Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv uživatelky Neposeda

Sestřih nedělní mše svaté při příležitosti 20 let našeho apoštolského působení v ČR.

Neposeda

Jo, dnes večer s 15 % slevou!

ToB

Držím palce! Holky, hrňte to! :-)

Neposeda

bude to vyloženě dívčí jízda!

"A když se mu podaří ji nalézt, amen, pravím vám: má z ní větší radost než z těch devětadevadesáti, které se nezatoulaly." Dnes jsem si uvědomila, že mi neuškodí přeřadit se k těm zatoulaným (černým ovcím) a nechat se opět vzít do náruče. Ale pak jsem si ještě říkala (bylo mi last minute připomenuto), zdali nemá tak malou radost z těch 99, které jako starší syn camraj´ nad vynaloženým úsilím pro jeden jediný kus a tvářej´ se jak kyselej citrón... Chci dělat Ježíši radost i já: s ním hledat a s ním se radovat nad nalezenými.

Rozplakalo to mou nevěřící kadeřnici a další paní řekla, že tohle by se mělo žít a hned by bylo dobře na světě (holt nezná evangelium). A zde reakce jedné signálnice: "Ta publikace SMS do života se opravdu povedla, myslím, že je to pěkný nápad takového "úderného" povzbuzení v dobrém nejen pro mladé...Někteří mladí nemají moc času číst knížky (tištěné), ale tohle zvládnou! Super nápad."
http://www.paulinky.cz/obchod/detail/Sms-do-zivota

Jenda

No to je krasny, díky!!!

Renata Svobodová

Vypadá to zajímavě. :)

Neposeda

Je to úplně obyčejné... :-)

Raduj se a neboj se, Maria a kdokoliv další, když k tobě mluví Pán! (dnešní stručné zamyšlení nad evangeliem Lk 1, 26 - 38 )

Oslaveno! Teď budu slavit odpočinkem. Jeden poznatek: bez přátel a pomocníků by to nebylo tak hezké...