Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv uživatelky Neposeda

amperijas

dobrý jak se mate už mam občanku vranno jsem si pro ni byla jinak se dobře

amperijas

dobrý jak se mate já dobře co dělate já půjdu umýt zem

amperijas

dobrý jak se mate jo dělate já jsem objednala něco na svoje narozenin

Navzdory opakované lži žije ještě někdo pro pravdu (a nevybírá si jen to, co se mu hodí).Koukám na včerejší Události na ČT a vlastně se ani nedivím, že za ten "skandál" může "naše" Wanda. Po přečtení jejích knihy (v čj A bojím se snů, Deník přátelství) pochopíte...
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/214411000100617?x=94&y=15&index%5B0%5D=333404

amperijas

dobrý jak se mate já dobře čekám na nějaké darky jěste co jsem nobjenals

amperijas

dobrý jak se mate já dobře

Last minute dorazit v letošním "školním roce" k paulínkám:-)
Závěrečné setkání s autory jednotlivých evangelií. Přednáška, adorace, chvíle sdílení k tématu i trochu mimo téma. Každý na společný stůl donese to, co může.
Bude to nakonec v sobotu, protože v neděli se u nás zastaví kardinál na kávu. Biřmuje vedle ve farnosti!

amperijas

dobrý darky mě dojdou až čt nebo v oátek co si nemely musely to objednat jak se mate co dělate já se mám dobře

amperijas

dobrý asi to bude dnes uvídím

Tak jsem si chtěla ulehčit úkol na angličtinu a že si něco o nás paulínkách opíšu z webu našich sester z USA. A on mi to ten mrška google hned překládal a nenechal se ukecat, aby to nechal v originálním jazyce.

terre-eau

To neznáte Hadimršku... :) Opravujem písomky - je ich nekonečne veľa - tak mi som si spomenula na pana Hadimršku.
https://www.youtube.com/watch?v=70zRg6bgM4I
Počítam body, ako Burian v čase 0:49

amperijas

jak se máte co dělate já se mám dobře

Status z FB profilu první české anunciatinky: "Žijeme ve světě, ale nejsme ze světa. Skládáme sliby chudoby, čistoty a poslušnosti. Anunciatinka je ta, která plave v oceánu sama, ale není sama...Oceán je Církev... Je nás mnoho po celém světě... Jsme světlem v rodinách, v práci, v místech, kde žijeme. Bl. Alberione především chtěl, abychom sloužily diecézním kněžím. Chtěl dvě anunciatinky pro každého diecézního kněze. Každá slouží v rámci svých možností, tam kde ho Pán volá. Anunciatínka musí být velmi kontemplativní, žena modlitby, aby ve světě přežila... Jak říkával náš zakladatel, abychom… Zobrazit více

Status z FB profilu první české anunciatinky: "Žijeme ve světě, ale nejsme ze světa. Skládáme sliby chudoby, čistoty a poslušnosti. Anunciatinka je ta, která plave v oceánu sama, ale není sama...Oceán je Církev... Je nás mnoho po celém světě... Jsme světlem v rodinách, v práci, v místech, kde žijeme. Bl. Alberione především chtěl, abychom sloužily diecézním kněžím. Chtěl dvě anunciatinky pro každého diecézního kněze. Každá slouží v rámci svých možností, tam kde ho Pán volá. Anunciatínka musí být velmi kontemplativní, žena modlitby, aby ve světě přežila... Jak říkával náš zakladatel, abychom mohly přejít přes bláto, bez toho, abychom se ušpinily, musíme být silně přimknuté k Panně Marii a žít hlubokým modlitebním životem..." Raduji se z toho, je z naší Paulínské rodiny!

Hospodin přecházel: prudký a silný vichr, který trhá hory a láme skály, vál před Hospodinem, ale Hospodin ve vichru nebyl. Potom nastalo zemětřesení, ale Hospodin v zemětřesení nebyl. Po zemětřesení šlehal oheň, ale Hospodin v ohni nebyl. Po ohni následoval šum jemného vánku.
http://www.paulinky.cz/obchod/detail/Hlas-jemneho-vanku-Vnitrni-zivot-a-vztah-s-Bohem-1

theofila

Někdy je potřeba silný vichr, zemětřesení či oheň (nebo vše), abych byla schopná ten jemný vánek zaregistrovat... ;-)

Neposeda

jo, ten tomu právě předchází...

theofila

Akorát příjemné to teda nebývá...