Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv uživatelky Neposeda

Zjevil se mu ve snu anděl Páně a řekl: "Josefe, synu Davidův, neboj se k sobě vzít svou manželku Marii. Vždyť dítě, které počala, je z Ducha svatého..." Když se Josef probudil ze spánku, udělal, jak mu anděl Páně přikázal... (celý úryvek Mt 1,18-24) ===) Nebát se naslouchat a nebát se konat bláznivé věci, které by se i ve snu se mohly zdát nemožné. A tak se stále znovu rodí Slovo Boží do tohoto světa skrze každého naslouchajícího a konajícího.

JiridloAA

Diky, i za to, jak jsi napsala ten komentar - pro me je obzvlaste silny, kvuli tomu, ze jsi i pouzila slovo "sny"...
s dovolenim, bych cele toto sdilel taktez! :)

Kdysi mi to přišlo jako nudná řada jmen. Posledních pár let mě jímá bázeň z toho, jak se do lidských dějin vtělil Bůh... a jak to množství jmen "přetne" žena, která řekla ANO: "Rodokmen Ježíše Krista, syna Davidova, syna Abrahámova. Abrahám byl otec Izákův, Izák otec Jakubův, Jakub otec Judy a jeho bratří. ... Po babylónském vyhnanství Jechonjáh byl otec Šealtielův, Šealtiel byl otec Zorobábelův, Zorobábel byl otec Abiudův, Abiud Eliakimův, Eliakim Azórův, Azór Sádókův, Sádók Achimův, Achim Eliudův, Eliud Eleazarův, Eleazar Matanův, Matan Jakubův, Jakub byl otec Josefa, muže Marie, z které se… Zobrazit více

Kdysi mi to přišlo jako nudná řada jmen. Posledních pár let mě jímá bázeň z toho, jak se do lidských dějin vtělil Bůh... a jak to množství jmen "přetne" žena, která řekla ANO: "Rodokmen Ježíše Krista, syna Davidova, syna Abrahámova. Abrahám byl otec Izákův, Izák otec Jakubův, Jakub otec Judy a jeho bratří. ... Po babylónském vyhnanství Jechonjáh byl otec Šealtielův, Šealtiel byl otec Zorobábelův, Zorobábel byl otec Abiudův, Abiud Eliakimův, Eliakim Azórův, Azór Sádókův, Sádók Achimův, Achim Eliudův, Eliud Eleazarův, Eleazar Matanův, Matan Jakubův, Jakub byl otec Josefa, muže Marie, z které se narodil Ježíš, nazývaný Kristus..." (Mt 1,1-17)

Ferenc

JJ, ale blbě se na to evangelium káže...

Když má ty narozeniny...

A už zase začalo odpočítávání..

terre-eau

Najkrajšie adventné! Vždy ma pri tomto videu mrazí.... Díky Andreo.

Angelo23

Moc pěkné, děkujeme:-)

Mohu Bohu klást tisíce otázek, ale pokud nejprve neodpovím na tu jeho jedinou a první, nikdy se odpovědi nedočkám... Inspirováno: "Také já se vás zeptám na jednu věc. Když mi na ni odpovíte, i já vám řeknu, jakou mocí dělám tyto věci..." (celý úryvek dnešního evangelia je: Mt 21,23-27)

"Jak ses proslavil, Eliáši, ve svých divech, kdo se může chlubit, že je ti podobný? Byl jsi uchvácen ohnivým vichrem ve voze s ohnivými koňmi..." Sir 48,1-4.9-11

Chci HOŘET jako Eliáš...

Luciím stále světlo Pánovo!

Ferenc

Moc pěkné. Jak jsi dávala na konci toho spotu knihu do regálu, tak tam byla kniha s Otcem Piem za zády, tu jsem teď dočetl ;-)

prig

moudré :-)