Juniorky se rozlétají do světa. Část jich zůstane na pár dní u moře. (a pak taky odletím:-)

Napsat komentář »

Letmý pohled za našimi sestrami na generální kapitulu. Prosím, pamatujte na nás v modlitbě.

Napsat komentář »
Napsat komentář »

Myšlenka na poslední den setkání juniorek (od zítra blahoslaveného rumunské mučedníka komunismu Vladimira Ghiky): Kdykoliv vyslovíme jméno "Ježíš", ve vesmíru se něco změní.

Napsat komentář »

Když už tu zazněla korejská píseň, tak teď čeština v podání s. Susanne.

Káťa0

hustýýýýý :D

Jenda

pěkné;) copak to má výborného?;)

Andrea Hýblová (Neposeda)

čips - po všech těch zmrzlinách a italských tortách to chtělo něco slaného!

Zobrazit 3 komentáře »

V korejštině píseň o tom, že Kristus je naše světlo! Od mých spolusester:-)

Napsat komentář »
Zobrazit 2 komentáře »

Dnes se na setkání juniorek budeme sdílet o naše zkušenosti z apoštolátu, duchovního života a života komunitního (leckdo přidá i zkušenosti ze studií). I my jsme ženy po boku sv. Pavla!

Napsat komentář »

Slovo pro mě na dnešní den: "Víme o vašem vyvolení, bratři Bohem milovaní. Když jsme vám přinesli evangelium, nebyla to jen pouhá slova, naopak: bylo to provázeno (projevy) moci, (činností) Ducha svatého a hlubokým přesvědčením" (1. čtení dnešní liturgie, 1 Sol 1,1-5.8b-10)

Napsat komentář »
Andrea Hýblová (Neposeda)

ještě jdu přidat dvě fotky s ukázkami různých hábitů

Zobrazit 1 komentář »
Napsat komentář »

Jsem zrovna v Římě a včera jsem se "u našeho Pavlíka" zastavovala...

Napsat komentář »

Dnes v podvečer začalo naše setkání juniorek. Letos nás je 8 + s. Germana. Atmosféra skvělá, ale to se dalo tušit. Obsah také vypadá dobře. Začaly jsme v 17h, do té doby jsem stihla zajít do skladu italských sester, nabrat spousty zajímavých věcí, strávit docela dlouhý čas v modlitbě a sama u zakladatelů, navštívit několik starších nebo nemocných sester, dát si oběd v noviciátní komunitě, zašpinit si sukni supr zmrzlinou, projít si v klidu baziliku sv. Pavla, čekat skoro 40 minut na bus do centra, zaskočit do mezinárodního knihkupectví ve Vatikánu, pozdravit tamnější sestry, cestou k sv.… Zobrazit více

Dnes v podvečer začalo naše setkání juniorek. Letos nás je 8 + s. Germana. Atmosféra skvělá, ale to se dalo tušit. Obsah také vypadá dobře. Začaly jsme v 17h, do té doby jsem stihla zajít do skladu italských sester, nabrat spousty zajímavých věcí, strávit docela dlouhý čas v modlitbě a sama u zakladatelů, navštívit několik starších nebo nemocných sester, dát si oběd v noviciátní komunitě, zašpinit si sukni supr zmrzlinou, projít si v klidu baziliku sv. Pavla, čekat skoro 40 minut na bus do centra, zaskočit do mezinárodního knihkupectví ve Vatikánu, pozdravit tamnější sestry, cestou k sv. Petru potkat jednu českou františkánku a pak dojet 4 minuty před začátkem setkaní zpět do generálního domu. Deo gratias "per tutto"!

Napsat komentář »

Evropské juniorky s jejich maestrou Germanou (z USA) výrazně převyšují (pouze fyzicky, duchovně asi ještě delší čas ne) římské sestry. Takže jsme šly po večeři otrhat fíky z nejvyšších větví. Ještě, že jsem si vzala botasky a kraťasy. Zítra najdou sestry krásně zralé ovoce v refektáři. Jestlipak uhodnou, kdo v tom má prsty:-)

Napsat komentář »

Před odletem ještě malá soukromá premiéra dokumentu ze setkání mládeže s papežem v Riu. V ČT to půjde až v době vánoční:-(

Napsat komentář »

Nějaké úmysly, které mohu s sebou odnést do sv. Petra a samozřejmě i k sv. Pavlu a našim zakladatelům?

evulka

Budeme radi,ak si na nas spomenies :-)

Andrea Hýblová (Neposeda)

po příletu do Říma 23 úmyslů, jestli chci každý den nosit speciálně tři v modlitbě, tak ještě mám volno na 6 dnů:-)

Zobrazit 7 komentářů »

Balení. Od zítra 14 dní v Římě a okolí.

Napsat komentář »
tina

Píšu si do kalendáře...

dromedar

Vypadá to jako dobrá věc, ale moje uši ani peněženka nebudou tou dobou v Praze.

Andrea Hýblová (Neposeda)

já taky nebudu, ale kdybych byla, tak bych asi zašla - vstupné je dobrovolné:-)

Zobrazit 3 komentáře »