slyší má slova a nezachovává je, toho já nesoudím. Nepřišel jsem, abych soudil svět, ale abych svět spasil. 48 Kdo mě odmítá a nepřijímá moje slova, má, kdo by jej soudil: Slovo, které jsem mluvil, to jej bude soudit v poslední den. 49 Neboť jsem nemluvil sám ze sebe, ale Otec, který mě poslal, přikázal mi, jak mám mluvit a co říci. 50 A vím, že jeho přikázání je věčný život. Co tedy mluví, mluvím tak, jak mi pověděl Otec." ( Jn 12,47-50)

– upraveno

Sice neudělám zkoušky ve škole🎓, ale mám za sebou nesčetně vítězství 🏆v Hill Climb Racing🏎️, a to se počítá, ne?
Holt tam jsou kromě mě samí neschopní 🧔

bailamos

Srdečnš gratuluji a podotýkám, že vyšší vzdělání vesměs není pro dívku přínosem.

Zobrazit 1 komentář »

Pařiči, mám dotaz: Syn hraje Brawl Stars a furt otravuje s tím, že si musí cosi koupit za peníze (nějaké výhody, pasy a kdoví co). Já tomu úspěšně odolávám, protože mi přijde úplně mimózní vrážet peníze do herního průmyslu... Ale nevím, jak dlouho odolám. Moje otázka zní: Jak velká je pravděpodobnost, že když mu jednou dovolím něco koupit, tak tam potom časem nechá majlant? Kupujete si různé výhody v hrách, nebo je to marnost? Dík.

soIipso

Nevím, asi ne. A svůj příslib vlítnutí beru zpět; od lidí, co si vítězství ve hře kupují za peníze, chci být co nejdál.

Pavel_Jan

Koupil jsem si akorát samotné hry. Nějaké dokupování čehokoliv mi přijde jako okrádání. Nedám jim ani korunu navíc. Lákalo by mě to akorát u dodatečného obsahu k nějaké pořádné hře, se skvělou grafikou a příběhem.
Ale utrácet za cokoliv v něčem, co je jako ta Brawl Stars? Nikdy. Naprostá tuctovka, podobných her bude doslova záplava. Vyhozené peníze.

Zobrazit 23 komentářů »
dromedar

jediné hry, které jsem kdy opravdu pařil, byly
https://www.superhry.cz/hra/10845-prehistorik-2
https://www.superhry.cz/hra/5342-the-lost-vikings

Nevím tedy, jestli se k tomu nepatří dát nadpis "přiznání dromedárů", protože to je samozřejmě projev určité kulturní omezenosti.

Zobrazit 1 komentář »
deFlegmatique

"Vzhledem k tomu, že se mu na příslušném levelu stejně nedařilo a byl za lamu, rozhodl se muž boje ukončit a jít spát."

Ta je dobrá!

dromedar

No právě. Proto F.

JiKu

Lama je svým způsobem velbloud.

dromedar

Kterému ovšem něco dost podstatného chybí.

Zobrazit 5 komentářů »