Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv uživatelky Neposeda

Neposeda
Neposeda

Dnes 20. v měsíci. A v únoru je toto datum spojeno i s naší zakladatelkou, připomínáme si dar jejího pozemského života.

http://www.paulinky.cz/clanky/Ten-stary-shrbeny-pan-na-fotografiich.html

Neposeda

Věděli jste? Pamatuji si, že jsem tenkrát ještě nebyla paulínka a abych mohla hlasovat, zajímala jsem se o to, kdo je to ten Alberione...
http://www.pastorace.cz/Clanky/Don-Alberione-vitezem-ankety-o-patrona-internetu.html

Jenda zajimave, diky

Neposeda

NETŘEBA NIC DODÁVAT: Moji milovaní bratři (i sestry!): člověk má být čilý, když něčemu naslouchá, ale váhavý než začne mluvit nebo než se rozzlobí. Když se totiž člověk rozzlobí, nedělá, co je před Bohem spravedlivé. Proto odložte všechno, co je špatné, všechno, v čem se zlo dere dopředu, a v tichosti buďte vnímaví pro slovo, které do vás bylo vloženo jako semeno a může zachránit vaši duši. To slovo však musíte uvádět ve skutek, a ne abyste ho jenom poslouchali. (Jak 1,19-27)

Neposeda

Některé sestry se v komunitě domáhají úplatků a slibují za to,že budou od 18 hodin fandit buď mě (ČR) a nebo s. Anně (SR). Všechny ostatní pochází ze zemí, kde to s hokejem moc neumí.

Ferenc @terre-eau: Poraženým čest, ve třetí třetině hráli lépe Slováci...

slu-nicko @Ferenc: To teda... ještě teď mi buší srdce ;-)

Neposeda
Neposeda

1000 x 0 = 0; 1000 x 0,001 = 1. Tak by se dalo shrnout mé včerejší rozjímání (nebyla jsem on-line, dávám ho až dnes). "Ježíš si zavolal si učedníky a řekl jim: Je mi líto zástupu, protože už tři dni jsou se mnou a nemají co jíst. ... Zeptal se jich: Kolik máte chlebů? Sedm... Požehnal je a řekl, aby je předkládali. A najedli se dosyta a sesbíralo se ještě sedm košíků zbylých kousků" (Mk 8,1-10). Slyšet Pánův hlas, sdílet jeho soucit s lidmi a odpovědět svým málem daným pro druhé... Pane, otevři mé oči a srdce, ať se nebojím velkodušně odpovídat na tvé výzvy. Amen.

Neposeda Ani 14.2. jsem nebyla večer online: KDO DOBŘE NASLOUCHÁ, SPRÁVNĚ ODPOVÍDÁ. "A hned se mu otevřel sluch, rozvázal se mu jazyk a mluvil správně (Mk 7,31-37).

Neposeda

Doporučuji

Neposeda tedy hlavně si ji přečíst a promyslet

Neposeda

Já dnes slavím Valentýna! Právě v tento den (LP 2003) mi Pán daroval květiny a pozval mě do nejužšího vztahu s Ním!

Padre Tak je nádherný :-)

Neposeda

Tak jen abyste věděli, kdo jste daroval příspěvek za knihy do tomboly, tak dnes nám jeden pán bez práce umyl výlohu a dostal peníze od vás!