Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv uživatelky Neposeda

Neposeda

Překvapila mě má rodná sestra. Víru nesdílíme a v mnoha věcech máme dost jiné názory. Když jsem s ní dnes mluvila, vybírala si kandidáta podle jiných měřítek, ale nakonec jsme se rozhodly pro stejnou osobu. Takže Zuzana R. nebyla jen pro vzorné katolíky, kteří konají, jak jim jiní káží (což se tentokrát stejně nestalo). To je pro mě zajímavý objev.

Vojta Novák Já si myslím že podpora Z. Roithové bude mnohem větší, než se z průzkumů mohlo stát

Renata Svobodová Ano, i mí příbuzní (nevěřící) volí Roithovou - milé překvapení.

juniper Zuzaně moc fandím, jelikož si myslím že vzchopnějšího člověka za současné doby asi u nás v ČR není

tina Tak za chvíli už skončí hlasování. ZR je určitě mezi 2-3 kandidáty, které beru vážně.

tina To znamená, že víc jak polovinu jsem ani na okamžik neuvažovala, že bych je mohla volit.

Neposeda

Našla jsme člověka, který chtěl vhodit prázdnou obálku a nabídl se mi, že tam vloží lístek podle mé volby. Díky za to. Mohu jít v klidu řešit všední pracovní a komunitní záležitosti a boj s úřady řešit zase až v pondělí.

Jenda no ale mohla by ses projit a dat hlas navic...

Neposeda jako do Říma?

Jenda aha;))))

Neposeda

Intenzivně se v komunitě modlíme za voliče, za dar pokoje a daru rozlišování a já ode dneška za to, aby Hospodin s tím, kdo vyhraje, pořádně zamával a něco dobrého z něj vyrazil!

Káťa0 Já se připojuju....:)

Ester-Michael když tak koukám na tuhle debatu http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10483849868-prezidentska-superdebata/213411033150110/, je to víc než potřeba.... Dost tragédie (tragikomedie)....

Neposeda To byla silvestrovská estrád\a s hymnou o půlnoci:-(

ima Amen!!

Ester-Michael Neposeda: To teda....zvládla sem to zkouknout do půlky a pak sem šla radši spát....

Neposeda

Dnes jsou tomu přesně 4 roky. Slavily jsme inventurou, ale prý ranní směně požehnali "naši sousedi" františkáni do dalšího roku apoštolátu ve stínu jejich kláštera.

Neposeda Aby se ti, Monty, nelíbilo:-)

Monty Hezká vzpomínka. Díky Bohu. Čtyři roky - jak ten čas jenom letí ... :-)

Neposeda

Od pondělka nám začíná mezidobí. Kdo si předsevzal, že v tomto roce bude každý den "rozmlouvat s Bohem", může hned začít. Zde meditace na 1. pondělí v 1. týdnu v mezidobí.

Angelo23 Úžasné, díky moc za tvoji službu!

Neposeda

Až do včerejška jsem sváděla vnitřní boj. Pak jsem se rozhodla (po prostudování faktů) VOLIT SVOBODNĚ a ne "pragmaticky", a už mám v té věci pokoj.

zirafa aby nebylo pozdě...

Krasnazena Přesně tak, Helčo. Máme zodpovědnost jako voliči, ale na druhou stranu, změní se náš osobní život s novým prezidentem? Můžeme se na to taky dívat tak, že je fascinující, že si můžeme vybírat. To naše babičky a dědové museli jenom házet do urny, výběr veškerý žádný a za neházení tvrdé postihy. Ona je demokracie vlastně velmi nebezpečná, protože má-li zlo většinu, tak prostě vyhrává. Zřejmě ale ještě nikdo nic lepšího nevymyslel. I když, jak říkal Jarda Brožek, nejlepší hžízení je monarchie s moudrým králem:-)

Neposeda

Modlitba na dnešní požehnání našeho "kláštera": Bože, tys poslal na svět svého Syna, aby se stal člověkem a poznal radosti a obtíže života lidské rodiny. Shlédni na tuto řeholní rodinu, která prosí o tvé požehnání. Ochraňuj ji a posiluj svou pomocí. Dávej jí vše, co potřebuje a naplň ji duchem svornosti. Ať žije ve spojení s Kristem a vydává mu ve světě svědectví. Neboť on s tebou žije a kraluje na věky věků. AMEN.
(Předcházet bude žalm 67.)

Neposeda

I letos na ně čekáme...

prig i na Pavlínu Filipovskou?

ZuzanaP a dočkaly jste se...? :)

Neposeda

Pro milovníky latiny: zprávy v jednom finském rádiu latinsky!

Neposeda

Z kalendária Paulínské rodiny aneb Čtyři události z lednového kalendária. Stále je za co Pána chválit...