Novoroční MamutBEER 2020

sobota, 18. ledna      12:00  do  23:59
Steakový a pivní bar U Dřevěného orla, Orlí 482/3, 602 00 Brno-město

Přijměte, pánové, pozvání na novoroční posezení u piva v sobotu 18. 7. 2020 od 12 hodin, které proběhne ve steakovém a pivním baru U Dřevěného orla v Brně.

 

Během setkání proběhne i diskuse na téma Informační vlivy ve společnosti (Fake News, Propaganda a informační působení ve společnosti a na sociálních sítích).

 

Pozvání na Novoroční MamutBEER přijal i speciální host Dominik Porvažník ze Zvolsi.Info.


Orientační plán průběhu setkání:

 

12:00 - Příchod, přivítání se, oběd
15:00 - Příspěvek speciálního hosta k tématu
cca 17:00 - Diskuse k tématu

 

Informace pro účastníky:

Prosím všechny účastníky, aby se nahlásili do akce (Přijedu / Váhám), kvůli rezervaci místa a případně na nástěnce akce potvrdili, zda-li dorazí již na 12. hodinu nebo až na 15. hodinu na příspěvek speciálního hosta. Po příspěvku speciálního hosta může proběhnout diskuse k tématu.
 


Podrobnosti
Vložilo společenství: @Mamut - manželé, muži, tátové
Vloženo: 1. 12. 2019
Upraveno: 26. 12. 2019

#report #MamutBEER #2020
Jak již bylo od 1/12/2019 avizováno, v sobotu 18/01/2020 se uskutečnil @novoroční-mamutbeer-2020, který proběhl U Dřevěného orla v Brně. Zároveň tento MamutBEER byl ozvláštněn tím, že pozvání přijal i speciální host Dominik Porvažník ze Zvolsi.Info a měl svůj vstup na téma informační vlivy ve společnosti. Hovořil o tom, jak rozpoznat Fake News a krátce pohovořil i o tématu Deep Fake videí. Mimo jiné seznámil zúčastněné s memotechnickou pomůckou - FANTOMAS a dalšími principy, jak funguje šíření Fake News. Následně probíhala skvělá a obohacující diskuse.

dromedar

Tu prolejzačku z kostí ovšem rozhodně neschvaluji - bylo by to nehygienické a k náležitému vyvaření tak velkých kostí široko daleko nejsou vhodné nádoby. Nehledě na to, že by vyvářením jistě ztratily na pevnosti.

deFlegmatique

Vyvářením kosti na pevnosti neztratí, ale sehnat nádobu vyhovujícné velikosti by byl kumšt.

"Červený?"
"Jaký si to uděláte, tokový to budete mít."

Zobrazit 75 komentářů »

Prosím, aby se do účastníků napsali všichni, kdo zvažují přijet, kvůli rezervaci stolu ;-)

Napsat komentář »

Náš speciální host se vyjádří k tématu Informačních vlivů ve společnosti. Ovšem toto téma je velmi obecné a náš host může promluvit ke konkrétním kapitolám tohoto tématu. Zde v anketě můžeš vybrat tři nastřelené témata, ale do komentářů můžeš přidat i své téma, které by tě zajímalo ;-)

Témata, k nimž se může host vyjádřit

Celkem hlasujících: 1
Napsat komentář »