Informace o novinkách na signály.cz, různé tipy a aktualty, krátké zprávy. Vše, co by vám nemělo uniknout.  

Opravili jsme dohledávání místa konání akce při jejím zadávání, chat (mají jen autorizovaní) je v novém designu, upravili jsme šipku od slide článků na hlavní straně, aby nelezla nad chat, slide se nyní zobrazí až po načtení obrázků (odpadá probliknutí velkého obrázku), dlouhé ohlášky by už neměly lézt mimo zobrazovací okno, v záložce blogy přibyl odkaz pod boxíkem "nejnovější články" na všechny články = archiv, ve výběru článků vlevo v záložce blogy je nově barevný štítek s označením kategorie článku, tlačítko přidat do přátel dostalo novou podobu, opravili jsme zobrazení společenství, které… Zobrazit více

Opravili jsme dohledávání místa konání akce při jejím zadávání, chat (mají jen autorizovaní) je v novém designu, upravili jsme šipku od slide článků na hlavní straně, aby nelezla nad chat, slide se nyní zobrazí až po načtení obrázků (odpadá probliknutí velkého obrázku), dlouhé ohlášky by už neměly lézt mimo zobrazovací okno, v záložce blogy přibyl odkaz pod boxíkem "nejnovější články" na všechny články = archiv, ve výběru článků vlevo v záložce blogy je nově barevný štítek s označením kategorie článku, tlačítko přidat do přátel dostalo novou podobu, opravili jsme zobrazení společenství, které má v popisu url adresu (ocení "Ztroskotanci":), opravena češtinářská chyba u výpisu diskuzí a frekvence pro výpočet nejdiskutovanějších témat (aktuálně posledních 7 dní).

Nepřečtené vzkazy jsou podbarvené šedě, přečtené bíle. V záložce blogy - boxík "Nejnovější články" nově prezentuje všechny vydané články (i od neautorizovaných uživatelů) a do výběru vlevo přibylo i Slovo na den.

– upraveno
Clara

Líbí se mi, že je "Líbí se mi" opět na svém místě vlevo pod příspěvkem. :-)

Včera zmizela modrá barva z odkazů a jeden zavináč navíc u zobrazení příspěvku na nástěnce ze společenství, na detailu článku na stránce blogy je pod avatarem autora vpravo tlačítko "přejít na blog", nahraný nebo defaultní obrázek v detailu akce se nově zobrazuje vpravo nad komentáři, znovu je aktivní na proklik nick autora příspěvku na nástěnce (ne jen jeho avatar) a malinko byla ztmaveno barevné pozadí celého webu.

Už máme konečně na nástěnce zase informaci, kdo to ty narozeniny vlastně má:)

Dnes jsme přepsali do nového kabátu registrační formulář, zapomenuté heslo, autorizační rozhraní, výsledky vyhledávání, stránku "na tohle se musíš přihlásit", formulář "přidat materiál", upravili zobrazování anket, kontextové menu na profilu uživatele, nadpis S.magazín (místo S - magazín), zobrazení fotek na nástěnce, psaní vzkazů a na hlavní straně nepřihlášených návštěvníků výpis a odkaz na Slovo na den.

Přepsali jsme nastavení uživatelského profilu do nového designu a opravili mazání komentářů.

dromedar

Vypadá to, že není dostylované https://www.signaly.cz/nastaveni/soukromi , neboť vypadá ještě výrazně hůř než zbytek.

Ode dneška jsou vzkazy už v novém designu. Přidali jsme hezčí styl pro zobrazování více fotek na nástěnce, opravili překrývání šipky od slide s.magazínu a nastylovali zobrazení na nástěnce příspěvku ze sledovaného společenství.

Latroj

On už nebyl čas podívat se, jak vypadají vzkazy v novém designu v mobilním zařízení?
Datum a křížek pro smazání vzkazu se nevejdou do určeného prostoru!

dromedar

Škoda, že nemám schovaný screenshot. Sotva která stránka vypadá při srovnání staré a nové podoby tak tristně, jako právě @vzkazy.

Václav Vacek

Vydržte, víme o tom.

Dnes jsme přepsali "všechny ohlášky" do nového a opravili nějaké chyby (např. i zobrazování výzev nebo obrázku u posledního článku výběru z blogů na homepage).

Mindie

Vite, ze polozky vyberu u anketnich otazek nejsou pod sebou? Na Chrome mi staci zmenit u prvku label css hodnotu display: "inline-block" na "block" a volby jsou zas pod sebou, jestli to nejak pomuze...

Václav Vacek

Víme, opravíme...

Zapnuli jsme zase nahrávání fotek na nástěnku a ankety. Také se snad podařilo vyřešit záhadu úzkého sloupce nástěnky u některých uživatelů.

hakuki

Tak ještě snad aby se lidem na nástěnce objevovalo kde co lajlki nebo komentovali, a už budeme bezmála tam, kde jsme byli před měsícem. Beztak, za 160 000,- dnes člověk nic pořádného nekoupí. Ani dům, ani vůz, nic. Lépe si za ty peníze udělat přátele.

Vypustili jsme první vylepšení zobrazení nástěnky společenství na mobilech.

Ralf

Mohli byste taky, prosím, poladit prostřední sloupec nástěnky na hlavní straně. Náhledy videí přesahují mimo a snad u každého druhého příspěvku taky řádek s tlačítky. Do mezí se to vrátí jen zmenšením zobrazení stránky, čímž ale obsah začne být nečitelný.

Václav Vacek

Určitě, víme o tom. Je tam hodně nedostatků. Je to v pořadníku.

Latroj

V mobilním zobrazení společenství se není možné dostat ke "Stálým informacím pro členy"
V "Menu spol." tato možnost chybí a nikde jinde se tento sloupec nezobrazuje.

Václav Vacek

Máš pravdu, určitě.

Do společenství patří