Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv uživatelky Neposeda

A kniha už je doma!!! A brzy může být ve vaší kuchyni!
http://www.paulinky.cz/obchod/detail/Paulinky-v-kuchyni

Padre

A kdy bude autogramiada

Neposeda

bude v sobotu na svetu knihy

aduš

Super! :-) Už se na ni těším.

Neposeda

vyfoť své výtvory a pošli!

Ve 14 letech svědkem (martyrem) Krista... Žiji nyní v diecézi Albano (tam, co má chalupu papež) a tento mladý světec je právě odtud.

http://catholica.cz/?id=2150

Ondřej Chlebík

To jsou věci...

ToB

Velice pěkné! Hned mám chuť stát se paulínkou :-)

Neposeda

máme i něco pro hotové kněze... :-)

ToB

Jen taková nezávazná fantazie: velice by mě bavilo pracovat v knižním nakladatelství - překládat, připravovat knihy k vydání. Třeba se k tomu časem dostanu víc :-)

amperijas

dobrý jak mate já dobře co dělate já jsem celý měsíc meditavala a modlila ale pracovala ted mám dovolenou příjede maminka a pak čekají jen příjeme starosti už na těším až moc

vildatom

Já myslím, že bude. :-)

Felicita

Ten den jsem projížděla fb, dáváš to i tam. Nu, předtím na mě vykoukla jakási blondýnka (reklama na spodní prádlo) a pak se objevila nádherná soška PM - mnohem krásnější, ženštější a celkově více krásná! Jak to dělá? :-)

Dnes večer jsme pokračovaly ve svědectvích o našich cestách při hledání a přijetí povolání. Každá začínala vyprávěním o své rodině... rozvedení či nesezdaní rodiče, bez víry nebo tradiční katolíci, ale i i bez víry, ale dobrého srdce, pokřtění a nepraktikující, konvertité, z velkých rodin i z malých, zasaženi válečnými konflikty i z dobře postavených rodin, s vysokými školami i bez, s odvolanou svatbou na poslední chvíli i s jasnou představou od dětství... " Pohleďte, bratří/sestry, koho si Bůh povolává: Není mezi vámi mnoho moudrých podle lidského soudu, ani mnoho mocných, ani mnoho… Zobrazit více

Dnes večer jsme pokračovaly ve svědectvích o našich cestách při hledání a přijetí povolání. Každá začínala vyprávěním o své rodině... rozvedení či nesezdaní rodiče, bez víry nebo tradiční katolíci, ale i i bez víry, ale dobrého srdce, pokřtění a nepraktikující, konvertité, z velkých rodin i z malých, zasaženi válečnými konflikty i z dobře postavených rodin, s vysokými školami i bez, s odvolanou svatbou na poslední chvíli i s jasnou představou od dětství... " Pohleďte, bratří/sestry, koho si Bůh povolává: Není mezi vámi mnoho moudrých podle lidského soudu, ani mnoho mocných, ani mnoho urozených ...(1 Kor 1,26-30).
POKUD CHCETE MÝM SESTRÁM DODAT ODVAHU, ABY SVÁ SVĚDECTVÍ ZVEŘEJNILY, LAJKNĚTE (já už to pak někdy o prázdninách přeložím do čj).

prig

lajk bych dal i bez toho :-)