Neposeda

Neposeda / Andrea Hýblová

V celibátu

Volal mi kamarád kněz a že prý, co působí ženě radost - Z ČEHO VŠEHO SE ŽENA RADUJE?! Ve stavu, v jakém se teď nacházím, jsem neoplývala mnoha odpověďmi. Slíbila jsem, že se dokopu k PC a dám otázku na Signály a ať si to tam pak dohledá. Poslouží mu to pro zítřejší rekolekce pro ženy. ŽENY, prosím, sdílejte se o své radosti (duchovní i ty úplně obyčejné!). díky

Florence

Děti (není to zatím moje zkušenost, ale mnoha žen v okolí, včetně mojí maminky), úspěchy a radosti nejbližších, povedený oběd.

zipet

Velkou radost ženám udělá, když je někdo pochválí, že jim to sluší. A pak samozřejmě kytička nebo taky chvilka posezení s kamarádkou. Radost každé ženě určitě udělá i to, když se rozhlídne kolem sebe a vidí, jak pěkně uklidila...

Ferenc

Taky ženu potěší, když se člověk splete ve věku a tipuje jí míň (stalo se mi to ve spolču, tipoval jsem že jedna slečna je stejně stará jako já, a zjistil jsem že je o dost starší)

Renata Svobodová

Když mě manžel rozesměje nebo mě jakkoli mile překvapí. Když jsem ve společnosti, kde se mohu chovat naprosto přirozeně a otevřeně. Když si čtu dobrou knížku, která mi ukáže něco nového. Když jsem jen tak v přírodě. Pravidelně když jsem v Kostelním Vydří. :)) A samozřejmě když se mi něco povede.

Renata Svobodová

@zipet: Uklizený byt určitě nedělá radost každé ženě. (Ve mně žádné extra emoce neprobouzí.)

Ferenc

@ReRoR: To je spíše jedna z potřeb muže UU (uklizeno, uvařeno)

KikiFi

Ja mam obvykle velkou radost z Pana Boha a z Jeho kazdodenich malych i velkych dukazu lasky :)))))

Vendula Krůlová

Myslím si, ze ženu potěší zájem o její osobu, drobnost, výlet, klidne chvilky s partnerem, ale i zábava s přáteli. Matky od děti potěší, mohou-li si třeba na den orazit. Spousta žen ocení moznost udělasi cas na sebe sportem, nebo třeba na masáži. Snad žádnou ženu neurazi mile posezení ve dvou. Praktické ženy potěší, kdyz jim zaridite něco, s cim by se sami den pachtily...ap. :)

HelenaH

Duchovní radost....taková "normální" všednodenní Mše svatá v tichém kostele, přijít chvilku před začátkem a nic neříkat, jen BÝT před svatostánkem.
Ostatní - obyčejné radosti....asi to znají kvočny:-) pod křídly mít svá "kuřátka", vědět, že jim nic nechybí a že je jim u mě dobře.

katinka

Určitě potěší také všímavost a galantnost.

Meruňka

květiny, slunečný den, vycházka do přírody, dobrá knížka, pokec s kamarádkou, voňavá koupel, masáž ramen, ticho, ptačí zpěv...
uklizený byt - není podmínkou, že vlastní rukou :)

Zdendanda

Chvilka pro sebe... a je jedno, jestli je prožívaná před svatostánkem, v tichu lesa, v pokoji u zapálené svíčky nebo v kavárně s dobrou kávou a zákuskem:)

majkiki

Potěšila by mě schválená žádost o badatelský grant.

terre-eau

Už je na odpoveď neskoro, ale pre Neposedu a všetky ženy tu dodávam, že pri vymenovaných radostiach duchovných, maminkovských a "hospodyňkovských" určite ženu poteší aj noc strávená v náručí svojho muža. A je jedno, či je veriaca, ale nie.

Neposeda

díky vám všem, to je krásy... a kolik výzev i pro muže:-)

Zobrazit 15 komentářů »