Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv uživatelky Neposeda

Dnesni den a zvlaste vecer byl ve znameni diku a vlastne uz i louceni... Pet mesicu uteklo nejak moc rychle.

Padre

A co se chystá letos k diářum jako bonus a z čeho bude výběr myšlenek. S čím lze počítat? Projeví se nějak to vaše výročí?

voda-zpívající

Výstava byla pěkná - stručná, jasná, přehledná, díky ní jsem se aspoň trošku zorientovala v těch všech řádech a řeholích :-)

Neposeda

vzhledem k tomu, ze stale jeste kempuji u more, musite si na odpovedi pockat...

amperijas

dobrý jak máte já dobře co dělate já jsem chvillku sdřimla a ted se hraju s novým mobilem za 1090kč a moji mance simkartu za 200kč v tesku v uherském brodě

Kvůli sekundovému záběru (doufám, že ho natáhnout aspoň na dvě sekundy) 4 hodiny na pláži a teď rudá jako pionýrský šátek.

Neposeda

ne, já pomáhala v tim záběru kreslit prstem do písku rybičku

amperijas

dobrý jak mate já dobře co dělate mám volno až do pátka pak začnu naplo pracovat ale musím dělat ikdýž mám volné dny

Já ty naše sestry prostě žeru! Tak třeba dnes Lorenzina, která má 96 let, mluvila u kulatého stolu na téma našich zakladatelů a naší vize do budoucna bez papíru, zcela s jasnou myšlenkou a to víc jak půl hodiny (a plný sál jí naslouchal a chvílemi i tleskal na její bonmoty), až ji generální představená musela taktně zastavit...

Za chvíli výlet do Říma, vlastně takový rozlučkový. A já si dávám speciální úkol: dobýt výstavu o Chagallovi aniž bych platila to horentní vstupné.
http://chiostrodelbramante.it/i…/marc_chagall_love_and_life/

Vendula Krůlová

Chagall ... toho miluju! To musíš vidět a taky o tom napsat ... ! :)

marta-el

Dívala jsem se na mapu, je to kousíček od Piazza Navona. Moje nejmilejší zákoutí, které jsem v Římě "náhodou" objevila, byly ty v Trastevere. Jestli se tam ještě někdy podívám, tak juknu i na toho "bramanta" :-)

Tak tihle jsou teprve kousek po startu a my? Říci, že věčné sliby jsou v cíli, by byla blbost. Řekněme tedy, že jsme už dobře rozeběhnuté! A máme dres FSP navždy.

http://www.paulus.net/index.php?option=com_content&view=article&id=3649%3Aindia-first-profession-and-entrance-to-the-novitiate&catid=17%3Aindia-nigeria&Itemid=804&lang=en

Padre

Potřebujeme komunikovat, objevovat bohatství každého, cenit si toho, co spojuje, a v rozdílech spatřovat možnost k růstu ve vzájemné úctě.

Padre

Tweet papeže Františka

A my v Albě a Castagnitu budeme za týden zas a skoro všechny z naší skupiny tam budou skládat věčné sliby.
http://www.paulinky.cz/clanky/Pout-po-stopach.html