Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv uživatelky Neposeda

Neposeda

Modlíme se za blahořečení této naší zakladatelky a svěřujeme ji vaše úmysly. Od 1.11. začneme další novénu.

http://www.paulinky.cz/Kontakt/Prosba-o-modlitbu


https://www.youtube.com/watch?v=tuO5mfCFyuE

vildatom O.K. Díky. :-)

yijxpm vil.- za co děkuješ?

yijxpm Chceš do nějakého řádu?

vildatom Já jsem děkoval hlavně za tu novénu.

amperijas děkuju je tam u nás levnější v pondělí mě dojde babičku všecko bolí ach jo jak se máte já dobře akorát se točí hlava

Neposeda

Oslavme na FB Slavnost všech svatých!
Italský katolický týdeník Famiglia Cristiana (paulínský) přišel s nápadem na oslavu blížící se slavnosti všech svatých. Uživatelé FB (ale klidně i signálů, ne?) jsou pozváni k tomu, aby si na tuto slavnost změnili své profilové foto a nahradili ho "svým" svatým. Tím nemusí být nutně můj křestní patron, podle něhož jsem pojmenován, ale prostě můj oblíbený světec. Zároveň můžeme do komentáře dodat pár slov o tomto světci. Co vy na to?

prig Andreo, pošleš mi, prosím, fotku?

Neposeda vtipálku!

Neposeda

A ještě jeden příspěvek k času gulagů a ruské (sovětské!) lásce
http://www.paulinky.cz/clanky/Legionar-a-vezen-gulagu.html

Neposeda

Zajímalo by Vás více o autorovi knihy S Bohem v Rusku? Zde je jeho základní životopis. Více se dozvíte právě z knihy S Bohem v Rusku.
http://www.paulinky.cz/clanky/Zivotopis-autora-knihy.html

amperijas dobrý objednala jsem u vás to nad evangelim podle marka je to jednuduší ale pojíka bude masná to mi nevadí nemohla bych si u vás nějaké slevy zařit tu knižku mate za stejnou cenu jako kna vyprodanou

amperijas typ na knížku lék na unávu alsem grun

svíce Je to ze současného Ruska?

Neposeda z Ruska 30.-60. let (ale kdo ví, zda se to v mnohém tomu současnému nepodobá)

svíce To je skeptické,Putin je zloduch na mezinár.úrovni,doma ho zbožňují a rozhodně si nemůže dovolit to ,co se tenkrát dělo.

Neposeda

Tak máme na prázdniny v komunitě dvě pomocnice. Až si budete objednávat záložkový set "ctnosti" a nebo si vybírat v knihkupectví vánoční pohledy, je to jejich dílo! O tom, jak nám zítra uvařily, možná ještě napíšu (přežiju-li to:-)))

KikiFi :)))

Neposeda oběd byl super - když se ty dvě daly dohromady:-)

Neposeda
Neposeda

Prosíme naše čtenáře, aby podpořili knihy od Paulínek (ty, co znáte!). Děkujeme. I tohle je pomoc pro naši každodenní snahu přinášet kvalitní tituly v kvalitních překladech a (což ne každý nám uvěří) za co nejnižší možnou cenu.

yijxpm Když ono je to těžké,my třeba jezdíme do Karmel.nakl. do Litoměřic..

Neposeda nejezdíte do karmelit. nakladatelství, ale prodejny a tam by měli mít i knihy jiných nakladatelů

Václav Vacek Hezká fotka!:)

Neposeda

JiříB Tvé malé jubileum a velká gratulace ode mě. Ať se Ti vše daří.

amperijas dobrý jak se máte já dobře zítra je u nás dušičková pout

Neposeda

Modlitba sv. Pavla a jedné Dcery sv. Pavla: !Klekám na kolena před Otcem, od něhož mají původ všecky rody na nebi i na zemi, a prosím ho: ať vám ze své bohaté božské slávy dá to, že ve vás mocně zesílí skrze jeho Ducha vnitřní člověk, aby Kristus vírou přebýval ve vašem srdci, abyste zakořeněni a upevněni v lásce byli schopni pochopit - jako všichni křesťané - celou tu šířku a délku, výšku i hloubku, poznat Kristovu lásku přesahující všechno poznání a dosáhnout plné míry Božích darů. Tomu pak, který má moc vykonat na nás věci nad pomyšlení nesmírně vznešenější, než my prosíme nebo chápeme,… Zobrazit více

Modlitba sv. Pavla a jedné Dcery sv. Pavla: !Klekám na kolena před Otcem, od něhož mají původ všecky rody na nebi i na zemi, a prosím ho: ať vám ze své bohaté božské slávy dá to, že ve vás mocně zesílí skrze jeho Ducha vnitřní člověk, aby Kristus vírou přebýval ve vašem srdci, abyste zakořeněni a upevněni v lásce byli schopni pochopit - jako všichni křesťané - celou tu šířku a délku, výšku i hloubku, poznat Kristovu lásku přesahující všechno poznání a dosáhnout plné míry Božích darů. Tomu pak, který má moc vykonat na nás věci nad pomyšlení nesmírně vznešenější, než my prosíme nebo chápeme, tomu buď sláva v církvi ve spojení s Kristem Ježíšem po všechna pokolení na věčné věky. Amen.! (dnešní 1. čtení: Ef 3,14-21)

marta-el Měla jsem velkou radost, že mi byla dána možnost právě včera liturgické čtení číst. Mám tento text - modlitbu ve velké oblibě.

Neposeda

Přihlašte se k odběru na jejím kanálu na YT
https://www.youtube.com/watch?v=r0e8Uve7cJU

« Předchozí 1 2 3 4 Následující »