Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv uživatelky Neposeda

Tahle záložka-modlitba se nečekaně vyhoupla v našem top ten prodeji. Že by byl čas závěrečných zkoušek na řidičák nebo si už lidi plánují dovolené?

http://www.paulinky.cz/obchod/detail/Modlitba-ridice-Z-145

Signáloví manželata, co vy na to?! Co natočit s vašimi rodiči a prarodiči a staršími sourozenci něco podobného?

http://www.paulinky.cz/clanky/Mistem-lasky-a-stesti.html

JiridloAA

To je pekny!! :)

Zajímavé!!!
Pavel Fischer - Prezident Zeman ve Vatikánu - V souvislostech
https://www.youtube.com/watch?v=s7s6Ji4porU&feature=youtu.be

Lucullus

Děkuji za odkaz sám jsem zvažoval zdali se na na pořad zítra nepodívám

Jak se připravují juniorky na téma komunitní život (který zasahuje i do společného apoštolátu)? Koukáním na film Ďábel nosí Pradu a americkými on-line psychotesty (teď se slovníkem si jdu přeložit, co mi vyšlo - možná jsem měla použít ten slovník i při vybírání odpovědí, abych se nedivila...)

Neposeda

Teď odpoledne jsem to ještě obohatila vařením pravé české houbové polívky pro 23 osob. (houby jsem nasbírala o dovolené a nasušila je už s úmyslem, že se mnou odletí do Itálie).

Neposeda

a ještě jsme teď večer "mastily" karty...

Lenochod

zajímavý výběr filmu :D

BÝT JAKO BůH v práci i odpočinku: "...člověk, stvořený k Božímu obrazu, má prací účast na díle Stvořitelově, a podle svých lidských možností je dále rozvíjí a doplňuje... Tuto pravdu objevíme hned na začátku Písma svatého, totiž v knize Geneze. V ní je samotné dílo stvoření představováno v podobě "práce", kterou Bůh vykonává během "šesti dní", a sedmého dne si "odpočine"... Vědomí, že lidská práce je účast na díle Božím, musí pronikat i do obvyklých každodenních prací... Neboť "muži a ženy, kteří vydělávají na živobytí sobě i rodině a svou činnost konají jako účelnou službu společnosti,… Zobrazit více

BÝT JAKO BůH v práci i odpočinku: "...člověk, stvořený k Božímu obrazu, má prací účast na díle Stvořitelově, a podle svých lidských možností je dále rozvíjí a doplňuje... Tuto pravdu objevíme hned na začátku Písma svatého, totiž v knize Geneze. V ní je samotné dílo stvoření představováno v podobě "práce", kterou Bůh vykonává během "šesti dní", a sedmého dne si "odpočine"... Vědomí, že lidská práce je účast na díle Božím, musí pronikat i do obvyklých každodenních prací... Neboť "muži a ženy, kteří vydělávají na živobytí sobě i rodině a svou činnost konají jako účelnou službu společnosti, mohou být právem přesvědčeni, že svou prací pokračují v díle Stvořitelově, jsou na prospěch svým bratřím a svým osobním přičiněním přispívají k uskutečnění Božího úradku v dějinách" (JP2-LABOREM EXERCENS)