Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv uživatelky Neposeda

Zpět v ČR! Do nového roku je třeba vstoupit na domácí půdě (jak na Nový rok, tak po celý rok), aby se člověku nestalo, že ho představení v tom novém roce nepošlou někam "na misie":-)

Takže: rumunská varianta Bible24 se bude konat v roce 2013 Bukurešti. Právě jsme to doplánovaly s dvěma rumunskými juniorkami.

K zítřejšímu svátku Svaté rodiny...

amperijas

dobrý jak se máte já dobře hodně štestí a zdravý a požehaný rok 2013 přeje petra nevařilová

Máme na návštěvě naši generální představenou. Dnes nám krom jiného vyprávěla o biskupské synodě, které se také účastnila. Zajímavé slyšet ty věci "zevnitř" a nejen o nich číst...

Právě pozvaná na věčné sliby jedné big kamarádky (obě jsme ve stejnou dobu hledaly své cesty - v kapli i při čekání na poslední metro u svařáku na národce, jen ona byla rychlejší)

Faustynka

To s tím svařákem jsem už někde slyšela - nejsou to náhodou sliby s.Dagmar?

Neposeda

jó, jó!

Texis

Ja myslel ze Katka uz ma po slibech? Vzdyt uz je "tam" hrozne dlouho ;-)

Neposeda

Tohle budou věčné sliby! Ty mě teprve také čekají a ještě to chvíli potrvá...

Po obědě a kafíčku sedím a čtu si přání (tedy kopíruji si je do wordu a pak si je odnesu do kaple a budu číst tam).

Je to na každém z nás!

Ester-Michael

krásný, díky

MSF

Krásně jsem se při tom zamyslel, děkuji :-)

Je to milosrdná láska našeho Boha, s kterou nás navštívil ten, který vychází z výsosti, aby zazářil těm, kdo žijí v temnotě a v stínu smrti, a uvedl naše kroky na cestu pokoje. (srov. Lk 1,67-79: nepotřeboval si udělat výlet ani vyzkoušet nějaký zajímavý pokus, udělal to z lásky.)

Už zítra... padne rosa na vyschlou zem (a tím si nestěžuji, že by snad málo pršelo).

Ester-Michael

zítra snad pršet nebude, ne?:-) Podle kolegů-zpravodajců má být 10 stupňů....ideální zima
(já to nesleduju, vždycky jen kouknu přes okno na stav: teploměr, slunce, déšť, sníh a tak:)....občas se trochu seknu, ale to je riziko podnikání:-))))

Ester-Michael

:-), sorry, takhle se pozná deformace po dni u Jezulátka:-), utkvěla mi jen věta že si nestěžuješ, že by snad málo pršelo, a hluboký teologický obsah mi utekl....trochu....ehm....jojo, rosa....snad už brzo....)

Ester-Michael

nebeská meteorologie?:-)
(už jdu spát:-))

Alžběta byla naplněna Duchem svatým a zvolala mocným hlasem: "Požehnaná jsi mezi ženami a požehnaný plod života tvého! Jak jsem si zasloužila, že matka mého Pána přišla ke mně?" (Lk 1,39-45: jen v Duchu svatém můžeme vyznat, že Ježíš je Pán. Bez DS budou Vánoce jen pohodovým setkáním nebo komerčním svátkem, ale nikdy bez poznání, že tu jde o "mého Pána". Přijď Duchu svatý a dej nám poznat Ježíše! Přijď Ježíši a daruj nám svého Ducha! Otče, přitahuj všechny k sobě!)