Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv uživatelky Neposeda

Minulý týden jáhenské svěcení br. Eliáše, tento týden kněžské svěcení o. Radka a příští týden vrchol vší slávy a krásy věční sliby s. Anny.

tina

Tento víkend za námi a na ten příští se také moc těším.

Neposeda

:-) Už jsme tě pak neviděla, chtela jsem tě taky pozdravit. Po mši jsme docela rychle pospíchaly do komunity, měly jsme setkání.

Má big šéfová včera v Německu zažila čtvrtfinále s Němci, dnes v Praze s podporou komunity fandí těm svým! Zítra pak hraje má small představená - tedy azzurri (a já sedím nad morálkou!).

Jak se tak učím na úterní zkoušku, vidím spoustu mně známých jmen na dresech fotbalových hráčů:-)

Vojta Novák

Skvostné... :-D

Neposeda

Jen by mě zajímalo, kterej je z nich Habermas?! Že by seděl na střídačce?

amperijas

jak se máte co dělate já se mám dobře akorám chřipku střevní

Po týdenním pobytu s. Bernardy z Kolumbie hostíme nyní polského paulína Tomka (šéfa polského nakladatelství) . Na sliby dorazí sestry z Německa i Polska a pak také s. Germana z Bostonu. A pak si dám konečně ČESKÉ prázdniny...

HelenaH

Andreo-díky!!!!!

Pitka

škoda, ale také moc děkuji:-). Hned bych jela.

barbucha

nemohu, ale opravdu škoda..!

MiroslavKratochvíl

Budu nejspíš v Brně v katedrále na svěcení...

zdis

Díky za svědectví, které sdílím. Když jsem skládala věčné sliby myslela jsem si, že už toho vím hodně o sobě, o spolusestrách i o Něm. První sliby jsem byla hrdá, jakou má Bůh prima nevěstu, věčné sliby jsem byla hrdá na Něj, jak je spolehlivý ženich. Ted´ po letech jsem hlavně vděčná, za Boží věrnost a naprostou nezištnost jeho lásky.

ViZ

Strach před kněžskými sliby, strach ze samoty, který byl strachem ze sebe sama nikoli z Boha, strach který přemáhá jen... láska. Láska.
Pochybnosti o sobě samém trvají, jistota v Bohu roste. Ale ještě mě čeká odhadem maximálně 30 - 40 let ;-), pak už si snad budu jistější i sebou :-D.

Nelly15

Pěkné.:-)

Premiéru jsem "zazdila" a tak ani nevím, jak se to autorce knihy povedlo. Jasně, že dobře, ale abych jí mohla napsat, že její obavy byly zbytečné, přeci jen si to chci nejprve poslechnout.

Takže ve čtvrtek se budu na dálku hecovat s mou bývalou spolunovickou z Portugalska! V čase našeho noviciátu se naše fotbalová družstva potkala (dopadlo to tehdy mým tichým odchodem do pokoje...). Dopadne to tak i letos?