Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv uživatelky Neposeda

marta-el

Zajímavý příběh zachráněné řádové sestry ze zasypaného kláštera. Poté, co své přátele poprosila smskou o modlitbu za svou duši a rozloučila se s nimi, byla zachráněna.

Až do úterý 30.8. můžete posílat nové (i ty "staré") úmysly pro komunitní novénu.
http://www.paulinky.cz/clanky/Budeme-na-vas-pamatovat.html

Je fakt krásná!
http://paulinky.cz/obchod/detail/Misionarka-lasky

Na webu bude objednávání zpřístupněno od cca 15h. Zapsat se můžete už teď.

marta-el

A to tam mezi nimi schází kajakář Josef Dostál, o kterém otiskla Mladá Fronta Dnes minulou středu na titulní straně článek s titulkem "Medaili mu ve snu slíbil Ježíš":
https://www.google.cz/?gws_rd=ssl#safe=active&q=medaili+mu+ve+snu+sl%C3%ADbil+Je%C5%BE%C3%AD%C5%A1
A taky třeba portorická tenistka Mónica Puig, která pro Portorico vybojovala první zlatou medaili v historii a jak uvedla, při zápase s Kvitovou se modlila k Bohu, aby jí pomohl (viz článek V Katolickém týdeníku č.34 "Sportovci v Riu zápolí, ale také svědčí o Bohu.")

marta-el

Na druhou stranu k čemu je dobrá taková navenek okázalá prezentace víry atleta Usaina Bolta, který se pak při oslavách vítězství chová jako (promiňte) prase a díky sociálním sítím a pohotovým médiím je o tom informován celý svět? To je teda skvělý obraz sportovce-křesťana :-(

ontarios

Moc se těším na četbu :)

HelenaH

Včera jsem si ji objednala. Moc se těším

Mar_tina

Též ho mám nachystaný pro neteř, 3r., vidím, že to bude využitelné na spousty her ;-). Jen doufám, že do něho nebude soukat mě.

Fervor is progress; progress is charity, when everything aims at God's glory and the good of souls (SP, March 1950). myšlenka našeho zakaldatele, v našem interním diáři připadá zrovna na dnešek.

prig

vroucnost jsem do dneška neznal

  • 1
  • 2