Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv uživatelky Neposeda

Dnes při mši jsem svěřovala všechny "nebohé" školáčky Marii, Matce Dobrého pastýře (náš paulínský svátek)!
http://www.paulinky.cz/clanky/Z-kalendaria-Paulinske-rodiny.html

Ester-Michael

možná i za víc:-)....

Krasnazena

A já jsem poslal svým "neteřím a synovcům" tetičkovskou smsku, že jim přeju, aby šli do toho s vevrou a osílám tetičkovské požehnání.

Římská neděle: 2 setkání s biblistou, paulínem Giacomem Peregem nad Markovovým evangeliem, adorace na první neděli spolu s celým generálním domem a s tancem na Magnifikat z dílny asijských juniorek, zábavné komentování generální rady, která má v neděli večer službu u špinavého nádobí (v noci nebo během dne se sestry vracely z Austrálie, Japonska a Británie a večer už s utěrkami kmitaly!) a na závěr čínská dáma, ve kterém jsme vyhrála, ale ani nevím jak neb jsme hrála poprvé (zapito portským, které dovezla Sára z Portugalska). Takovéhle setkání juniorek si fakt dám líbit! Deo gratias!!!

voda-zpívající

já jsem hrála čínské šachy a byl to mazec se v tom orientovat

Ne každý zítra vyrazí do školy, ale tenhle batoh se může hodit i školou nepovinným....

První žalm dnešních nešpor jsme se modlily za kard. Martiniho. Uváděla ho antifona s veršem, který si přál mít napsán na svém hrobě (jak řekla sestra, která vedla liturgii).
"Svítilnou mým nohám je tvé slovo, Hospodine."

Římské sobotní dopoledne: sestry vyrazily do města, já si to užívám "doma", ve stínu klimatizace dodělávám poslední redakční dluhy a pak mám několik apoštolských schůzek se sestrami z generálního domu. Program pro juniorky začíná v 17h, do něj tak vstoupím s čistým stolem. Padáda, užívám si to!

MSF

Tak to se máš. Hodně Božího požehnání pro tvoji práci. M.