Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv uživatelky Neposeda

Modlíme se za blahořečení této naší zakladatelky a svěřujeme ji vaše úmysly. Od 1.11. začneme další novénu.

http://www.paulinky.cz/Kontakt/Prosba-o-modlitbu


https://www.youtube.com/watch?v=tuO5mfCFyuE

vildatom

O.K. Díky. :-)

yijxpm

vil.- za co děkuješ?

yijxpm

Chceš do nějakého řádu?

vildatom

Já jsem děkoval hlavně za tu novénu.

amperijas

děkuju je tam u nás levnější v pondělí mě dojde babičku všecko bolí ach jo jak se máte já dobře akorát se točí hlava

Oslavme na FB Slavnost všech svatých!
Italský katolický týdeník Famiglia Cristiana (paulínský) přišel s nápadem na oslavu blížící se slavnosti všech svatých. Uživatelé FB (ale klidně i signálů, ne?) jsou pozváni k tomu, aby si na tuto slavnost změnili své profilové foto a nahradili ho "svým" svatým. Tím nemusí být nutně můj křestní patron, podle něhož jsem pojmenován, ale prostě můj oblíbený světec. Zároveň můžeme do komentáře dodat pár slov o tomto světci. Co vy na to?

prig

Andreo, pošleš mi, prosím, fotku?

Neposeda

vtipálku!

A ještě jeden příspěvek k času gulagů a ruské (sovětské!) lásce
http://www.paulinky.cz/clanky/Legionar-a-vezen-gulagu.html

Zajímalo by Vás více o autorovi knihy S Bohem v Rusku? Zde je jeho základní životopis. Více se dozvíte právě z knihy S Bohem v Rusku.
http://www.paulinky.cz/clanky/Zivotopis-autora-knihy.html

amperijas

dobrý objednala jsem u vás to nad evangelim podle marka je to jednuduší ale pojíka bude masná to mi nevadí nemohla bych si u vás nějaké slevy zařit tu knižku mate za stejnou cenu jako kna vyprodanou

amperijas

typ na knížku lék na unávu alsem grun

svíce

Je to ze současného Ruska?

Neposeda

z Ruska 30.-60. let (ale kdo ví, zda se to v mnohém tomu současnému nepodobá)

svíce

To je skeptické,Putin je zloduch na mezinár.úrovni,doma ho zbožňují a rozhodně si nemůže dovolit to ,co se tenkrát dělo.

Tak máme na prázdniny v komunitě dvě pomocnice. Až si budete objednávat záložkový set "ctnosti" a nebo si vybírat v knihkupectví vánoční pohledy, je to jejich dílo! O tom, jak nám zítra uvařily, možná ještě napíšu (přežiju-li to:-)))

Neposeda

oběd byl super - když se ty dvě daly dohromady:-)

Prosíme naše čtenáře, aby podpořili knihy od Paulínek (ty, co znáte!). Děkujeme. I tohle je pomoc pro naši každodenní snahu přinášet kvalitní tituly v kvalitních překladech a (což ne každý nám uvěří) za co nejnižší možnou cenu.

yijxpm

Když ono je to těžké,my třeba jezdíme do Karmel.nakl. do Litoměřic..

Neposeda

nejezdíte do karmelit. nakladatelství, ale prodejny a tam by měli mít i knihy jiných nakladatelů

Václav Vacek

Hezká fotka!:)

JiříB

Tvé malé jubileum a velká gratulace ode mě. Ať se Ti vše daří.

amperijas

dobrý jak se máte já dobře zítra je u nás dušičková pout

Modlitba sv. Pavla a jedné Dcery sv. Pavla: !Klekám na kolena před Otcem, od něhož mají původ všecky rody na nebi i na zemi, a prosím ho: ať vám ze své bohaté božské slávy dá to, že ve vás mocně zesílí skrze jeho Ducha vnitřní člověk, aby Kristus vírou přebýval ve vašem srdci, abyste zakořeněni a upevněni v lásce byli schopni pochopit - jako všichni křesťané - celou tu šířku a délku, výšku i hloubku, poznat Kristovu lásku přesahující všechno poznání a dosáhnout plné míry Božích darů. Tomu pak, který má moc vykonat na nás věci nad pomyšlení nesmírně vznešenější, než my prosíme nebo chápeme,… Zobrazit více

Modlitba sv. Pavla a jedné Dcery sv. Pavla: !Klekám na kolena před Otcem, od něhož mají původ všecky rody na nebi i na zemi, a prosím ho: ať vám ze své bohaté božské slávy dá to, že ve vás mocně zesílí skrze jeho Ducha vnitřní člověk, aby Kristus vírou přebýval ve vašem srdci, abyste zakořeněni a upevněni v lásce byli schopni pochopit - jako všichni křesťané - celou tu šířku a délku, výšku i hloubku, poznat Kristovu lásku přesahující všechno poznání a dosáhnout plné míry Božích darů. Tomu pak, který má moc vykonat na nás věci nad pomyšlení nesmírně vznešenější, než my prosíme nebo chápeme, tomu buď sláva v církvi ve spojení s Kristem Ježíšem po všechna pokolení na věčné věky. Amen.! (dnešní 1. čtení: Ef 3,14-21)

marta-el

Měla jsem velkou radost, že mi byla dána možnost právě včera liturgické čtení číst. Mám tento text - modlitbu ve velké oblibě.