Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv uživatelky Neposeda

Neposeda

10 věcí, za které jsem Bohu vděčná (úkol od zpovědníka)

Neposeda

Tak a mám to. Byla jsem líná jít k mému zpovědníkovi (no dobře, v horečce je asi lepší využít kněze, který slouží u nás doma). Zpověď byla platná, ale ještě mi zbývá učinit pokání. Dostala jsem za úkol napsat si 10 věcí, za které jsem Bohu vděčná.…

Jenda Pěkné;)!!

Ivka-Iva-el A samozřejmě za Euchariastii - to je to nejvíc! :-)

Neposeda

neplánovaně jsme měla pohovor s naší generální představenou už dopoledne. Pohoda. Skvělé, že si na základě stejného povolání rozumíme jako dvě sestry... (jo, její rodná sestra mi dělala novicmistrovou)

amperijas dobrý mance je už lepší ale má silné antbotika dofám že zaberu je na jip a je do operaci včera byla ješte na přístijích ale když bude všechno dobré tak ji odpojí dnes zítra za ní jedem

Neposeda doufejme

Neposeda

Otevřme se Pánovu světlu: On nás ustavičně očekává. Stále na nás čeká, aby nám umožnil vidět lépe, dal nám více světla a odpustil nám. Nezapomeňme, že On nás očekává vždycky. (Papež František k dnešnímu evangeliu)

Neposeda

amperijas dobrý jak se máte já dobře ale manka je na operaci ted

Neposeda

Už jste byli?!

Jenda To nevim jestli to nebylo zkracene, ne??? Prip takovy duchovni clovek jako on asi chodi ke zpovědi velice často... a treba se sel jenom vyzpovidat ze se porad hada s ceromonářem;))) Jak mu hned zase ceremonar domlouva, toto nemuzete... uz bezte do zpovednice... - to jen odhaduju, ale vypada to skoro tak;)) a jak ho k te zpovedi nechce pustit... fakt mazec;))

verbum :-DDDD "jj ty tam Františku nemůžeš a nesmíš co si řeknou lidi že i ty se zpovídáš? to je už děsné, když papež musí ke zpovědi..."
No je to pokorný člověk jde příkladem... Já ho obdivuji

Neposeda

"Když Ježíš viděl, že učitel Zákona odpověděl rozumně, řekl mu: Nejsi daleko od Božího království (Mk 12,28b-34) ===) Není daleko, ale chybí mu do něj vstoupit, už teď žít zplna onu lásku k Bohu a bližnímu. Aneb NESTAČÍ PRAVDY JEN ZNÁT (mít načteno, udělané z toho zkoušky, diskutovat o tom na fb...), ALE ŽÍT!

Ondřej Chlebík Ale někdy to je opravdu těžké, ovšem ne nemožné.

Neposeda

Na prknech slávy přišlo obrácení a povolání - svědectví zpívající sestr

Neposeda

Minulý týden doslova obletěl svět klip se zpívající italskou sestrou. Pro některé to byla jen rarita, pro jiné povzbuzení ve víře a pro jiné také důvod k pohoršení. Proto jsme dohledaly rozhovor s touto sestrou, ve kterém vypráví o svém obrácení a o…

iddqd Ministrantka, animátorka, pak odpadla a teď hvězda.

Neposeda no jo, to se dalo čekat, že někdo nevydrží... až bude 2. díl, tak se ukáže, že i takový pád si Pán dokáže použít - a skrze hudbu k sobě navrátit "padlou duši"

iddqd Tak to je fakt štěstí, že třeba neohluchla, že jo?

Neposeda "Pochází-li tento záměr a toto dílo z lidí, rozpadne se samo; pochází-li z Boha, nebudete moci ty lidi vyhubit – nechcete přece bojovat proti Bohu.“ - Nesuďme, abychom nebyli souzeni.

Lucie007 Ještě že Ježíš přišel pro hříšníky, kdyby přišel jen pro ty "spravedlivý" tak fakt nemám šanci.
Bůh dokáže použít opravdu všechno, jak je uvedeno nahoře.:-) Proto věřím, že i ty "spravedlivé", sice nevím ještě jak, ale věřím Mu:-) je Borec, nikdy nezklamal:-)
Díky moc za článek:-)

Neposeda

OP křesťana

Neposeda

Na závěr kanonické vizitace sester z našeho generálního domu jsme se v hodině adorace vrátily k našemu křtu. Krom jiného nás provázela také promluva papeže Františka z 13.11.2013 (celá viz níže). A na úplný závěr každá z nás dostala "občanku",…

Padre Tak OP bude určitě u voleb potřeba )

verbum krasná "občanka" Božího dítěte a Boží služebnice

ToB To je šikovné!

Neposeda

Stáhněte si zdarma aplikaci, kde se vám každý den rozbalí "slovo"... Má to jen jednu nevýhodu, bude to korejsky:-) Nechala jsme se od naší korejské sestry poučit, co kde mám hledat na jejich webu. Tahle část je nejzajímavější.

http://contents.pauline.or.kr/?p=10717

rob No tak jestli to je jen taková jedna drobná nevýhoda... :D

Neposeda na té stránce mají i supr krátké katechetické filmy, vše zdarma ke stažení. některým se dá rozumět i bez zvuku...

rob Vypadá to zajímavě, ale bojím se na cokoliv kliknout :D

Padre a kdy bude jazykový kurz, nebo tlumočník ) nejlépe zdarma

Neposeda

Tak si jdeme vyslechnout, co o nás "vykoumaly" sestry z generální rady, které máme teď na kanonické vizitaci:-)

Neposeda Prošly jsme... A bezbolestně:-) Nakonec byla moc pěkná adorace. Zítra přidám fotku toho, co každá z nás dostala.

Padre tak to se těším, hlavně co Molly )

« Předchozí 1 2 3 4 5 Následující »