Informace o novinkách na signály.cz, různé tipy a aktualty, krátké zprávy. Vše, co by vám nemělo uniknout.  

Opravili jsme postup zakládání společenství (chybné založení bez povinného obrázku), tvorbu url adresy při zakládání blogu, proces založení blogu přepsali do nového designu, vyměnili chybné logo v záhlaví webu (chybělo dlouhé "á") a přidali možnost nastavit si vlastní "hlavní" stránku. Volbu najdeme v nastavení profilu / ostatní / uživatel. Zde je možné si vybrat jako hlavní stránku buď nástěnku nebo výběr ze Signálů. Chová se to tak po kliknutí na logo, po přihlášení i po zadání adresy do vyhledávače (pokud jsem přihlášený). Odstranili jsme i matoucí menu 2 v archivu blogů.

Upravili jsme vzhled výpisu "říkají o něm" na profilu uživatele, opravené zobrazování velkých článků v s.magazínu, opravili jsme funkci doporučit společenství (lze jen, pokud jsi členem), odstranili jsme kurzívu z popisků polí editace blogu, opraveno zobrazování (nezobrazování) vzkazů při úzkém desktopovém zobrazení.

Opravili jsme dohledávání místa konání akce při jejím zadávání, chat (mají jen autorizovaní) je v novém designu, upravili jsme šipku od slide článků na hlavní straně, aby nelezla nad chat, slide se nyní zobrazí až po načtení obrázků (odpadá probliknutí velkého obrázku), dlouhé ohlášky by už neměly lézt mimo zobrazovací okno, v záložce blogy přibyl odkaz pod boxíkem "nejnovější články" na všechny články = archiv, ve výběru článků vlevo v záložce blogy je nově barevný štítek s označením kategorie článku, tlačítko přidat do přátel dostalo novou podobu, opravili jsme zobrazení společenství, které… Zobrazit více

Opravili jsme dohledávání místa konání akce při jejím zadávání, chat (mají jen autorizovaní) je v novém designu, upravili jsme šipku od slide článků na hlavní straně, aby nelezla nad chat, slide se nyní zobrazí až po načtení obrázků (odpadá probliknutí velkého obrázku), dlouhé ohlášky by už neměly lézt mimo zobrazovací okno, v záložce blogy přibyl odkaz pod boxíkem "nejnovější články" na všechny články = archiv, ve výběru článků vlevo v záložce blogy je nově barevný štítek s označením kategorie článku, tlačítko přidat do přátel dostalo novou podobu, opravili jsme zobrazení společenství, které má v popisu url adresu (ocení "Ztroskotanci":), opravena češtinářská chyba u výpisu diskuzí a frekvence pro výpočet nejdiskutovanějších témat (aktuálně posledních 7 dní).

Nepřečtené vzkazy jsou podbarvené šedě, přečtené bíle. V záložce blogy - boxík "Nejnovější články" nově prezentuje všechny vydané články (i od neautorizovaných uživatelů) a do výběru vlevo přibylo i Slovo na den.

– upraveno
Clara

Líbí se mi, že je "Líbí se mi" opět na svém místě vlevo pod příspěvkem. :-)

Včera zmizela modrá barva z odkazů a jeden zavináč navíc u zobrazení příspěvku na nástěnce ze společenství, na detailu článku na stránce blogy je pod avatarem autora vpravo tlačítko "přejít na blog", nahraný nebo defaultní obrázek v detailu akce se nově zobrazuje vpravo nad komentáři, znovu je aktivní na proklik nick autora příspěvku na nástěnce (ne jen jeho avatar) a malinko byla ztmaveno barevné pozadí celého webu.

Už máme konečně na nástěnce zase informaci, kdo to ty narozeniny vlastně má:)

Dnes jsme přepsali do nového kabátu registrační formulář, zapomenuté heslo, autorizační rozhraní, výsledky vyhledávání, stránku "na tohle se musíš přihlásit", formulář "přidat materiál", upravili zobrazování anket, kontextové menu na profilu uživatele, nadpis S.magazín (místo S - magazín), zobrazení fotek na nástěnce, psaní vzkazů a na hlavní straně nepřihlášených návštěvníků výpis a odkaz na Slovo na den.

Přepsali jsme nastavení uživatelského profilu do nového designu a opravili mazání komentářů.

dromedar

Vypadá to, že není dostylované https://www.signaly.cz/nastaveni/soukromi , neboť vypadá ještě výrazně hůř než zbytek.

Ode dneška jsou vzkazy už v novém designu. Přidali jsme hezčí styl pro zobrazování více fotek na nástěnce, opravili překrývání šipky od slide s.magazínu a nastylovali zobrazení na nástěnce příspěvku ze sledovaného společenství.

Latroj

On už nebyl čas podívat se, jak vypadají vzkazy v novém designu v mobilním zařízení?
Datum a křížek pro smazání vzkazu se nevejdou do určeného prostoru!

dromedar

Škoda, že nemám schovaný screenshot. Sotva která stránka vypadá při srovnání staré a nové podoby tak tristně, jako právě @vzkazy.

Václav Vacek

Vydržte, víme o tom.

Dnes jsme přepsali "všechny ohlášky" do nového a opravili nějaké chyby (např. i zobrazování výzev nebo obrázku u posledního článku výběru z blogů na homepage).

Mindie

Vite, ze polozky vyberu u anketnich otazek nejsou pod sebou? Na Chrome mi staci zmenit u prvku label css hodnotu display: "inline-block" na "block" a volby jsou zas pod sebou, jestli to nejak pomuze...

Václav Vacek

Víme, opravíme...

Do společenství patří