Novinky, tipy, aktuality

Upravili (zvětšili, sjednotili) jsme velikost písma v boxíku "Co se děje" vedle nástěnky uživatele, opravili jsme deformované zobrazování některých starších avatarů (fotek) uživatelů, opravili jsme velikost šipek, které se ukazují při přejetí myší v horním menu a u společenství jsme zvýšili zobrazení náhledu počtu členů na 20 místo na 18 (nevypadalo to moc hezky).

Clara

Lepší čitelnost "Co se děje" vítám. Bude v budoucnu filtrované, aby každý z uživatelů viděl jen pro něj relevantní novinky = vztahující se k příspěvkům, které má oprávnění si zobrazit?

dromedar

Jsem proti. Toužím i nadále stalkovat přátele i pokud jde o aktivitu pod obsahem, který si zobrazit nemůžu.
I když nějaké grafické rozlišení by mohlo být užitečné.

Václav Vacek

Nevím. Něco by se s tím udělat mohlo, ale nic konkrétního zatím nikdo nevymýšlel. Navíc někteří o to stojí :) Grafické rozlišení by mohl být první krok. Klidně navrhněte, co a jak s tím...

Clara

Z posledních 10 "co se děje" u 7 nemám oprávnění komentovaný/olajkovaný příspěvek zobrazit. :-/ Pro mne tím tento sloupec ztrácí na významu. Když se podařilo jako hlavní stránku zobrazovat nástěnku (což oceňuji), třeba by šlo i "co se děje" rozdělit na "filtrované" a "vše"?

Václav Vacek

Asi jo, ale nejdřív příští rok :) Někam to zapíši...

Zobrazit 5 komentářů »