Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv uživatelky Neposeda

Prosím "Pražáky", kteří mají volné večery, stavte se v našem knihkupectví pro slovíčka, je třeba je namotat. Na Charismatické konferenci se rozdalo i to, co bylo motáno pro CSM ve Žďáru... Což nás těší, ale zároveň to komplikuje situaci:-) Díky za každou pomoc.

Neposeda

ano! díky

aduš

Asi se taky na chvíli stavím.:)

Dostala jsem tento mail: "Drahá ex-režie,
Sekce pro mládež byla tak velkorysá, že po deseti letech pro nás připravila AFTERPARTY ŽĎÁR 2002 (jen tomu musí říkat Celostátní setkání mládeže 2012, aby dostali dotace)...." No, abych tedy nejela na tuto bezva After party!

Mám tolik práce, že se jdu raději projet na kole.

Trochu napřed, ale raději dříve než pozdě!

Dá mi někdo tip na kluka a holku, co spolu chodí a ještě k tomu jedou spolu na CSM? nebo se takový pár přihlásí sám dobrovolně? PS: zase něco budu natáčet :-)

Aneta Macanová

Já mám vzkaz pro ty, kteří jedou na setkání nezadaní... nebuďte smutní, že nemůžete hrát ve filmu :-) Třeba tam najdete manžela/ku... jaká já :-D

Neposeda

:-)))

Dnes den ve skutečně hmatatelné Boží režii!

"Máme proč se veselit a radovat!" - verš, který mne nesl celou konferencí, kdykoliv, kdy jsem procházela kolem pódia... (přednášky si vyposlechnu až někdy o dovolené v mp3)

amperijas

jak se máte co děláte já jsem právě obědvala

marta-el

Ano, celou konferenci provázela radostná a milá atmosféra, která vyzařovala jak z přednášejících (zvláště z úžasného P. Ange, plného života a dětské bezprostřední radosti :-) tak i z účastníků pestré škály nejen věkových kategorií... Znovu jsem si uvědomila, jak je to krásné, když je v církvi místo opravdu pro každého...

Zpět z Brna (konference)...

Káťa0

byla supééér, viděla jsem vás prodávat :)

Ohlédnutí za minulou konferencí... a pozdrav z té právě probíhající.