Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv uživatelky Neposeda

Rychlejší bere! A tenhle titul v našem skladu čítá posledních 5 ks a v knihkupectví rovněž. Kdo četl Jako laň na výšinách... Tak tohle je druhý díl (dotisk nebude)!
http://www.paulinky.cz/obchod/detail/Na-horach-balzamovych

Pokud máte o tento titul zájem, zapište se. Dotisk bude jen v nízkém nákladu (už nemáme práva). Vyjde 5. 5. a bude to asi smršť.
http://www.paulinky.cz/obchod/detail/Dobra-zprava-o-sexu-a-manzelstvi

amperijas

dobrý jak se máte já dobře co dělate já dobře co dělate já jsem byla dnes v luhačovich na nákupech

terre-eau

Ano, túto knihu ešte nemám :)

Dnešní oběd s těstovinami á la sv. Jan XXIII. a pak (prý) druhý chod á la sv. Jan Pavel II. a navíc ještě zmrzlina s limoncellem a večer nešpory s invokací obou nových světců!

amperijas

až dočtu ty to knihy co mám o
objedtnale tak si volno od čzení

amperijas

objednala jsem si 4knížky na kna a ted pro sudky malé omlavovánky

Víte, že nám už pomalu končí? Tuhle knihu si nenechte ujít, dotisk už nebude.
http://www.paulinky.cz/obchod/detail/Jezis-uzdravuje-tve-srdce

jirka-fikar

Je t odobrý, už jí mám :-)

KikiFi

Tu mam taky. :)

amperijas

dobrý jak se máte já dobře co co dělate já ted jsem doumývala zem co škola n a prace

S.O.S. konzultace: Chystáme 2. díl knihy Umíš v tom chodit, jenže tentokrát nám imaginární čtenářka vyrostla a už jí není 17, ale je čerstvou novomanželkou. Potřebujeme nějaký vtipný název. Podtitul bude: "První kroky v manželství". Z obsahu: Svatební noc – je to mýtus?, Skok do reality… změnil se váš život po svatbě?, bydlení, finance, ....

http://www.paulinky.cz/obchod/detail/Umis-v-tom-chodit

terre-eau

Cesta k zrelej láske - První kroky v manželství

terre-eau

alebo len Cesta k láske - První kroky v manželství

Dnes v komunitě zase dvojí narozky. Jedny kulaté čtyřicátiny a jedny křestniny (letos už čtrnácté!)

Překlad ze statusu na fb zpívající sestry Cristiny: "Jsem sestra, která by si jen přála vyprávět všem radost ze setkání s Ježíšem skrze dary, které mi On sám dal. Chtěla bych, aby všichni objevili, jak moc nás má rád a jak moc je kreativní s každým z nás. Pro každého z nás existuje Boží plán, ale velmi často tomuto plánu my sami klademe omezení. Kdybychom mu víc důvěřovali, mohl by se tento plán stát mistrovským dílem. Mým přáním například bylo stát se zpěvačkou. A Pán využil tohoto mého přání, aby si mě k sobě povolal, aby mě povolal k novému životu, a vede mě teď k tomu, abych tento svůj… Zobrazit více

Překlad ze statusu na fb zpívající sestry Cristiny: "Jsem sestra, která by si jen přála vyprávět všem radost ze setkání s Ježíšem skrze dary, které mi On sám dal. Chtěla bych, aby všichni objevili, jak moc nás má rád a jak moc je kreativní s každým z nás. Pro každého z nás existuje Boží plán, ale velmi často tomuto plánu my sami klademe omezení. Kdybychom mu víc důvěřovali, mohl by se tento plán stát mistrovským dílem. Mým přáním například bylo stát se zpěvačkou. A Pán využil tohoto mého přání, aby si mě k sobě povolal, aby mě povolal k novému životu, a vede mě teď k tomu, abych tento svůj sen uskutečnila podle jeho vůle a způsobem, který bych si ani já sama nedokázala představit. Každý den mě Pán udivuje. Věřte tomu i vy: Pán má pro každého z nás spoustu darů." (sestra Cristina)