Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv uživatelky Neposeda

Volal mi kamarád kněz a že prý, co působí ženě radost - Z ČEHO VŠEHO SE ŽENA RADUJE?! Ve stavu, v jakém se teď nacházím, jsem neoplývala mnoha odpověďmi. Slíbila jsem, že se dokopu k PC a dám otázku na Signály a ať si to tam pak dohledá. Poslouží mu to pro zítřejší rekolekce pro ženy. ŽENY, prosím, sdílejte se o své radosti (duchovní i ty úplně obyčejné!). díky

terre-eau

Už je na odpoveď neskoro, ale pre Neposedu a všetky ženy tu dodávam, že pri vymenovaných radostiach duchovných, maminkovských a "hospodyňkovských" určite ženu poteší aj noc strávená v náručí svojho muža. A je jedno, či je veriaca, ale nie.

Neposeda

díky vám všem, to je krásy... a kolik výzev i pro muže:-)

Stále ležím v posteli (a je to docela příjemné). Místo velkých článků a zamyšlení, sdílím nabídku na poslední dva dny: http://www.paulinky.cz/clanky/Tipy-na-unor-1.html

Ležím se zimnicí (supr zážitek, páč mě je obyčejně pořád jen horko), tak se zatím zvěte sami: https://www.signaly.cz/u-mne-je-vzdy-otevreno

MSF

Přesně , u mě to samé. Nějakou rehabilitaci by to chtělo :-)

Padre

Spíš bych bral nějakou saunu a pěkně si záda prohřát. :-)

A teď už to mám i se slovenským PŘEKLADEM (díky Evulka)

Varianta na PAVLOVU VELEPÍSEŇ na LÁSKU od JAKUBA na MOUDROST: "Moudrost shora je však především čistá, dále pokojná, shovívavá, poddajná, plná milosrdenství a dobrých skutků, ne obojetná ani pokrytecká" (Jak 3,13-18). Takže: řídila jsem se dnes víc svou vyčůraností (pro sebe si doplňte jiná označení) anebo Božím duchem?

Dnes jsme měly den rekolekcí. Venku bylo krásně, ale já měla už několikátou migrénu. Přesto jsem ten dnešní čas ticha prožila "naplno". Nesla mě tato pravda: "Všecko je přece vaše: Pavel, Apollos i Petr, svět, život i smrt, to, co už tady je, i to, co teprve přijde, všecko je vaše. Vy však patříte Kristu a Kristus Bohu" (1 Kor 3,16-23, 2. čtení). Patřím Bohu, jsem Kristova, i s migrénou. No a co?!

Krásný podvečer ve společnosti Božího slova, přátel i dosud neznámých lidíček zakončený adorací. Tak příště s evangelistou Matoušem!

Zítra!

Svatý Marku, lidé celého světa už po desítky staletí naslouchají tvému evangeliu o Ježíši Kristu, Synu Božím. Prosíme tě, pomáhej nám svou přímluvou, abychom se věrně drželi radostného poselství. Vypros nám srdce učedníků, abychom vždy s láskou naslouchali božskému Mistru a celým svým životem vyznávali, že on je opravdu Syn Boží,který přišel na svět, aby všem lidem přinesl spásu. Amen.

https://www.signaly.cz/4x-se-4-evangelisty-poprve-s

ObiSkyWalker

Super, máte výborné nápady!

Neposeda

a výborné lidi kolem nás, kteří nám s tím pomáhají a aktualizují naše vědomosti o světě:-)

MLUVIT OTEVŘENĚ, TO SE MOC NELÍBÍ: "Potom je začal poučovat, že Syn člověka bude muset mnoho trpět, že bude zavržen od starších, velekněží a učitelů Zákona, že bude zabit, ale po třech dnech že vstane z mrtvých. A mluvil o tom otevřeně. Petr si ho vzal stranou a začal mu to rozmlouvat..."(Mk 8,27-33). A zvláště, když se neslibují hory doly, ale také utrpení. Ten, kdo chce následovat tohoto Mistra, téměř od začátku ví, co ho čeká:Otcova náruč, z níž Syn vyšel, aby nás tam také dovedl, ale do té náruče se vchází ve stopách Ježíšových. Ne tedy "9 cviků ke štěstí", mantra 500x denně nebo určitá… Zobrazit více

MLUVIT OTEVŘENĚ, TO SE MOC NELÍBÍ: "Potom je začal poučovat, že Syn člověka bude muset mnoho trpět, že bude zavržen od starších, velekněží a učitelů Zákona, že bude zabit, ale po třech dnech že vstane z mrtvých. A mluvil o tom otevřeně. Petr si ho vzal stranou a začal mu to rozmlouvat..."(Mk 8,27-33). A zvláště, když se neslibují hory doly, ale také utrpení. Ten, kdo chce následovat tohoto Mistra, téměř od začátku ví, co ho čeká:Otcova náruč, z níž Syn vyšel, aby nás tam také dovedl, ale do té náruče se vchází ve stopách Ježíšových. Ne tedy "9 cviků ke štěstí", mantra 500x denně nebo určitá dieta, ale JEŽÍŠůV ŽIVOTNÍ STYL! Pane, uč mě mít na mysli věci božské, a ne lidské. Amen.